Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

A wiesz, że ja po raz pierszy o tym słyszę? Jeśli ci mogę pomóc, to wymienię wszystkie planety: Peragus, Telos, Dantooine, Korriban, Onderon, jego księżyć Dxun, nar Shaddaa i Malachor V. Ale raczej o to ci nie chodzi... To już ktoś bardziej "weterański" ode mnie musi ci coś napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Gram sobie we dwójke i widze, że tak mi zamula. Sprawdzam ilość klatek i co? 10 klatek na sekunde! No co jest do cholery? Kompa mam w podpisie, więc jakim kurde cudem mam 10 FPS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 09:32, Ecko09 napisał:

Dziwne. Gram sobie we dwójke i widze, że tak mi zamula. Sprawdzam ilość klatek i co?
10 klatek na sekunde! No co jest do cholery? Kompa mam w podpisie, więc jakim kurde
cudem mam 10 FPS...

Zainstalj nowe Drivery. Kotor lubi przycinać jak nie ma się nowych sterowników, i u mnie po instalacji nowych(jak miałem jeszcze GF7900) problem znikał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 09:32, Ecko09 napisał:

Dziwne. Gram sobie we dwójke i widze, że tak mi zamula. Sprawdzam ilość klatek i co?
10 klatek na sekunde! No co jest do cholery? Kompa mam w podpisie, więc jakim kurde
cudem mam 10 FPS...

U mnie na bardzo starym Radeonie 9250 KotORy nie sprawiały żadnego problemu. Może coś obciąża kompa? Wszystko na pewno powyłączłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 09:36, Aragloin napisał:

> Dziwne. Gram sobie we dwójke i widze, że tak mi zamula. Sprawdzam ilość klatek i
co?
> 10 klatek na sekunde! No co jest do cholery? Kompa mam w podpisie, więc jakim kurde

> cudem mam 10 FPS...
U mnie na bardzo starym Radeonie 9250 KotORy nie sprawiały żadnego problemu. Może coś
obciąża kompa? Wszystko na pewno powyłączłeś?


Heh, problem rozwiązany, brat grał w UT3 i ta gra mi kompa zmuliła. Wystarczyło ponownie uruchomić komputer...heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 10:32, Ecko09 napisał:

Heh, problem rozwiązany, brat grał w UT3 i ta gra mi kompa zmuliła. Wystarczyło ponownie
uruchomić komputer...heh.

Mały offtop: Grałeś w Jedi Outcast? Jeśli tak, to zajrzyj do tematu o tej grze, please?
EDIT-> No widzisz.. A jak podłączony w lanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 10:33, Aragloin napisał:


> Heh, problem rozwiązany, brat grał w UT3 i ta gra mi kompa zmuliła. Wystarczyło
ponownie
> uruchomić komputer...heh.
Mały offtop: Grałeś w Jedi Outcast? jeśli tak, to zajrzyj do tematu o tej grze, please?


No własnie przed chwila zajrzałem ;P Chyba kojarze o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2008 o 10:34, Ecko09 napisał:

No własnie przed chwila zajrzałem ;P Chyba kojarze o co ci chodzi.

No to napsiz! Bo nie wiem, gdzie jest Skywalker 560, bo on na pewno by wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. W Kotorze 2 jestem na Nar Shaddaa i mam misję z sygnaturą identyfikacyjną Mrocznego Jastrzębia. Muszę jednak dostarczyć albo kartę przekaźnika jakiegoś statku albo czystą kartę i kod identyfikacyjny dla Tienna Tubba. Pytanie, gdzie mogę je znaleźć? Wie ktoś? :/

BTW. Nie wiem czy ta misja jest ważna, ale fabuła mi stanęła w miejscu, więc może wykonanie większości questów pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 09:27, Aragloin napisał:

A wiesz, że ja po raz pierszy o tym słyszę? Jeśli ci mogę pomóc, to wymienię wszystkie
planety: Peragus, Telos, Dantooine, Korriban, Onderon, jego księżyć Dxun, nar Shaddaa
i Malachor V. Ale raczej o to ci nie chodzi... To już ktoś bardziej "weterański" ode
mnie musi ci coś napisać.


Nie no, to są akurat podstawowe planety. Osobiście nie uważam, aby coś takiego istniało jak ukryte kulki.
Ale zawsze warto zapytać na forum, a nóż może to prawda. Widzisz czytałem w CDA, że po za podstawowymi planetami są jeszcze dwie... Jakie ? W opisach tej gry na różnych stronach, w tym CDP także było coś bąknięte o dodatkowych dwóch...

KotOR oferuje 50 lev max. Kończąc grę ze wszystkimi questami (poza szlakami), miałem 28 - 29. Czyli to oznacza, że coś jeszcze gdzieś jest, albo miał być jakiś dodatek. Nie wiem. Pytałem wszędzie i cisza... Napisałem nawet kiedyś do CDA, ale dostałem odpowiedź iż jeśli gram uważnie to na pewno je znajdę... Dziwne to trochę, nie ?

A z tym questem nowe szlaki handlowe, wie ktoś co trzeba zrobić... To zresztą jedyny quest w całej grze, który mi umknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, ostatnia nadzieja prysła... Nie ma Kotora. Musze czekać na wznowienie... Coś się zmieniło w ciągu tych paru dni? Wiadomo, kto (może) wyda Kotora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 11:59, Drake Mariusz napisał:

> A wiesz, że ja po raz pierszy o tym słyszę? Jeśli ci mogę pomóc, to wymienię wszystkie

> planety: Peragus, Telos, Dantooine, Korriban, Onderon, jego księżyć Dxun, nar Shaddaa

> i Malachor V. Ale raczej o to ci nie chodzi... To już ktoś bardziej "weterański"
ode
> mnie musi ci coś napisać.

Nie no, to są akurat podstawowe planety. Osobiście nie uważam, aby coś takiego istniało
jak ukryte kulki.
Ale zawsze warto zapytać na forum, a nóż może to prawda. Widzisz czytałem w CDA, że po
za podstawowymi planetami są jeszcze dwie... Jakie ? W opisach tej gry na różnych stronach,
w tym CDP także było coś bąknięte o dodatkowych dwóch...

KotOR oferuje 50 lev max. Kończąc grę ze wszystkimi questami (poza szlakami), miałem
28 - 29. Czyli to oznacza, że coś jeszcze gdzieś jest, albo miał być jakiś dodatek. Nie
wiem. Pytałem wszędzie i cisza... Napisałem nawet kiedyś do CDA, ale dostałem odpowiedź
iż jeśli gram uważnie to na pewno je znajdę... Dziwne to trochę, nie ?

A z tym questem nowe szlaki handlowe, wie ktoś co trzeba zrobić... To zresztą jedyny
quest w całej grze, który mi umknął.


Pierwsze słysze o tych dodatkowych planetach. max level w kotor2 to 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 12:58, Ecko09 napisał:

> > A wiesz, że ja po raz pierszy o tym słyszę? Jeśli ci mogę pomóc, to wymienię
wszystkie
>
> > planety: Peragus, Telos, Dantooine, Korriban, Onderon, jego księżyć Dxun, nar
Shaddaa
>
> > i Malachor V. Ale raczej o to ci nie chodzi... To już ktoś bardziej "weterański"

> ode
> > mnie musi ci coś napisać.
>
> Nie no, to są akurat podstawowe planety. Osobiście nie uważam, aby coś takiego istniało

> jak ukryte kulki.
> Ale zawsze warto zapytać na forum, a nóż może to prawda. Widzisz czytałem w CDA,
że po
> za podstawowymi planetami są jeszcze dwie... Jakie ? W opisach tej gry na różnych
stronach,
> w tym CDP także było coś bąknięte o dodatkowych dwóch...
>
> KotOR oferuje 50 lev max. Kończąc grę ze wszystkimi questami (poza szlakami), miałem

> 28 - 29. Czyli to oznacza, że coś jeszcze gdzieś jest, albo miał być jakiś dodatek.
Nie
> wiem. Pytałem wszędzie i cisza... Napisałem nawet kiedyś do CDA, ale dostałem odpowiedź

> iż jeśli gram uważnie to na pewno je znajdę... Dziwne to trochę, nie ?
>
> A z tym questem nowe szlaki handlowe, wie ktoś co trzeba zrobić... To zresztą jedyny

> quest w całej grze, który mi umknął.

Pierwsze słysze o tych dodatkowych planetach. max level w kotor2 to 30.

Level cap dla KotORa 2 to 50, z czego żeby go osiągnąć trzeba się posługiwać exploitami i bugami(triki z rozbrajaniem min, jaskinia na Korriban), więc prościej skorzystać z konsoli. Bez cheatów udało mi się osiągnąć maksymalnie 30 level.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 12:58, Ecko09 napisał:

Pierwsze słysze o tych dodatkowych planetach. max level w kotor2 to 30.


No co ty mówisz ? Maximum to poziom 50. Ja osiągałem 26 - 28. Z cheatami 50, ale to bez różnicy, gdyż i tak przeciwnicy dostosowują się do naszego aktualnego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maksymalny level wynosi 30. Zresztą, jeśli nigdy nie słyszałem o ukrytych planetach to raczej... ich nie ma. To może takl samo być, jak z krowim levelem w Diablo . I. Ktoś rozpuszcił plotkę i tak ktoś usłyszał, i dalej gadał dodając swoje wersje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 11:59, Drake Mariusz napisał:

A z tym questem nowe szlaki handlowe, wie ktoś co trzeba zrobić... To zresztą jedyny
quest w całej grze, który mi umknął.

Jak już rozwiążesz sprawę z Dantooine i Onderonem, poleć na NarShadaa i pogadaj z tym, kto ci dał ten quest (kupiec Geeda). Powiedz, że sytuacja na Onderon/Dxun jest rozwiązana, a ukończysz zadanie (+ lepsze przedmioty w jego sklepie)


Co do poziomu postaci. Maksymalny poziom (level cap) w KotOR 2 to 50. Kropka. Grając normalnie, wykonując wszystkie możliwe zadania poboczne przy końcu gry powinno się mieć nie więcej jak 28-30 poziomu. Można podbić większy wykorzystując bugi takie jak nieskończony respawn Sithów na Dxun, lub to samo z Hsiss ale w grobowcu na Korriban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 14:12, Zelgadis napisał:

> A z tym questem nowe szlaki handlowe, wie ktoś co trzeba zrobić... To zresztą jedyny

> quest w całej grze, który mi umknął.
Jak już rozwiążesz sprawę z Dantooine i Onderonem, poleć na NarShadaa i pogadaj z tym,
kto ci dał ten quest (kupiec Geeda). Powiedz, że sytuacja na Onderon/Dxun jest rozwiązana,
a ukończysz zadanie (+ lepsze przedmioty w jego sklepie)

A czy to ten, na którego mozna było "nakablować"? Bo jeśli tak, to... cienko-cienko. :D
A co do levelu- to chyba poczekam aż się odrodzą w tych dwóch miejscach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 14:12, Zelgadis napisał:

> A z tym questem nowe szlaki handlowe, wie ktoś co trzeba zrobić... To zresztą jedyny

> quest w całej grze, który mi umknął.
Jak już rozwiążesz sprawę z Dantooine i Onderonem, poleć na NarShadaa i pogadaj z tym,
kto ci dał ten quest (kupiec Geeda). Powiedz, że sytuacja na Onderon/Dxun jest rozwiązana,
a ukończysz zadanie (+ lepsze przedmioty w jego sklepie)


Co do poziomu postaci. Maksymalny poziom (level cap) w KotOR 2 to 50. Kropka. Grając
normalnie, wykonując wszystkie możliwe zadania poboczne przy końcu gry powinno się mieć
nie więcej jak 28-30 poziomu. Można podbić większy wykorzystując bugi takie jak nieskończony
respawn Sithów na Dxun, lub to samo z Hsiss ale w grobowcu na Korriban.


Tyle, że ja nie gram z bugami i cheatami, wole se nie psuć zabawy. Więc dla mnie nie istnieje wyżej niż 30lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, odnośnie rodianki.

Mam jeszcze jedno pytanie. Jest jedno, albo dwa pomieszczenia na Telos-ie do których nie można wejść. Są one w kompleksie, który musimy odwiedzić, zanim polecimy w polarny region. Da się jakoś je otworzyć, albo do nich wejść ?

Pamiętam, albo może i nie, że w grze jest więcej takich miejsc. Gdzie niby można się dostać, lecz w późniejszym etapie gry... Choć prawdę powiedziawszy nigdy już nie wracamy do tych miejsc.

Na pewno pamiętam Nar Shada i Telos.

Ecko09

Dnia 06.09.2008 o 14:12, Zelgadis napisał:

Tyle, że ja nie gram z bugami i cheatami, wole se nie psuć zabawy. Więc dla mnie nie
istnieje wyżej niż 30lvl.


To bez różnicy czy masz 28, 30, czy 50. Przeciwnicy i tak się dostosują do twojego lewelu. Jeśli Sion na twoim 28, miał 2k życia, to na 50 będzie miał jakieś 5k życia.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 16:18, Drake Mariusz napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie. Jest jedno, albo dwa pomieszczenia na Telos-ie do których
nie można wejść. Są one w kompleksie, który musimy odwiedzić, zanim polecimy w polarny
region. Da się jakoś je otworzyć, albo do nich wejść ?

Jeśli chodzi ci o podziemną bazę na Telos Restoration Zone, to jest tam wejście do magazynu, ale nie można do niego wejść z powodu awarii reaktora. Są jeszcze inne drzwi w ostatnim korytarzu, ale ich też nie można otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować