Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2008 o 17:00, Aragloin napisał:

> > Wznowienie KotORa... 28.02.09 Niech sobie go w rzyć wsadzą.
> Skąd to wiesz?
Wejdź na timsoft.pl, spojrzyj na prawo, zobacz rwanie na pre ordery, spójrz na kotora,
spójrz na datę wydania...

...
...
...
Niech go sobie w dupę wsadzą. Marzę sobie czasem, że CDP lub Cenega przejmuje ten cholerny LEM... I wydaje KotOR-a w Ekstra Klasyce/Kolekcji Klasyki. Nie zacytuję maila pracownika LEM-u, tam nie ma nic z sensem... Napisze im jeszcze raz i nawrzucam za to przesunięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 17:06, Aragloin napisał:

Raczej nierealne marzenia... Oczywiście, powyrzucaj tam im, zmieszaj z błotem, itd. ;)

Jak to nierealne? LEM jest w nieprzyjemnej sytuacji. Na rynku dominuje CDP, po piętach depcze mu Cenega, na rynku nie ma miejsca na inne firmy, a sam LEM jest w coraz gorszej kondycji finansowej. PAtrz, jak beznadziejnie radzą sobie Nicolas Games i Topware. One też prędzej, czy później zostaną przejęte. Zresztą zobacz, jak często aktualizowana jest strona internetowa LEM-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LEM jest w nieprzyjemnej sytuacji. Na rynku dominuje CDP, po piętach

Dnia 13.10.2008 o 17:11, Mściwój napisał:

depcze mu Cenega, na rynku nie ma miejsca na inne firmy


Specjalnie tej firmy nie żałuję.Kilka lat temu LEM był przedsiębiorstwem o kapitale znacznie większym od CDP.Jeżeli ma kłopoty finansowe , to pewnie dlatego , że chcieli mieć wszystko.Kolportarz prasy , książki , filmy , gry , salony w każdym większym mieście i być może przeinwestowali.Z punktu widzenia gracza , także nad LEMem nie ma co płakać.Przeważnie kiepskie wydania , brak wznowień , brak polskich wersji itp.Dopiero CDP pokazało w tym kraju , że można inaczej.

PAtrz, jak beznadziejnie radzą sobie Nicolas Games i Topware.

Jaka jest kondycja finansowa TopWare nie wiem , jednak skoro tworzą gry , to jakieś , nienajmniejsze środki finansowe , muszą posiadać.Tymczasem o wydaniu Two Worlds , całkiem dobrej gry , wiedziały chyba tylko te osoby , które włożyły jakiś wysiłek w poszukiwanie informacji o grze , bo kampanii reklamowej nie było.Strona firmy także wyglada , jakby zajmował się tym jeden stażysta i to tylko w święta lub po godzinach.Takie podejście , to moim zdaniem droga do nikąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety, nawet pudełka nie pachną tak, jak na zachodzie. ;)( Sam wiem, w końcu mam K2 z UK.)
LEM ratuje w zasadzie tylko to, że ma licencje na samodzielną dystrybucję gier LucasArts. Niestety dla nas graczy, gry spod ręki pana George''a są w ogromnej większości bardzo dobre, a w sprzedaży w Polsce są zazwyczaj, rok, dwa, trzy. Brak reedycji- oj sorry, rok temu zorientowali się, że istnieje coś takiego, jak "LucasArts Classic", i wypuścili w niej bodaj 6 gier. A w tej serii, jest ich chyba znacznie więcej- gdzie Dark Forces II? Gdzie Wyrzutek? Gdzie sie podziały, te wszystkie gry?
Ale, to temat o KotORach, więc coś dorzucę:
Jako, że grałem już wszystkimi klasami( guradian, sentiel i consular- obecnie gram tym pierwszym) mogę powiedzieć, że na swój sposób, każda z nich jest dobra- aczkolwiek Negocjatorem gra się najlepiej. Dlaczego? Dużo punktów Mocy, przydaje się o wiele bardziej, aniżeli punkty witalności Gurdiana. Polecam każdą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 11:02, Aragloin napisał:

Gdzie sie podziały, te wszystkie gry?

Gdzieś tam w oddali słyszę chyba słaby głos krzyczący o Jedi Academy...
;)

Dnia 14.10.2008 o 11:02, Aragloin napisał:

aczkolwiek Negocjatorem
gra się najlepiej. Dlaczego? Dużo punktów Mocy, przydaje się o wiele bardziej, aniżeli
punkty witalności Gurdiana. Polecam każdą. :)

Hm, to raczej zależy od preferowanego stylu gry. Bo Consular jest świetny, jak się chce ciskać wszędzie błyskawicami ;) Ja osobiście zawsze w KotOR lubiłem odgrywać postać Jedi np. z nowej sagi filmowej, więc brałem coś na wzór Kenobiego z jednym mieczem (głównie na Sentinelu) i tylko moce Light Side rozwijałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2008 o 11:10, Zelgadis napisał:

Gdzieś tam w oddali słyszę chyba słaby głos krzyczący o Jedi Academy...
;)

JA niestety, nie mam legalnego, ale tu nie moja wina- gdyby na rynku było, to bym z wypiekami na twarzy kupił. A tak, muszę się to takiego haniebnego czynu sprowadzić.

Dnia 14.10.2008 o 11:10, Zelgadis napisał:

> punkty witalności Gurdiana. Polecam każdą. :)
Hm, to raczej zależy od preferowanego stylu gry. Bo Consular jest świetny, jak się chce
ciskać wszędzie błyskawicami ;) Ja osobiście zawsze w KotOR lubiłem odgrywać postać Jedi
np. z nowej sagi filmowej, więc brałem coś na wzór Kenobiego z jednym mieczem (głównie
na Sentinelu) i tylko moce Light Side rozwijałem ;)

W guardianie podoba mi się skok mocy i bodaj force mind czy tam persude. Na razie jestem w Nar Shadddaa( pierwsza po Dantooine) i gram dwoma- ale jak będę miał wsystkie najlepsze części i super kryształ, będę grać jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 11:22, Aragloin napisał:

gdyby na rynku było, to bym z wypiekami na twarzy kupił.

No niestety, nigdzie nie ma w sprzedaży, a w tą grę też zaopatrzyłbym się bardzo chętnie.

Dnia 14.10.2008 o 11:22, Aragloin napisał:

W guardianie podoba mi się skok mocy i bodaj force mind czy tam persude.

Force persuade jest w każdej klasie, ma ją w ogóle główna postać. A skok mocy jest przyjemny o tyle, że daje bonus do ataku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2008 o 11:32, Zelgadis napisał:

No niestety, nigdzie nie ma w sprzedaży, a w tą grę też zaopatrzyłbym się bardzo chętnie.

Może w końcu CDP czy Cenega wykupi LEM, i będziemy mogli kupić wszystkie( no prawie... ;)) gry z SW.

Dnia 14.10.2008 o 11:32, Zelgadis napisał:

Force persuade jest w każdej klasie, ma ją w ogóle główna postać. A skok mocy jest przyjemny
o tyle, że daje bonus do ataku.

Widocznie, wcześniej jakoś ją pominąłem. Skok zapamiętałem z części pierwszej, gdy z wczytanego save''a tuż przed wyborem( BTW- tylko raz przeszedłem K1- negocjatorem) klasy i wybrałem guardiana. Ot, tak z ciekawości, i zobaczyłem ten skok. Od razu mi się spodobał. I chyba guardian i weapon master mają najfajniejsze bonusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 11:38, Aragloin napisał:

Może w końcu CDP czy Cenega wykupi LEM, i będziemy mogli kupić wszystkie( no prawie...
;)) gry z SW.

Nie liczyłbym na to, ale pomarzyć można ;)

Dnia 14.10.2008 o 11:38, Aragloin napisał:

I chyba guardian i weapon master mają najfajniejsze bonusy.

Guardian może, Weapon Master ma nieco lepsze, jak np. ulepszone skupienie w mieczu świetlnym. Za to mocy te klasy już mają mniej, ale Jedi na dobrą sprawę nie potrzebuje ich dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2008 o 16:26, Zelgadis napisał:

Nie liczyłbym na to, ale pomarzyć można ;)

No przecie. Ja nie piszę tego dosłownie, bo i tak wiem, że nikt go nie przejmie.

Dnia 14.10.2008 o 16:26, Zelgadis napisał:

Guardian może, Weapon Master ma nieco lepsze, jak np. ulepszone skupienie w mieczu świetlnym.
Za to mocy te klasy już mają mniej, ale Jedi na dobrą sprawę nie potrzebuje ich dużo.

Ya wohl. Ale i tak moją ulubioną klasą jest consular.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 11:22, Aragloin napisał:

> Gdzieś tam w oddali słyszę chyba słaby głos krzyczący o Jedi Academy...
> ;)
JA niestety, nie mam legalnego, ale tu nie moja wina- gdyby na rynku było, to bym z wypiekami
na twarzy kupił. A tak, muszę się to takiego haniebnego czynu sprowadzić.


Wiesz, że chwalenie się tutaj tego typu "czynami" to jeden z najgorszych pomysłów?
Niestety ale BAN za piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to teraz sobie przypomniałem, że Rome: Total War ( i pierwszy dodatek) w pudełku premierowym wydał LEM, a jakoś parę miesięcy temu złota edycja Romka weszła do Platyny. Wie ktoś dlaczego? Pytam, bo nadzieja umiera ostatnia. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego... LEM zamilkł... Teraz wiem, że oni WSZYSTKICH mają w dupie. Jak tylko się dowiedzieli, skąd wiem o wznowieniu po prostu przestali odpisywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i przeszedłem KOTOR. Bąba! Ech, jakbym teraz chciał mieć dwójkę...I cóż, użytkownik Fuoton miał rację i jej nie miał;P. Przeszedłem całość w 33 godziny, więc w sumie trochę więcej niż przewidywałem, ale mnie niż wywnioskowałem z jego posta. Mam też linka do fajnego filmika związanego z grą. TYLKO dla tych co przeszli.
http://www.youtube.com/watch?v=hTxMw2k0Im8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2008 o 11:22, Aragloin napisał:

JA niestety, nie mam legalnego, ale tu nie moja wina- gdyby na rynku było, to bym z wypiekami
na twarzy kupił. A tak, muszę się to takiego haniebnego czynu sprowadzić.

Polecam:
http://shop.gameplay.co.uk/webstore/advanced_search.asp?keyword=old+republic&prodc ode=&min_price=&max_price=&platform=ALL&x=0&y=0

20 funciakow (+ jesli dobrze czaje - nastepne 3 za przesylke) - wyjdzie niecale 100 plnow. Czyli za sztuke ok 50 pln - czyli w normie. A chyba nawet taniej od tego, co mozna u nas kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 20:23, Karharot napisał:

Taaa. Że najprawdopodobniej ma się pojawić pod koniec lutego...

Co?! Najpierw jesień, później dokładniej - listopad, a teraz koniec lutego? Czy to potwierdzona informacja? Nie no, ale to już są przysłowiowe jaja... niedługo będzie tak, że koniec lutego przyszłego roku (odpukać i wypluć trzy razy... ) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 20:26, Kalejdoskop86 napisał:

> Taaa. Że najprawdopodobniej ma się pojawić pod koniec lutego...
Co?! Najpierw jesień, później dokładniej - listopad, a teraz koniec lutego? Czy to potwierdzona
informacja? Nie no, ale to już są przysłowiowe jaja... niedługo będzie tak, że koniec
lutego przyszłego roku (odpukać i wypluć trzy razy... ) ...

Pikuś, wzwonienie Quake 4 ma być 28 lutego... 2012 roku. LEM jest naprawdę nic nie wart. Ale ponawiam pytanie:

Rome: Total War (i pierwszy dodatek) w pudełku premierowym wydał LEM, a jakoś parę miesięcy temu złota edycja Romka weszła do Platyny (CDP). Wie ktoś dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować