Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2008 o 17:32, Karharot napisał:

Zawsze możesz wysłać tego maila ponownie, w końcu nic Cię to nie będzie kosztować a komuś
być może zechce się odpowiedzieć...

Wiesz co, wyślę go na wszystkie emaile podane na ich stronie. Ciekawe, czy WTEDY odpowiedzą. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 22:35, Zelgadis napisał:

Nie wiem jak ze sterownikami, ale do panoramy można użyć narzędzia UniWS. Choć ja grałem
zarówno w proporcjach 4:3 jak i 16:10 i wcale nie było źle. Jak mówiłem, na monitorze
20" WS gra w wyższej rozdzielczości wygląda bardzo dobrze.

Ewentualnie mogę sobie ściągnąć ten program, co podwyższa rozdzielczość aby ładnie wyglądała. Tylko oby jednak LEM wypuścił wznowienie...

Dnia 08.10.2008 o 22:35, Zelgadis napisał:

Nic nie zmieniałem ;) Gra mi się uruchamiała bez trybu zgodności.

Lol, i nie wywalało do Windowsa czy nic w tym stylu? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 18:42, Kalejdoskop86 napisał:

Ewentualnie mogę sobie ściągnąć ten program, co podwyższa rozdzielczość aby ładnie wyglądała.

Do tego właśnie służy UniWS. Mnie się sprawdził w KotOR II.

Dnia 09.10.2008 o 18:42, Kalejdoskop86 napisał:

Tylko oby jednak LEM wypuścił wznowienie...

Ze wznowieniem KotOR jest jak ze wznowieniem Planescape ;)

Dnia 09.10.2008 o 18:42, Kalejdoskop86 napisał:

Lol, i nie wywalało do Windowsa czy nic w tym stylu? :>

Nie, niby czemu miało ;) Nie grałem zbyt długo za jednym razem, najwyżej godzina lub dwie, ale przez ten czas gra chodziła dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 23:03, Zelgadis napisał:

Do tego właśnie służy UniWS. Mnie się sprawdził w KotOR II.

A w KOTOR 1? Co do tego programu to na pewno on zmienia tylko w niektórych grach tę rozdzielczość maxymalną w opcjach, żeby ładnie wyglądało (i obydwa KOTORY go obsługują) ? Nic nie zmienia w systemie czy coś? A tak to jak on działa? Tak jak np. Everest, który daje info o systemie, dxdiag, który daje plik o systemie, tj. chodzi mi, z czym się je ten UniWS.

Dnia 09.10.2008 o 23:03, Zelgadis napisał:

Ze wznowieniem KotOR jest jak ze wznowieniem Planescape ;)

Och nie przesadzaj już. :P

Dnia 09.10.2008 o 23:03, Zelgadis napisał:

> Lol, i nie wywalało do Windowsa czy nic w tym stylu? :>
Nie, niby czemu miało ;) Nie grałem zbyt długo za jednym razem, najwyżej godzina lub
dwie, ale przez ten czas gra chodziła dobrze.

Ach, akurat w tygodniu tyle mniej więcej czasu gram. ;)

@Mściwój
Eee... bez komentarza... KOTOR 1 chciałem sobie zamówić, ale jeśli wychodzi 27 listopada dodatek do G3, a KOTOR 1 wznowienia wtedy nie będzie to zamówię dodatek do G3... bym sobie Forsaken Gods odpuścił, gdyby było wznowienie KOTOR 1...... ale dlaczego przełożyli na czas nieokreślony premierę? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 22:29, Kalejdoskop86 napisał:

A w KOTOR 1? Co do tego programu to na pewno on zmienia tylko w niektórych grach tę rozdzielczość
maxymalną w opcjach, żeby ładnie wyglądało (i obydwa KOTORY go obsługują) ? Nic nie zmienia
w systemie czy coś? A tak to jak on działa? Tak jak np. Everest, który daje info o systemie,
dxdiag, który daje plik o systemie, tj. chodzi mi, z czym się je ten UniWS.

To zwykłe narzędzie jest, nawet nie instaluje się w systemie. Zmienia jedynie exeka gry i czasem plik konfiguracyjny (a czasem samemu trzeba zmienić). Odpalasz go, wybierasz grę (jest ich multum, także KotOR), wpisujesz/ustawiasz rozdzielczość, potwierdzasz i gotowe. Nie wiem tylko, czy działa w każdym przypadku, bo uzywałem go tylko raz dla próby. Jeśli interesuje cię więcej, zajrzyj w google za tym programem.

Dnia 10.10.2008 o 22:29, Kalejdoskop86 napisał:

> Ze wznowieniem KotOR jest jak ze wznowieniem Planescape ;)
Och nie przesadzaj już. :P

Kiedy tak jest ;) Niby ma wyjść, ale nikt nie wie kiedy. A na obie gry jest większe zapotrzebowanie niż wydawcy sobie wyobrażają.
Chociaż starsze gry Star Wars mają to do siebie, że ich jak na lekarstwo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 22:29, Kalejdoskop86 napisał:

Eee... bez komentarza... KOTOR 1 chciałem sobie zamówić, ale jeśli wychodzi 27 listopada
dodatek do G3, a KOTOR 1 wznowienia wtedy nie będzie to zamówię dodatek do G3... bym
sobie Forsaken Gods odpuścił, gdyby było wznowienie KOTOR 1...... ale dlaczego przełożyli
na czas nieokreślony premierę? :/

Teraz się zorientowałem, że być może to będzie WCZEŚNIEJ niż 30 listopada, z maila pracownika LEM-u nie wynika, czy to przed, czy po 30 listopada. Jak odpowie na maila, to was poinformuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2008 o 11:07, Mściwój napisał:

Teraz się zorientowałem, że być może to będzie WCZEŚNIEJ niż 30 listopada, z maila pracownika
LEM-u nie wynika, czy to przed, czy po 30 listopada. Jak odpowie na maila, to was poinformuję.


Witam!
Dam sobie odciąć nogi, ręce i głowę. LEM nigdy nie wznowi dystrybucji tej gry. Za granicą jest ona dostępna, ale w Polsce nie będzie. LEM wydaje tylko dosyć nowe gry (COD1 także już nie dostaniesz chociaż gra jest świetna). LEM ma taką politykę i nic tego nie zmieni.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 12:40, junior17 napisał:

Witam!
Dam sobie odciąć nogi, ręce i głowę. LEM nigdy nie wznowi dystrybucji tej gry. Za granicą
jest ona dostępna, ale w Polsce nie będzie. LEM wydaje tylko dosyć nowe gry (COD1 także
już nie dostaniesz chociaż gra jest świetna). LEM ma taką politykę i nic tego nie zmieni.
Pozdrawiam

E, nie bądź takim pesymistą. LEM doskonale wie, że na tą grę jest cholernie duży popyt, i że sporo by zarobił wznawiając ją - ale są pewnie jakieś problemy z licencją. Oby ktoś wykupił LEM-a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 00:44, Zelgadis napisał:

To zwykłe narzędzie jest, nawet nie instaluje się w systemie. Zmienia jedynie exeka gry
i czasem plik konfiguracyjny (a czasem samemu trzeba zmienić). Odpalasz go, wybierasz
grę (jest ich multum, także KotOR), wpisujesz/ustawiasz rozdzielczość, potwierdzasz i
gotowe. Nie wiem tylko, czy działa w każdym przypadku, bo uzywałem go tylko raz dla próby.
Jeśli interesuje cię więcej, zajrzyj w google za tym programem.

Achaa... :)

Dnia 11.10.2008 o 00:44, Zelgadis napisał:

Kiedy tak jest ;) Niby ma wyjść, ale nikt nie wie kiedy. A na obie gry jest większe zapotrzebowanie
niż wydawcy sobie wyobrażają.

Prawda, ale o wznowieniu Planescape nie słyszałem... o.0
Swoją drogą - kupiłbym Planecsape: Torment, gdyby było wznowienie - ponoć super gra. :]

Dnia 11.10.2008 o 00:44, Zelgadis napisał:

Chociaż starsze gry Star Wars mają to do siebie, że ich jak na lekarstwo jest.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 14:01, Kalejdoskop86 napisał:

Prawda, ale o wznowieniu Planescape nie słyszałem... o.0


Cały czas się użerają o prawa do świata Planescape. Prędzej, czy później będzie... Zresztą: z półtora roku temu było w Ekstra Klasyce. Ale ja należę do tych szczęśliwców, którzy mają PREMIEROWE wydanie tej gry. :]

Dnia 11.10.2008 o 14:01, Kalejdoskop86 napisał:

Swoją drogą - kupiłbym Planecsape: Torment, gdyby było wznowienie - ponoć super gra.


No ba... W tej grze jest najlepsza fabuła, jaką kiedykolwiek mieliśmy okazję poznać w grach.

Dnia 11.10.2008 o 14:01, Kalejdoskop86 napisał:

> Chociaż starsze gry Star Wars mają to do siebie, że ich jak na lekarstwo jest.

Zawsze Allegro zostaje, jak ktoś bardzo chce pograć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 09:45, Mściwój napisał:

Cały czas się użerają o prawa do świata Planescape. Prędzej, czy później będzie... Zresztą:
z półtora roku temu było w Ekstra Klasyce. Ale ja należę do tych szczęśliwców, którzy
mają PREMIEROWE wydanie tej gry. :]

Masz szczęście. :)

Dnia 12.10.2008 o 09:45, Mściwój napisał:

No ba... W tej grze jest najlepsza fabuła, jaką kiedykolwiek mieliśmy okazję poznać w
grach.

No słyszałem, a jak walka w tej grze? No i mam nadzieję, że pójdzie dobrze na Windows Vista, dobrym PC i monitorze 22" panorama. :)

Dnia 12.10.2008 o 09:45, Mściwój napisał:

Zawsze Allegro zostaje, jak ktoś bardzo chce pograć...

Noo, ale ja wolę nieużywane kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 10:31, Kalejdoskop86 napisał:

No słyszałem, a jak walka w tej grze? No i mam nadzieję, że pójdzie dobrze na Windows
Vista, dobrym PC i monitorze 22" panorama. :)


Walka walką, ale to fabułą jest najważniejsza. Na panoramce i Viście raczej nie będzie dobrze chodzić. Ale na XP i monitorze 17'''' spokojnie. Ale kończę, bo offtopic się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 10:56, Mściwój napisał:

Walka walką, ale to fabułą jest najważniejsza. Na panoramce i Viście raczej nie będzie
dobrze chodzić. Ale na XP i monitorze 17'''' spokojnie. Ale kończę, bo offtopic się robi.

Acha, to dobrze, że na działce mam jeszcze stary PC z zainstalowanym XP i monitorem 19". :]
Dobra, EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka, jestem na Tatooine i tak się złożyło, że niedawno czytałem ,,Diunę" i nawiązania same rzucają mi się w oczy. Może dlatego, to najciekawsza i najbardziej klimatyczna z planet w.g. mnie. A jak jeszcze se przypomnę że miał być w grze quest polegający na zostaniu mesjaszem ludzi pustyni niczym Herbertowski Muad''dib to ech, wtedy chyba byłbym w niebie;).
Jestem już po głównym zwrocie akcji, rzeczywiście miażdży. Wciąż się zastanawiam czy lepszy jest ten czy tamten z Jade Empire. Oba są frapujące i pozwalające spojrzeć na nasze poczynania z innej perspektywy.
Może mi się wydaję, ale lokacje tu są strasznie małe. Taki Taris jest sporawy, ale z drugiej strony mamy klaustrofobiczny wręcz Korriban.
I jeszcze długość gry. Po 10 godzinach na Taris myślałem że czeka mnie naprawdę długa przygoda, tymczasem mam 27 godzin gry i myślę, że niewiele wybije się za ,,trzydziestke". Liczy się jakość, owszem, ale myślałem że przejdę wreszcie coś naprawdę długiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 20:05, Blackgoat napisał:

I jeszcze długość gry. Po 10 godzinach na Taris myślałem że czeka mnie naprawdę długa
przygoda, tymczasem mam 27 godzin gry i myślę, że niewiele wybije się za ,,trzydziestke".
Liczy się jakość, owszem, ale myślałem że przejdę wreszcie coś naprawdę długiego.

Oj nie wiem. 2 ostatnie lokacje w grze są naprawdę sporawe i potrafią zabrać trochę czasu.SpoilerSam nie wiem jak długo siedziałem na planecie Rakatan(?) i w Star Forge Spoiler Poza tym ciesz się pierwszym przejściem. Obecnie gram 4 raz i po 5 godzinach gry jestem już po 2 z 4 planet. Staram się robić prawie każdy quest ale czas zlatuje bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc, "jedynka" nie zostanie wznowiona 30 XI... No cóż, już bym wolał, żeby to LEM wydawał, bo jak się EA do tego dorwie, to jeszcze nam DRM-y wrzucą, buce jedne.
Czekamy na te maile , Mściwój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 16:59, Mściwój napisał:

> Wznowienie KotORa... 28.02.09 Niech sobie go w rzyć wsadzą.
Skąd to wiesz?

Wejdź na timsoft.pl, spojrzyj na prawo, zobacz rwanie na pre ordery, spójrz na kotora, spójrz na datę wydania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować