Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2008 o 13:17, Karharot napisał:

Wygląd postaci się trochę zmienia (twarz i oczy), niektórzy NPC też mają nieco inne kwestie.

O, to fajnie. :]

Mam nadzieję, że jednak to wznowienie w listopadzie KOTOR 1 będzie... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30 listopada będzie wznowienie pierwszej części w wersji PL. Co do drugiej części to nie wiem, ale jeśli by nie wypuścili[LEM] to okazaliby arogancję wobec graczy, jak I wobec siebie, bo by kieszeni nie uzupełnili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 16:39, Aragloin napisał:

30 listopada będzie wznowienie pierwszej części w wersji PL. Co do drugiej części to

Przekładają tę datę od 16 września:/ 15 września z timsoftu napisali mi, że lem planuje wznowić serie na przełomie października i listopada... widać aktualny termin to przełom grudnia i listopada, ale znając szczęście kotor będzie wznowiony na gwiazdkę:P
A ja czekam i czekam - grę już zamówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 16:39, Aragloin napisał:

30 listopada będzie wznowienie pierwszej części w wersji PL. Co do drugiej części to
nie wiem, ale jeśli by nie wypuścili[LEM] to okazaliby arogancję wobec graczy, jak I
wobec siebie, bo by kieszeni nie uzupełnili.

Mam nadzieję, że będzie... tym bardziej, że KOTOR wyjdzie wraz z dodatkiem do Gothic 3, którego też chcę sobie kupić, aczkolwiek najpierw KOTORa kupię. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ło... no pierwsze słysze, że wznowią dystrybucję ;). Może się skuszę na KOTORA II- bo uważam za część lepszą ;))) ( ale o to mnie nie zabijajcie) Tylko cena, żeby była jakaś rozsądna- ok 60 dych to max, bo gra wiekowa jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 21:27, Kalejdoskop86 napisał:

A jaką max. rozdzielczość wykorzystuje ta gra? Bo jak mam niższą i 60hz ustawię, to ekran
syczy. :P

1600x1200@120Hz.
A jak się uprzesz, to z palca możesz ustawić nawet wyższą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 03:21, Olamagato napisał:

> Słyszałem wiele plotek, że ma być odnowienie sprzedaży obu KOTORów.
Podobno pierwszego z nich w okolicach listopada.


Witam!
Czy to, że dystrybucja tej gry zostanie wznowiona jest pewne? Czy mógłbym wiedzieć skąd Pan/Ty (nie wiem jak się do Pana/Ciebie zwracać:) to wie(sz)?
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 20:51, junior17 napisał:

Czy to, że dystrybucja tej gry zostanie wznowiona jest pewne?

Nie. Jak w życiu. :)

Dnia 30.09.2008 o 20:51, junior17 napisał:

(nie wiem jak się do Pana/Ciebie zwracać:)

Na forum zawsze walimy przez "ty".
Nie jest ważne czy rozmawiasz ze św. Mikołajem, premierem Kanady czy Misiem Coralgolem lat 10. :)

Dnia 30.09.2008 o 20:51, junior17 napisał:

to wie(sz)?

Z różnych serwisów informacyjno/plotkarskich. Kilka linków w tej sprawie wklejono też w tym temacie na wcześniejszych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 20:22, Olamagato napisał:

> A jaką max. rozdzielczość wykorzystuje ta gra? Bo jak mam niższą i 60hz ustawię,
to ekran
> syczy. :P
1600x1200@120Hz.
A jak się uprzesz, to z palca możesz ustawić nawet wyższą.

Acha, a mogę sobie w opcjach ustawić 1600x1200 i automatycznie mi 60hz da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:00, Kalejdoskop86 napisał:

Acha, a mogę sobie w opcjach ustawić 1600x1200 i automatycznie mi 60hz da?

Tak jak sobie ustawisz. Każdy monitor wysyła do komputera sygnał DDC, którym informuje jakie rozdzielczości i częstotliwości obsługuje. Monitory LCD wysyłają zazwyczaj tylko jedną częstotliwość pionową - 60 Hz. I dlatego większość gier ma tylko taką częstotliwość do ustawienia na tym typie monitora. Tak wiec jeżeli Twój monitor obsłuży 1600x1200 (proporcje 4:3), to będziesz miał te 60Hz. Natomiast dla monitora CRT 60Hz to za mało. Do komfortowego grania potrzebne jest przynajmniej 75-85 Hz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.
Otóż zacząłem grę po raz trzeci( za drugim się wkurzyłem, wiecie o co chodzi. :/) tym razem Guardianem. Ale nie o to mi chodzi. Jestem na Telos. Zabiłem Lopaka, i mam pytanie- czy tylko on wiedział o tych dwóch kryminalistach( Rodiańczyk i jakiś tam)? Bo go zabiłem, a po całym Citadel Station chodziłem, i szukałem i nic nie znalazłem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 16:39, Aragloin napisał:

30 listopada będzie wznowienie pierwszej części w wersji PL. Co do drugiej części to
nie wiem, ale jeśli by nie wypuścili[LEM] to okazaliby arogancję wobec graczy, jak I
wobec siebie, bo by kieszeni nie uzupełnili.

Mam nadzieję, że to prawda... Jeśli tak, to przełożę termin wysłania im bomby. Napisałem do nich maila z pytaniem, czy to prawda, czy bullshit. Ciekawe, czy odpowiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 09:51, Olamagato napisał:

> Acha, a mogę sobie w opcjach ustawić 1600x1200 i automatycznie mi 60hz da?
Tak jak sobie ustawisz. Każdy monitor wysyła do komputera sygnał DDC, którym informuje
jakie rozdzielczości i częstotliwości obsługuje. Monitory LCD wysyłają zazwyczaj tylko
jedną częstotliwość pionową - 60 Hz. I dlatego większość gier ma tylko taką częstotliwość
do ustawienia na tym typie monitora. Tak wiec jeżeli Twój monitor obsłuży 1600x1200 (proporcje
4:3), to będziesz miał te 60Hz. Natomiast dla monitora CRT 60Hz to za mało. Do komfortowego
grania potrzebne jest przynajmniej 75-85 Hz.

To to wiem (już mi wytłumaczyli jak to jest z częstotliwością odświeżania w monitorach CRT i LCD, w LCD 60hz wystarczy, a nawet jest rekomendowane! :) ) , ale np. Spellforce 2 ustawiał się na 1200xileśtam i 60hz i piszczał monitor (nie jakby się telefon do niego przyłożyło, normalnie tak syczał) i przy Spellforce 2 nie dało się na więcej. Ale KOTOR jednak obsługuje tę wysoką rozdzielczość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 19:24, Kalejdoskop86 napisał:

np. Spellforce 2 ustawiał się na 1200xileśtam i 60hz i piszczał monitor (nie jakby się telefon do niego
przyłożyło, normalnie tak syczał) i przy Spellforce 2 nie dało się na więcej. Ale KOTOR jednak obsługuje tę wysoką rozdzielczość?

Ty masz po prostu problem z monitorem. Jaki masz konkretnie monitor, czy jest on połączony kablem DVI czy D-sub (analogowy RGB)? Nie ma to nic wspólnego z grą jako taką. Najlepiej w grze ustawiać taką rozdzielczość/odświeżanie jaka normalnie działa na pulpicie Windows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 21:55, Olamagato napisał:

Ty masz po prostu problem z monitorem. Jaki masz konkretnie monitor, czy jest on połączony
kablem DVI czy D-sub (analogowy RGB)? Nie ma to nic wspólnego z grą jako taką. Najlepiej
w grze ustawiać taką rozdzielczość/odświeżanie jaka normalnie działa na pulpicie Windows.

Nie wiem, ale chodzi mi o to, że w nowych grach mogę wyższą rozdzielczość, a w starych nie. Że jest w opcjach pewne maximum., którego się nie da przekroczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 22:12, Kalejdoskop86 napisał:

Nie wiem, ale chodzi mi o to, że w nowych grach mogę wyższą rozdzielczość, a w starych
nie. Że jest w opcjach pewne maximum., którego się nie da przekroczyć.

Jest tak, ale współczesne gry w zasadzie nie są tym ograniczone. Kwestia bardziej dotyczy konfiguratora gry niż samej gry. Zarówno w DirectX, jak i OpenGL mozna zmusić każdą grę do wyświetlenia się w wyższej rozdzielczości. Tyle, że dla jednych gier sprawa nie istnieje bo konfigurator pozwala na ustawienie każdej rozdzielczości akceptowanej przez monitor, na innych to zmuszanie polega na wpisaniu rozdzielczości z palca, a na jeszcze innych rozdzielczości są na twardo zapisane w kodzie i jedyny sposób przeskoczenia tego kodu, to oszukanie go lub wyłączenie.
Zapewne więc miałeś na myśli tę ostatnią kategorię gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się na ich stronie zarejestrowałem, bo myślałem, że jest tam JO i JA, cena podana, a gdy klikam, to jest napisane, że nie ma...
A co do KotORa, a raczej jego wznowienia- jeśli nie wyjdzie w terminie, to się poddaje, i mam to w du.. Będę grał w kółko w dwójkę, aż zwariuję. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się o prośbę o SAVE, ponieważ jestem na planecie(zapomniałem tam co jest rada jedi) i wykonalem cale szkolenie a nie mogę nosić szaty jedi i używać miecza, pisze ze nie spelniam wymagan, nie mam innego save, a od nowa mi sie po prostu nie chce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee.. A zbudowałeś miecz, masz w umiejętnościach możliwości Jedi? A planeta to Dantooine. A poszukaj po goglach kotor saveeditor, czy coś w tym stylu, może coś pomoże. A może to po prostu jakiś bug? Albo coś nie dokończyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować