Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2006 o 15:28, Vidmol napisał:

Mam pytanie.
Jak zaczyna się KotOR 2.
Revan jest mrocznym lordem, czy jest dobry ?


Wszystko w bardzo fajny, sprytny sposob wychodzi z rozmowy z naszym nowym bohaterem. W galaktyce zrobil sie niemaly...powiedzmy...dom publiczny ;) i o Revan chodza tylko plotki. I na poczatku rozmawiamy z takim kolesiem, ktory mowi np. "I Revan zrobił bla bla bla", a my mamy do wyboru potwierdzenie, lub odpowiedz "Zrobił? Prezciez Revan jets kobieta!", itp. Bardzo fajne rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 14:46, Olamagato napisał:

No tak, ale czy miałoby dla Ciebie znaczenie jakiekolwiek ograniczenie poziomu gdyby nie dało
się w ogóle dojść do ostatniego poziomu? (bo gra nie ma nadmiaru możliwego do zdobycia doświadczenia)


Cóż, nad tym się nie zastanawiałem... W niektórych grach jest eksport/import postaci, lub tak jak w Dungeon Siege''u 3 poziomy trudności, które pozwalają na zdobywanie wiekszej ilości postaci... Można było tak zrobić... A to, że gra jest prosta, też wiem (nigdy się na niej nie zaciąłem, zginąłem chyba raz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 17:24, Adham napisał:

Cóż, nad tym się nie zastanawiałem...

Spróbuj pograc na hard z moim minimodem. Jest naprawde trudno, każdy awans jest świętem, ale nadal jest "tylko" 20 poziomów.
http://www.pcgamemods.com/mod/13143.html
Podejrzewam, że po prostu jakiś programista, który podliczał doświadczenie zrobił to dobrze, a inny gostek, który go "poprawiał" wszystko skopał. I dlatego ostatni poziom tak łatwo i szybko można zdobyć. Ja jedynie usunąłem bezmyślną pracę tego drugiego. Dzięki temu walki na Star Forge, w które można grać w nieskończoność będą przydatne do zdobycia ostatnich 1..2 poziomów (dla towarzyszy nawet 3 lub 4).
Gra z tym minimodem jest trudna, normalna, albo łatwa - tak jak jest to opisane. W oryginale było - łatwa, super łatwa i irytująco łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problemna statkju teogo gostka kapitana co byl mentorem cartha i zdradzil republike bombardyjac jakaplanete.
Mam sie dostac na mosttek przez jakas sluze ktora wymaga skafandra i tu problem nie wiem skąd go wziąc.

Jezeli ktos by widzial prosze o odp (chodzi o kotor 1)

Z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 23:51, Ponury rzniwiaż napisał:

Mam problemna statkju teogo gostka kapitana co byl mentorem cartha i zdradzil republike bombardyjac
jakaplanete.
Mam sie dostac na mosttek przez jakas sluze ktora wymaga skafandra i tu problem nie wiem skąd
go wziąc.

Jezeli ktos by widzial prosze o odp (chodzi o kotor 1)

Z góry thx


O ile dobrze sobie przypominam kombinezonu nie trzeba szukać tylko poprostu przejść przez śluzę, a skafandry automatycznie pojawią się na bohaterach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2006 o 00:03, Patryk R napisał:

O ile dobrze sobie przypominam kombinezonu nie trzeba szukać tylko poprostu przejść przez śluzę,
a skafandry automatycznie pojawią się na bohaterach.

yskakuje mi tylko komunikat ze aby przejsc przez sluze trzeba miec skafandry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2006 o 11:11, Ponury rzniwiaż napisał:

>
yskakuje mi tylko komunikat ze aby przejsc przez sluze trzeba miec skafandry :(


W takim razie będziesz musiał przeszukać wszystkie pomieszczenia w tej części statku do której udajesz się odrazu po wydostaniu z więzienia, ( niepamiętam dokładnej nazwy ) i wkońcu powinieneś trafić do zbrojowni gdzie znajdziesz skafandry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno nie grałem w KoTOR''a , ale wydaje mi się, że skafander jest w szafce znajdującej się po lewej stronie śluzy. Twórcy zadbali o to, żeby zbytnio się nie męczyć przy poszukiwaniu tego item''u;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 12:05, shinian napisał:

Ja już dawno nie grałem w KoTOR''a , ale wydaje mi się, że skafander jest w szafce znajdującej
się po lewej stronie śluzy. Twórcy zadbali o to, żeby zbytnio się nie męczyć przy poszukiwaniu
tego item''u;)


Poszukam ale nie widzialem tam zadnej szawki szfka obok sluzy byławpodwodnym miescie nie na statku ale i tak sprawdzethx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 12:10, Ponury rzniwiaż napisał:

Poszukam ale nie widzialem tam zadnej szawki szfka obok sluzy byławpodwodnym miescie nie na
statku ale i tak sprawdzethx:)



Skafandry leza jak byki w zbrojowni! Trzeba nie wiem co zrobic by ich nie zauwazyc, nie sa w zadnej szafce ani nic takiego! masz pikczersa z pokladem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2006 o 12:22, The-Darkest napisał:


Skafandry leza jak byki w zbrojowni! Trzeba nie wiem co zrobic by ich nie zauwazyc, nie sa
w zadnej szafce ani nic takiego! masz pikczersa z pokladem


Wielkie thx wiesz jestem spostrzegawszy jezeli chodzi o zywe ruchome rzeczy najlepiej podwojne(zart) a tak to slepak ze mnie:) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 00:19, Vidmol napisał:

Już 98% nieoficjalnego spolszczenia do KotOR''a dwójki jest gotowe.
www.kotor2.pl


Faaajnie! Czyli mozna sie spodziewac w ciagu kilkunastu dni juz gotowego spolszczenia! :) Juz nie moge sie doczekac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ukonczyłem kotor 1 huta narazie jasna strona ale mam save z gadki z bastillia i mam plany by zostac jej mistrzem (czyt i will be dark site:) kto ukonczyl gierke po ciemniej stronie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 14:55, Ponury rzniwiaż napisał:


Ukonczyłem kotor 1 huta narazie jasna strona ale mam save z gadki z bastillia i mam plany by
zostac jej mistrzem (czyt i will be dark site:) kto ukonczyl gierke po ciemniej stronie??

Ja ukończyłem na dwa sposoby , ale ciemna strona zdecydowanie mi się nie podabała.Trzeba popełnić kilka złych uczynków które mi nie odpowiadały , a zagrałem z czystej ciekawości.Nie chcę pisać co trzeba zrobić , żeby nie psuć zabawy innym.Charakternie jestem zdecydowanie zbyt dobroduszny jak na Sitha.Co robić? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 14:55, Ponury rzniwiaż napisał:


Ukonczyłem kotor 1 huta narazie jasna strona ale mam save z gadki z bastillia i mam plany by
zostac jej mistrzem (czyt i will be dark site:) kto ukonczyl gierke po ciemniej stronie??


Ja. Dwa razy. Zakończenie jest przepyszne-ale jakie, nie zdradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 00:19, Vidmol napisał:

Już 98% nieoficjalnego spolszczenia do KotOR''a dwójki jest gotowe.
www.kotor2.pl

Przy tym spóźnieniu jakie już mamy , te 2% to może jeszcze być kilka tygodni.Jest już 10 miesięcy poślizgu , ale co tam , w końcu to spolszczenie fanowskie a nie firmowe,.Taki Stalker np. miał być w maju 2005 , a po roku opóźnienia nawet daty wydania dalej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przechodząc kotora po ciemnej stronie gra staje się o wiele łatwiejsza bo nie musisz rozwikływać jakiś ''trudnych zagadek" albo rozmawiać ze wszystkimi zagłębiając się w treść rozmowy.wystarczy wszystkich zabijać.oszukiwać i co tam się da...ja ukończyłem gre po ciemnej stronie:))z ciekawości oczywiście..ale brat ukończył po jasnej stronie więc stąd mam to porównanie.tak tylko powiem że lepsze przedmioty moim zdaniem są dla jasnej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 18:01, piotersamobojca napisał:

przechodząc kotora po ciemnej stronie gra staje się o wiele łatwiejsza bo nie musisz rozwikływać
jakiś ''trudnych zagadek" albo rozmawiać ze wszystkimi zagłębiając się w treść rozmowy.wystarczy
wszystkich zabijać.oszukiwać i co tam się da...ja ukończyłem gre po ciemnej stronie:))z ciekawości
oczywiście..ale brat ukończył po jasnej stronie więc stąd mam to porównanie.tak tylko powiem
że lepsze przedmioty moim zdaniem są dla jasnej strony

Dla mnie najbardziej nieprzyjemnym momenten był ten w którym trzeba było się "pożegnać" z częścią załogi.KOTOR 1 jest zresztą jedyną grą którą ukończyłem jako zła postać.Jakoś mnie to nie bawi.Pozostaje grać jakimś dobrym poczciwiną , któremu w głowie tylko zbawianie świata.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować