Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Czy wie ktoś jak można zniszczyć tą konsole w dokach podczas kierowania droidem? Bo w dzienniku pisze że trzeba podać kod lub ją zniszczyć, ale nie wiem jak to zrobić, a kody nie chce mi się wpisywać. Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 20:51, Skywalker560 napisał:

Mówię o jedynce, dwójki nie mam i nie grałem w nią ;) - czy pomogą proponowane przez
Ciebie zmiany w pliku swkotor.ini?


Dwójki nie masz? I nie żałuj grałem i bardzo się zawiodłem. KOTOR 1 Jedyna w swoim rodzaju ^^ Niepowtarzalny Klimat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 21:10, kacper422 napisał:

Dwójki nie masz? I nie żałuj grałem i bardzo się zawiodłem. KOTOR 1 Jedyna w swoim rodzaju
^^ Niepowtarzalny Klimat!


Będę żałował, bo Tobie może się nie podobać, ale mi już tak ;). Fakt, gra jest niedopracowana przez krótki czas produkcji, ale to nie znaczy, że mam w nią nie zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 21:23, Skywalker560 napisał:

> Dwójki nie masz? I nie żałuj grałem i bardzo się zawiodłem. KOTOR 1 Jedyna w swoim
rodzaju
> ^^ Niepowtarzalny Klimat!

Będę żałował, bo Tobie może się nie podobać, ale mi już tak ;). Fakt, gra jest niedopracowana
przez krótki czas produkcji, ale to nie znaczy, że mam w nią nie zagrać.


- Niedopracowana
- Brak Polskiej Lokalizacji Gry

Itp. Tu można by długo wymieniać. :)

PS. Tak poza tematem ciesze się że gra Mass Effect przeszła tak wielkim echem w Polsce. Na prawdę jestem pod wrażeniem. Myślałem że po KOTOR 2 nie można zrobić już nic lepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 21:25, kacper422 napisał:

- Niedopracowana


I kij, trudno się mówi, może są jakieś patche - a jak nie, to trudno! Na pewno nie jest tak zabugowana jak Boiling Point :P.

Dnia 20.09.2008 o 21:25, kacper422 napisał:

- Brak Polskiej Lokalizacji Gry


Ha, teraz to trafiłeś kulą w płot, jak to się mówi ;). Ja się z tego powodu cieszę - tzn. i tak nie grałbym w polską wersję, jakby była.

BTW LA nie pozwoliło na lokalizację tej gry, bo ponoć "zyski były małe" - to niech kretyni zobaczą politykę wydawniczą LEM-u, może jeden z drugim palną się w łeb i pomyślą choć trochę ;/.

Dnia 20.09.2008 o 21:25, kacper422 napisał:

PS. Tak poza tematem ciesze się że gra Mass Effect przeszła tak wielkim echem w Polsce.
Na prawdę jestem pod wrażeniem. Myślałem że po KOTOR 2 nie można zrobić już nic lepszego
:)


Ha, czyli jednak KOTOR 2 jest super? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 21:28, Skywalker560 napisał:


Ha, czyli jednak KOTOR 2 jest super? :]


Właśnie nie na odwrót źle mnie zrozumiałeś. Dobra ale dośc już o tym.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 20:51, Skywalker560 napisał:

czy pomogą proponowane przez Ciebie zmiany w pliku swkotor.ini?

Powinny. Aczkolwiek wyraźnie poprawia to tylko Dantooine. Jezeli gra staje w innych lokacjach, to winny jest zapewne sterownik lub jego ustawienia. Można spróbować przełączyć go w dwie skrajne pozycje - największej wydajności oraz najlepszej jakości ekranu, zanim zacznie się kombinować z jego zmianą na inną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 23:01, Skywalker560 napisał:

Czy wyszedł już jakiś mod do KotOR-a jedynki przywracający "cut content"?

Nie. Ale ta tzw. Cut content, to trochę muzyki, jedna zupełnie pusta lokacja, zamknięte elementy istniejących lokacji, niedokończone questy i kilka przedmiotów. Resztę, żeby miało to jakiś sens trzebaby wyprodukować od zera, na dodatek domyślając się jaka ewentualnie mogłaby być fabuła. Ponieważ do tej pory nie udało się stworzyć prawdziwego działającego edytora zasobów gry (część plików jest zaszyfrowana i ma nierozpoznaną strukturę oraz działanie), to wykonanie tego zadania jest na pograniczu możliwości moderów - albo być może w ogóle poza ich możliwościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 21:25, kacper422 napisał:

- Niedopracowana


Nie wiem, jeszcze nie grałem.

Dnia 20.09.2008 o 21:25, kacper422 napisał:

- Brak Polskiej Lokalizacji Gry


Można sobie ściągnąć ze strony http://www.kotor2.pl za 3 PLN. Ale i tak będę grał po angielsku

Dnia 20.09.2008 o 21:25, kacper422 napisał:

Itp. Tu można by długo wymieniać. :)


No to wymieniaj, a nie "Gra jest be i już!".

Dnia 20.09.2008 o 21:25, kacper422 napisał:

PS. Tak poza tematem ciesze się że gra Mass Effect przeszła tak wielkim echem w Polsce.
Na prawdę jestem pod wrażeniem. Myślałem że po KOTOR 2 nie można zrobić już nic lepszego


A ja chcę, żeby zrobili wznowienie KotORów. Przecież na to naprawdę jest popyt. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2008 o 13:28, Mściwój napisał:


A ja chcę, żeby zrobili wznowienie KotORów. Przecież na to naprawdę jest popyt. :/

No. W końcu RPGów w świecie SW właściwie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 15:37, Dranimrev napisał:


>
> A ja chcę, żeby zrobili wznowienie KotORów. Przecież na to naprawdę jest popyt.
:/
>
No. W końcu RPGów w świecie SW właściwie nie ma...


Nie ma co liczyć, w produkcji jest ten durny KotOR MMO, więc o KotoRZe 3 możemy zapomnieć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę, ale ze sterownikami to raczej nie, bo mam ten 9250, a więc najnowsze, któree wchodzą na moją kartę... Nigdy wcześniej mi się tak nie działo( znaczy się wyskaiwłem na pulpit i się odrobinkę obraz ściemniał, ale nie było problemu, bo wracałem, rozjaśniałem i grałem, czasami się powtarzały, ale nic nie przeszkadały..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 14:45, Aragloin napisał:

Zobaczę, ale ze sterownikami to raczej nie, bo mam ten 9250

Mówisz o Radku 9250?
Jeżeli tak, to problemy z grami są gwarantowane w cenie karty. :)
Z tą kartą to cud, że w ogóle coś Ci się odpala.
To jest najwolniesza ze wszystkich kart Radeon jaka kiedykolwiek wyszła na rynek. Wolniejsza jest nie tylko od 9200 ale i od 9100/8500 oraz nawet super wolnej 9000. Jest to karta lepsza jedynie od GF2/4 MX bo ma sprzętowe T&L. I to była jej jedyna zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9250 to strer do 9200. :D
A z pierwszym kotORem nie miałem ŻADNYCH PROBLEMÓW, mimo tej karty.A i wtedy coś napisał, to co niby jest źle, a co dobre? Bo ja tak sobie sie w tym orientuje. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 16:22, Aragloin napisał:

A z pierwszym kotORem nie miałem ŻADNYCH PROBLEMÓW, mimo tej karty.

Zgadza się, ale K2 działa jak wielki niezoptymalizowany mod do K1. Wszelkie możliwości tego silnika zostały mocno naciągnięte bez polepszenia kodu, a czasem wręcz z pogorszeniem.
Niestety kolejne nowsze gry nigdy nie uwzględniają kart low-entry (czyli tych z najtańszego segmentu).

Dnia 22.09.2008 o 16:22, Aragloin napisał:

A i wtedy coś napisał, to co niby jest źle, a co dobre? Bo ja tak sobie sie w tym orientuje. :/

Prawdę mówiąc nie mam pojęcia co może być źle. Spróbuj zainstalować sterownik z którym był testowany KotOR2 czyli Catalyst 4.11. Na tej wersji na pewno uaktywnia się najmniej błędów gry lub nie uaktywniają się one wcale. Jednak rzeczy takie jak spowolnienia w czasie przechodzenia przez pomieszczenia z parą będą i tak ogromne bo przyczyną jest bardzo niska wydajność tej karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 16:10, Skywalker560 napisał:

9250 to strer do 9200

Nie bardzo wiem co chciałeś tu napisać. Mimo wyższego numerka radek 9250 jest gorszy od 9200. Ma niższe taktowanie i często gorsze pamięci. Byle taniej.

Dnia 22.09.2008 o 16:10, Skywalker560 napisał:

W ogóle KOTOR ponoć gryzie się z kartami ATI.

Nie. Od zawsze uruchamiałem KotORy na tych kartach i poza spowolnieniem na Dantooine (którego doświadcza niemal każda karta) nie było żadnych problemów. Gra wyłączała cienie i FSAA na bardzo starych wersjach Catalystów, które nie obsługiwały poprawnie tych efektów. Na sterownikach od roku 2004 nie było nawet tego wyłączania. Obecnie na nowszych kartach ATI KotORy chodzą bez zarzutu, za to na kartach Nvidii z obecnymi sterownikami są duże problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować