Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2008 o 13:00, Skywalker560 napisał:

I teraz mam pytanko - chciałbym kupić drugą część, gdzie jest najtaniej?


Druga cześć jest rzadko spotykana na naszym rynku, sprawdź na ultimie, ale ogólnie będzie ciężko znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2008 o 13:00, Skywalker560 napisał:

I teraz mam pytanko - chciałbym kupić drugą część, gdzie jest najtaniej?

Kilka tygodni temu była "dwójka" na wirtus.pl za niecałe 60 zł, ale już wyprzedali. Spóźniłeś się. :( Ale mozna pewnie na allegro, bądź w pakiecie The Best of Star Wars, który pewnie gdieś się wala po empikach, albo np. na stronie LucasArts...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 00:54, Olamagato napisał:

> 2. Jeśli nie, to skąd je wziąć, bo na www.kotor2.pl jest napisane "Filmy czasowo
[od roku] niedostępne"
To dotyczy posiadaczy angielskojęzycznej wersji KotOR jaka była wydana kiedyś w Polsce.
Dla tych osób pojawiło się spolszczenie napisów w grze - to samo które pojawiło się w
późniejszej polskiej wersji. Jednak polska wersja zawierała już filmy z polskimi napisami.


Właśnie o to mi chodzi. Nie wiem, czy uda mi się zdobyć wersję PL "jedynki", a spolszczonymi filmami bym nie pogardził (choć nie ukrywam, że z angielskim u mnie nie najgorzej...), a z www.kotor2.pl nie da się ich ściągnąć, więc pytam, skąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 17:04, Mściwój napisał:

Właśnie o to mi chodzi. Nie wiem, czy uda mi się zdobyć wersję PL "jedynki"

Na dniach będzie wznowienie wersji polskiej w sklepach (info było nawet wcześniej gdzieś tu w temacie). LEM wyczuł kasę nosem po premierze ME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 21:17, Olamagato napisał:

> Właśnie o to mi chodzi. Nie wiem, czy uda mi się zdobyć wersję PL "jedynki"
Na dniach będzie wznowienie wersji polskiej w sklepach (info było nawet wcześniej gdzieś
tu w temacie). LEM wyczuł kasę nosem po premierze ME.

Aaaa... W Timsofcie to ja nie kupię już nawet pasty do butów, tyle nerwów mi narobili. U nich KoTOR PL jest od lat, ale nie raczą go wysłać, nawet e-maila z informacją, że produkt niedostępny... Ale nadal nikt nie odpowiedział na moje pytanie: Skąd mogę wziąć spolszczone filmy do "jedynki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie łaska po angielsku? Dla mnie lepsza jest angielska wersja.. ba nawet wiek mi w tym nie przeszkadza...
@Olamagato premiera 30. 11. 08. niestety, a była mieć 14.10. 08.. na ale całe szczęście, bo już chciałem zorganizować ogólnoposlką-forumowo-internetowapetycję do LEMa. I CDA by mnie poparło. ;) Ale jeśli wydadzą znowu, to będzie zawiszenie broni. Jak mi nie wierzysz spytaj Karharota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 13:58, Aragloin napisał:

premiera 30. 11. 08. niestety, a była mieć 14.10. 08.. na ale całe szczęście

Z mojego doświadczenia wynika, że jeżeli są takie problemy z wydaniem, to z całą pewnością jest jakaś sprawa w sądzie. Nie ma żadnej technicznej przeszkody, żeby wytłoczyć tysiące egzemplarzy tak po prostu z dnia na dzień i wrzucić na półki sklepowe. Jedyne problemy jakie mogą takie coś zatrzymać to problemy prawne z licencjami. Być może jest jakaś sprawa między LEM, a innym wydawcą, który ma jakąś umowę z Lucasarts...

Dnia 03.09.2008 o 13:58, Aragloin napisał:

już chciałem zorganizować ogólnoposlką-forumowo-internetowapetycję do LEMa.

Podejrzewam, że LEM może i by chciał, ale chyba nie mógł bo nie chciał narażać się na ogromne odszkodowania.

Dnia 03.09.2008 o 13:58, Aragloin napisał:

I CDA by mnie poparło. ;)

Polskie firmy nie mają za wiele do powiedzenie w sprawie licencjonowanych produktów innych producentów. Co innego taki Wiedźmin - tu CDP może sobie rządzić prawie jak mu się podoba. Podobnie z innymi polskimi produkcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2008 o 14:23, Olamagato napisał:

Z mojego doświadczenia wynika, że jeżeli są takie problemy z wydaniem, to z całą pewnością
jest jakaś sprawa w sądzie. Nie ma żadnego technicznego powodu, żeby wytłoczyć tysiące
egzemplarzy tak po prostu z dnia na dzień i wrzucić na półki sklepowe. Jedyne problemy
jakie mogą takie coś zatrzymać to problemy prawne z licencjami. Być może jest jakaś sprawa
między LEM, a innym wydawcą, który ma jakąś umowę z Lucasarts...

Być może. Ale dla mnie nie ma to znacznie, byleby było przed gwiazdką.

Dnia 03.09.2008 o 14:23, Olamagato napisał:

Podejrzewam, że LEM może i by chciał, ale chyba nie mógł bo nie chciał narażać się na
ogromne odszkodowania.

A znasz "politykę" LEM? Bo ja mimo, że nie siedzę w tej "branży" wiem, że ich po roku czy dwóch jest naprawdę trudno zdobyć, a ci co nie mieszkają w dużych miastach( jak ja) to raczej po empikach czy MM nie będą jeździć.

Dnia 03.09.2008 o 14:23, Olamagato napisał:

Polskie firmy nie mają za wiele do powiedzenie w sprawie licencjonowanych produktów innych
producentów. Co innego taki Wiedźmin - tu CDP może sobie rządzić prawie jak mu się podoba.
Podobnie z innymi polskimi produkcjami.

Tak, ale wiesz, zawsze ktoś inny niż "szary gracz" podnosi prestiż takiegoż apelu czy petycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 13:58, Aragloin napisał:

A nie łaska po angielsku? Dla mnie lepsza jest angielska wersja.. ba nawet wiek
mi w tym nie przeszkadza...


A jasne że lepsza, wersja oryginalna zawsze jest lepsza... Ale jeśli nie znasz odpowiedzi na moje pytanie, to nie spamuj.

Dnia 03.09.2008 o 13:58, Aragloin napisał:

@Olamagato premiera 30. 11. 08. niestety, a była mieć 14.10. 08.. na ale całe
szczęście, bo już chciałem zorganizować ogólnoposlką-forumowo-internetowapetycję do LEMa.


Jak napisał Olamagato, to na pewno problemy z licencją. Bo coś mi jarzy, że ktoś przelicytował LEM, jeśli chodzi o wydawanie gier LucasArts... Oby to było CDP, wtedy zapewne w topsellerze mielibyśmy obie części KoTOR.

Dnia 03.09.2008 o 13:58, Aragloin napisał:

I CDA by mnie poparło. ;) Ale jeśli wydadzą znowu, to będzie zawiszenie broni. Jak mi
nie wierzysz spytaj Karharota.


Ja im nigdy nie odpuszczę. NIENAWIDZĘ LEM-u! Za wszystko - za problemy z dostępnością wydawanych przez nich gier, za kiepskie (zwykle) spolszczenia, itd itp.

To teraz dochodzi nowe pytanie: uważacie, że lepiej poczekać na ewentualną reedycję, czy brać premierowe wydania (jeśli będą, nadal szukam)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2008 o 14:33, Mściwój napisał:

To teraz dochodzi nowe pytanie: uważacie, że lepiej poczekać na ewentualną reedycję,
czy brać premierowe wydania
(jeśli będą, nadal szukam)?

Chyba lepiej poczekać, bo Allegro to nie zawsze jest "the best". Ja też, mimo że mógłbym kupić "jedynkę" na Allegro( nie mam tejże gry), ale ja czekam na tą reedycję. Ale jeśli masz pełne zaufanie do sprzedawcy to kupuj( ble za dobrą cenę), bo wcale kotorów CDP nie musi wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 14:38, Aragloin napisał:

Chyba lepiej poczekać, bo Allegro to nie zawsze jest "the best". Ja też, mimo że mógłbym
kupić "jedynkę" na Allegro( nie mam tejże gry), ale ja czekam na tą reedycję. Ale jeśli
masz pełne zaufanie do sprzedawcy to kupuj( ble za dobrą cenę), bo wcale kotorów CDP
nie musi wydać.

Niee, nie szukam na Allegro. Ja szukam po marketach, Empikach, sklepach internetowych... Jest gdzieś w Olsztynie taki ciekawy sklep ze zwrotami z Empiku, to moja ostatnia nadzieja... Jeśli tam będą obie części w cenie do 150 zł, to kupować, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2008 o 14:50, Mściwój napisał:

Niee, nie szukam na Allegro. Ja szukam po marketach, Empikach, sklepach internetowych...
Jest gdzieś w Olsztynie taki ciekawy sklep ze zwrotami z Empiku, to moja ostatnia nadzieja...
Jeśli tam będą obie części w cenie do 150 zł, to kupować, czy nie?

Ja swego Sith Lorda z koszetm przesylki zapłaciłem równo 80 zł i nie żałuję. Bierz, ale jednak wstrzymałbym się do tego wznowienia, bo ma (przynajmniej jedynka) być za 70 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 14:52, Aragloin napisał:

Ja swego Sith Lorda z koszetm przesylki zapłaciłem równo 80 zł i nie żałuję. Bierz, ale
jednak wstrzymałbym się do tego wznowienia, bo ma (przynajmniej jedynka) być za 70 zł.

70 zł? A w tym sklepie są zwroty z Empiku, które trzymają, aż się sprzedadzą. I to wszystko jest 50% tańsze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 14:55, Mściwój napisał:

> Ja swego Sith Lorda z koszetm przesylki zapłaciłem równo 80 zł i nie żałuję. Bierz,
ale
> jednak wstrzymałbym się do tego wznowienia, bo ma (przynajmniej jedynka) być za
70 zł.
70 zł? A w tym sklepie są zwroty z Empiku, które trzymają, aż się sprzedadzą. I to wszystko
jest 50% tańsze. ;)

Wiesz,ale ja w mieście nie mieszkam. Jak chcesz, jeśli wyjdzie tanio( myślę, że około 120 złoty była byś wyśmienitą ceną) to bierz. Dla KotORów zrobiłbym wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 14:57, Aragloin napisał:

Wiesz,ale ja w mieście nie mieszkam. Jak chcesz, jeśli wyjdzie tanio( myślę, że około
120 złoty była byś wyśmienitą ceną) to bierz. Dla KotORów zrobiłbym wszystko.

No to dzięki za radę. Jeśli w końcu zdobędę te gry, to opiszę tu całą historię jej poszukiwania... Dość powiedzieć, że zaczęła się w lipcu 2007...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie wiem.
2. Życzę owocnych poszukiwań, i przyjemnej zabawy przy jednych z moich osobistych typów na 5 do "The best of cRPG game in history". Naprawdę warto kupić obie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie KOTOR 1 to RPG nr 1 ;D. O kurna, oby SC2 był tak dobry. 100 - 120 zł to bardzo przystępna cena jak za taką grę, która wciąga po uszy i zachwyca do końca ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 15:11, Skywalker560 napisał:

Dla mnie KOTOR 1 to RPG nr 1 ;D. O kurna, oby SC2 był tak dobry. 100 - 120 zł to bardzo
przystępna cena jak za taką grę, która wciąga po uszy i zachwyca do końca ;).

Mówię o dwaóch częściach, Sky. BTW- Avatar z Lukiem był dużo lepszy. SPOILER W dwójce pojawi się Carth jako... admirał /SPOILER
Więc wróc do tamtego, bo miał... klimat? Oczywiście to tylko moje zdanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dwojga złego wolę już ten, tamten był wybrany na szybko i szybko mi się znudził ;/. Dzięki za spojlera, niestety pogrubienie sprawia, że automatycznie zwraca się na to uwagę ;).
Do którego wrócić? Do jedynki? Na razie muszę odpocząć po tych wszystkich wrażeniach ;). I czekać na re-edycję dwójki, bo KOTOR-a jedynkę gdzieś jeszcze da się znaleźć. A 2 nie ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować