Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2006 o 16:32, ktoś napisał:

Mam problem z misją dla Hulasa na maanan.Mam zabić 3 gości.Dwóch już zabiłem ale mam problem
z Trzecim.Jest on na kashyyk w krajinie cienia znalazlem go i z nim walczylem ale potem zmienil
się w tacha(taką malpe)i uciekl Jak mam go teraz znalezc i zabić .Prosze o szybką odpowiedz.

Wyjdź z lokacji w której walczyłeś i o ile dobrze pamiętam wejdź do następnej po prawo i zacznij namierzać tachy jeden z nich zacznie sie dziwnie zachowywać- to Twój cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstawię w odpowiedzi tutaj pewien kolokwializm ''Idzie jak krew z nosa'' 26.03.2005 minął termin kolejnej korekty tekstów. Przy czym odesłano 14 fragmentów z 20. Jeżeli chcesz pograć w KoTOR''a II to myślę, że najwyższy czas podszlifować język angielski i odpuścić sobie Sith Lords w rodzimej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Glupia sprawa z tym spolszczeniem... Troche dlugo musimy czakac... No, ale chyab nie mamy wyjscia. A czekam na to spolszczenie, zbey przejsc drugi raz KOTOR''a 2, tym razem po ciemnej stronie. Pierwsza czesc tez przeszedlem 2 razy, naturalnie po obu stronach mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 16:05, Dziki Marczak napisał:

"Dwójka" jest lepsza od jedynki.


Fajnie wreszcie można z kimś podjąć polemikę na ten temat:D Dlaczego uważasz, że Sith Lords jest lepsze od pierwzoru- KoTOR''a 1? W moim przekonaniu ''Dwójka'' wygląda na mission pack. Coprawda dodano do niej możliwość większej ilości modyfikacji miecza świetlnego, rozkładania i tworzenia przedmiotów, trochę więcej minigierek (np. poprawione wyścigi podów), punkty influence, nowe klasy prestiżowe oraz szumnie zapowiadane efekty pogodowe. Z drugiej strony jednak te zmiany pogody są praktycznie niezauważalne, szczerze mówiąc zwróciłem na nie uwagę dopiero po przeczytaniu listy modyfikacji:P Specjalne zdolności klas prestiżowych są całkiem fajne, ale większość jest nieprzydatna w rozgrywce. W moim przekonaniu developerom zabrakło kreatywności, pewnie wyszli z założenia że lepsze jest wrogiem dobrego i wystarczy dodać nową fabułę oraz nowe lokacje nie zmieniając całego rdzenia gry. Sith Lords w roli mission pack''a byłyby całkiem niezłe, ale wydawanie 169zł na taki standalone to jest lekkie naciąganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 17:19, shinian napisał:

W moim przekonaniu ''Dwójka'' wygląda na mission pack.


Fakt. Brak rewolucji... Jedyne, co sie zmienilo naprawde mocno, to fabula.

Dnia 05.04.2006 o 17:19, shinian napisał:

Coprawda dodano do niej możliwość większej ilości modyfikacji miecza świetlnego, rozkładania
i tworzenia przedmiotów,


To andal nie jest cecha nowej czesci, a jedynie dodatku

Dnia 05.04.2006 o 17:19, shinian napisał:

trochę więcej minigierek (np. poprawione wyścigi podów),


Ktore byly doszczetnie zepsute w 2... W KOTOR 1 bylem mastah w tych wyscigach,a teraz co? Nie moglem sobie poradzic, bo dodali jakies glupie skakanie i w ogole kicha.

Dnia 05.04.2006 o 17:19, shinian napisał:

punkty influence,
nowe klasy prestiżowe oraz szumnie zapowiadane efekty pogodowe. Z drugiej strony jednak te
zmiany pogody są praktycznie niezauważalne, szczerze mówiąc zwróciłem na nie uwagę dopiero
po przeczytaniu listy modyfikacji:P


Ojej! Rezczywiscie pamietam, jak o tym czytalem, ale podczas samej gry nie zauwazylem. :D Zapomnielem o tym calkowicie.

Dnia 05.04.2006 o 17:19, shinian napisał:

Specjalne zdolności klas prestiżowych są całkiem fajne,
ale większość jest nieprzydatna w rozgrywce. W moim przekonaniu developerom zabrakło kreatywności,
pewnie wyszli z założenia że lepsze jest wrogiem dobrego i wystarczy dodać nową fabułę oraz
nowe lokacje nie zmieniając całego rdzenia gry. Sith Lords w roli mission pack''a byłyby całkiem
niezłe, ale wydawanie 169zł na taki standalone to jest lekkie naciąganie.


Niby tak, ale mi nowa fabula calkowicie wystarczyla, zeby kupic KOTOR''a 2 i nei zalowac. :) W koncu to ejst najwazniejsze, prawda?
Ogolnie KOTOR 2 byl wart swojej ceny, lecz mimo wszystko byl gorszy od pierwszej czesci. Fabula juz nie byla tak porywajaca jak w pierwowzorze, nie bylo takich emocji i rewolucji. Gdy zobaczylem KOTOR''a mialem lzy w oczach z zachwytu. Przy dwojce juz tego nie bylo... A szkoda. No i nadal nie ma spolszczenia... :/
PS. Oczywiscie KOTOR 2 wg mnie jest genialna gra, warta zaplacenia za niego dosc duzej sumy pieniedzy, w ktora kazdy powiniene zagrac. Tyle, ze pierwsza czesc jest lepsza. Nie twierdze, ze KOTOR 2 jest slaba gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć wabik zapachowy. Wkładasz wabik do tej sterty śmieci na środku areny i dorzucasz do niej dodatkowo granat (odłamkowy lub plazmowy) Ogólnie chodzi o to, żeby Rancor nabawił się ostrej niestrawności i nie przeszkadzał ci w wejściu do bazy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam aż dwójka stanieje do 70 pln, kupię, ściągnę spolszczenie i będzie WZZOOUUIITT !! KZZZZT WZZIŁ WZZT KZZYU BooM !! Aaaarrghh !! WPzzuit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 17:19, shinian napisał:

> "Dwójka" jest lepsza od jedynki.

Fajnie wreszcie można z kimś podjąć polemikę na ten temat:D Dlaczego uważasz, że Sith Lords
jest lepsze od pierwzoru- KoTOR''a 1? W moim przekonaniu ''Dwójka'' wygląda na mission pack.
Coprawda dodano do niej możliwość większej ilości modyfikacji miecza świetlnego, rozkładania
i tworzenia przedmiotów, trochę więcej minigierek (np. poprawione wyścigi podów), punkty influence,
nowe klasy prestiżowe oraz szumnie zapowiadane efekty pogodowe. Z drugiej strony jednak te
zmiany pogody są praktycznie niezauważalne, szczerze mówiąc zwróciłem na nie uwagę dopiero
po przeczytaniu listy modyfikacji:P Specjalne zdolności klas prestiżowych są całkiem fajne,
ale większość jest nieprzydatna w rozgrywce. W moim przekonaniu developerom zabrakło kreatywności,
pewnie wyszli z założenia że lepsze jest wrogiem dobrego i wystarczy dodać nową fabułę oraz
nowe lokacje nie zmieniając całego rdzenia gry. Sith Lords w roli mission pack''a byłyby całkiem
niezłe, ale wydawanie 169zł na taki standalone to jest lekkie naciąganie.


Jednak ja nadal uważam, że "dwójka" jest lepsza (choć cena naprawdę mi nie odpowiada).
Qesty są lepsze, zwiększona ilość leveli - +
A za zakończenie po ciemnej stronie mocy - +++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kotor 2 widzialem gdzies cene 139 zl ale to jeszcze gruba przesada. ogólnie gry tanieją nawet o połowę juz po kilku miesiącach. a ta gra ma prawie półtora roku a tu cena nic nie maleje.niech ludzie z firmy LEM wezmą przyklad z CDP jak sie przyciąga klientow obnizkami cen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zawiodłem na dwojce i to ostro.
W perwszej czesci, chociaż fabuła była schematyczna okropnie (motyw z planetami, od poczatku wiedziałem, ze na każdej będzie coś do zrobieniaa jak sie zrobi na każdej coś, to bedzie ostatnia i koniec gry) tak jeszcze to nie było takie złe.
Jednak już dac taki sam motyw w drugiej cześci to już jest przegiecie.

Zwiekszona ilośc poziomów, nie wiem czy takie kul i ekstra, zwlaszcza, że moja postać robiła już bezmyślne czystki około 18 poziomu. Grałem consulem, dobrym a uzywałem force lighting i tyle mnie widzieli. Zapas forca był nieskonczony :/
Końcowka gry wygladała tak:
Otwieraja sie drzwi - force lighting
force lighting
Czasem force lighting, jakby ktoś przezył.
Nastepny pokoj :| i tak 1/2 gry :/
Motyw z predmiotami - fajna sprawa, naprawde mi się podobało ich rozkladanie i montowanie. Czy zadania ciekawsze, sam nie wiem. Mysle, że na tym samym poziomie.
Fabułe z 1 pamiętam doskonale, z 2 juz nie (1 i 2 przeszedłem tylko raz). Dziwne, zwlaszcza ze w 1 grałem dawno dawno temu a pamietam ja lepiej - była chyba ciekawsza :)

Końcówka 2 to jakaś pomyłka, nudziłem się tam :|

1 miała taki klimat, ktorego 2 już nie miała. Akademia sithów... wof.
Starałem się zostac sithem a potem, jak już wracałem z grobowca i miałem co chciałem zabijalem wszystkich studentów, nauczycieli z zimną krwia. Kto się nawinał :)))
Szara strona mocy wymiata^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 14:25, Andrij napisał:

Ma ktoś lub wie skąd ściągnąć spolszczenie do "The Sith Lords"??

Z góry thx.

spolszczenia w ogóle nie ma ale powstaje na stronie www.kotor2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to tez jest ściema z tą grą. kosztuje 160 zl i do tego nie jest spolszczona. wydawcy powinni sie wstydzić. nie dziwie sie potem że ludzie kupuja piraty skoro wydawcy tak ich olewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się wypowiadał wydawca, że spolszczenie do gry, było nieoplacalne ze wzgledu na opoznienie takie jak przy kotor 1 PL (chyba poł roku?).
Kto chciał gre, zakupił już eng i pl lezła odłogiem.
Nie chcieli drugi raz tego samego błędu więc postanowili nie tłumaczyć kotora2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 13:22, Dziki Marczak napisał:

Właśnie, czemu nie ma spolszczenia jak przy "jedynce"? Muszę czekać na fanowskie..


Jest to odgórna dyrektywa LucasArts i w tym przypadku polski dystrybutor nie miał nic do powiedzenia. Pewnie dlatego też utrzymuje się nadal tak wysoka cena na Sith Lords.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować