Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2009 o 19:45, Lucas01 napisał:

>A co ma star trek wspólnego z tym tematem ??

No, że jest lepszy od Star Warsa deklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 19:46, Medyk napisał:

> >A co ma star trek wspólnego z tym tematem ??
No, że jest lepszy od Star Warsa deklu.


Wyluzuj !!! Czy ja cię wyzywam !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 19:48, Lucas01 napisał:

> > >A co ma star trek wspólnego z tym tematem ??
> No, że jest lepszy od Star Warsa deklu.

Wyluzuj !!! Czy ja cię wyzywam !!!!!!!!!!!!

Sory, ale Star trek i tak rządzi, a ja nic do ciebie nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 19:49, Medyk napisał:

> > > >A co ma star trek wspólnego z tym tematem ??
> > No, że jest lepszy od Star Warsa deklu.
>
> Wyluzuj !!! Czy ja cię wyzywam !!!!!!!!!!!!
Sory, ale Star trek i tak rządzi, a ja nic do ciebie nie mam.


Star treka oglądałem wszystkie filmy i seriale ( jak dla mnie jest na równi ze starwars). Niestety gier jest mało a też grałem w sporo z nich. Elite force 1 i 2, Awaya Team, Starfleet commander, birth of federation.
No ale to temat o kotor tak że kończę dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 19:46, Medyk napisał:

> >A co ma star trek wspólnego z tym tematem ??
No, że jest lepszy od Star Warsa deklu.


Ile ty masz lat dziecko drogie...
Twój poziom wypowiedzi ewidentnie świadczy o twoim poziomie kultury osobistej [już o ogólnym poziomie wiedzy i inteligencji nie wspominając]
Jak już chcesz przedstawić że produkt A jest lepszy od produktu B to kłania się coś takiego jak argumentacja i rozwinięcie swoich racji + dowodów na wyższość jednej produkcji nad drugą.
Pomijam fakt że kompletny OT robisz tak debilnymi postami... poszukaj sobie tematu o Star Treku i tam wypisuj takie pierdoły a nie syfisz ludziom temat o KOTORach [w które zapewne nawet nie grałes]

Btw dla twojej informacji - tu masz spis nagród jakie otrzymał pierwszy KOTOR:
http://www.bioware.com/games/knights_old_republic/awards/

No i średnia ocen w necie to było chyba 95% [tu się mogę mylić ale jakoś tak mi się kołacze po głowie 90-95%]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, że się troszkę wtrącę do tematu...
Zripostuję od razu kolegę Medyka, nie ładnie tak wyzywać kolegów z forum, każdy ma swoje racje, że się tak wyrażę, dla mnie na przykład (jako człowieka wiekowego, hehe) Star Wars jest bardzo dobrym uniwersum, ładnie stworzonym i dopiętym na ostatni guzik, ładnie się tam przedstawiają dylematy moralne itd. jedyne co mnie osobiście w oczy kole to przedstawienie (zaprezentowanie) niektórych ras obcych, przynajmniej w filmach od IV do VI wyglądają tak jakoś cukierkowo, sztucznie... Co do riposty... hmm, Star trek... cóż, nigdy nie przepadałem za tymi płytkimi facecikami w rajtkach, którzy się telepo(l)tują tu i tam, to już żenada dla mnie była... O ile lata lecą na przód, ja się starzeję, i filmy idą z duchem czasu ( np: Batman przeskoczył z rajtek w ładny czarny strój z czegośtam) to bohaterzy Star Treka dalej w tych swoich rajtuzach pomykają ^_^ co przyprawia mnie o prawdziwe skurcze nerek... (co nie znaczy, że kogoś kto lubi ten serial nazywam od razu deklem...) fabuła też głębią nie powala IMHO... Więc to tyle jako riposta w wojnie SW:ST

Longer - mam tak samo jak Ty ;) Jakoś po Dragon Age mnie wzięło na gry z Bioware'u, właśnie kończę KOTOR'a jedynkę, powoli szykuję się na dwójeczkę z modami. Niestety troszkę mnie poniosło, zakupiłem sobie za grosiki używkę Jedi Academy i "szoruję" ludzi jako sith lord na multi jak mam czas... ^_^ Radość ogromna, szczególnie jak masz duel z jakimś "jeti" z kilkuletnim stażem, który traktuje Cię jak nooba i Cię lekceważy a tu bach i pozamiatane w minutę....priceless ^_^
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi maraton trochę nie wyszedł - jednak pierwszy KotOR jest troszkę zbyt liniowy, przechodząc go 2 razy poznałem większość rzeczy, trzeci mnie nie zaskakiwał, teraz po raz czwarty tylko zacząłem, przyłączyła sie do mnie Mission i dalej już mi się nie chciało ;P
Za to dwójka - mniam mniam, zwłaszcza z TSLRCM. Raz, że w ogóle fabuła w dwójce ciekawsza, dwa że jest Kreia, no i trzy to właśnie ten mod. Ciekawie się robi na księżycu przemytników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 22:32, tykus napisał:

Mi maraton trochę nie wyszedł - jednak pierwszy KotOR jest troszkę zbyt liniowy, przechodząc
go 2 razy poznałem większość rzeczy, trzeci mnie nie zaskakiwał, teraz po raz czwarty
tylko zacząłem, przyłączyła sie do mnie Mission i dalej już mi się nie chciało ;P
Za to dwójka - mniam mniam, zwłaszcza z TSLRCM. Raz, że w ogóle fabuła w dwójce ciekawsza,
dwa że jest Kreia, no i trzy to właśnie ten mod. Ciekawie się robi na księżycu przemytników
;)


Też próbowałem przechodzić jedynkę ale chyba 3 razu i na tym samym etapie skończyłem xD ja bym powiedział ze fabuła w dwójce jest po prostu bardziej mroczna i tym samym ciekawsza.. ale także zabiegi twórców w postaci różnych linii fabularnych gdy gramy kobietą/facetem, podążamy złą/dobrą stroną mocy itd. Mimo ze nie dorobiona daje więcej frajdy ta gra, az strach pomyśleć co by było gdyby twórcy dwójki mieli wystarczajaco duzo czasu na jej ukończenie, a tak mamy świetną, ale niestety nie genialną grę, szkoda bo trochę nie wykorzystali potencjału.. tym bardziej szkoda ze nie wyszła trójka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak zawsze zapomniałem. Tyle razy KotOR I przechodzę a to zawsze zapomnę. Pamiętacie jaka była kombinacja z żeby tam zapaliły się wszystkie kwadraciki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że post pod postem. I znów ukończyłem historię, historię która pozostanie wszystkim faną KotOR w pamięci... Revana marnotrwanego... A, załaczam obrazek gdyby ktoś miał kiedyś problemy lub to samo pytanie jak przejść tamten etap.

20091220225525

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie dopiero zaczynam grać w KOTOR''a i miałbym takie pytanko jaką postać wybrać by świetnie wywijała 2 mieczami świetlnymi, a przy tym potrafiła też co nieco zagadać.(preferuję grę Paladynami więc i tu chciałbym podobną postać).
A i jeszcze jedno czy feat Melee Weapons(screen) odnosi się także do Lightsaber''ów czy tylko do pozostałej broni ręcznej?
Z góry dzięki za odpowiedź.

20091221010447

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 01:04, darkwind21 napisał:

W zasadzie dopiero zaczynam grać w KOTOR''a i miałbym takie pytanko jaką postać wybrać
by świetnie wywijała 2 mieczami świetlnymi, a przy tym potrafiła też co nieco zagadać.(preferuję
grę Paladynami więc i tu chciałbym podobną postać).
A i jeszcze jedno czy feat Melee Weapons(screen) odnosi się także do Lightsaber''ów czy
tylko do pozostałej broni ręcznej?
Z góry dzięki za odpowiedź.

Scoundriel (łajdak)(tak max. 4 poziom) potem czekasz z awansami i Sentinel (strażnik) jest zrównoważona i to moja ulubiona klasa. Fajnie siekasz, z gadaniem problemu nie masz i przechodzisz grę jak masło na chilloucie. Tak polecam pierwszy raz, potem już ogarniesz sam wszystko.
Do lightsaberów masz osobny feat ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Scoundrel imho do 6 się bardziej opłaca. Bo za 4 poziomy praktycznie niewiele się dostaje, za 6 lv juz dostanie 3 poziomy w sneak attack i 2 poziomy w lucku z czego wykręci nienormalnie wysoki def na dex buildzie. Wolę poświęcić dwie moce jedi dla dodatkowego free defa i sneak attacks.

Najlepszy build jaki miałem to był scoundrel 6/sentinel 14, staty po 14 w wis, int, char, 10 str i co, reszta dex, na lv upach wszystko w dex. Ale to był build na walkę pojedyńczym saberem i mistrzostwo w takim stylu - bo ono daje jeszcze dodatowy def bonus. Z atutów jeszcze wszczepy poleciały na lv 3, saber specjalisation i wsio.
Taki jedi wymiata totalnie, siekasz stasis na wrogów, na siebie master speed + master valor i jednym szlagiem zdejmujesz praktycznie każdego - bo na stasisie wchodza sneak attack bony.

Z mocy - tylko speed i valor, bo shield nie stackuje bonusów do obrony ze speedem więc jest totalnie bezużyteczny, do tego stasis field, force wave, advanced lightsaber trow, heal, mind domination [dla fabularnych potrzeb]

Sentinel dostaje za free resist na stun/fear/horror a i skillowow nie będzie źle, zrobisz do awansu na sentinela kilka skilli na 9, potem bedac sentinelem wsio w persfazję ładować, resztę w co dusza zapragnie [może być computer use]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 09:34, Lord_of_the_force napisał:

Poprzednie pytanie już nieaktualne, ale mam inne: czy istnieje polska wersja moda dodającego
kobiecym postaciom mozliwość romansowania z Bastilą i innymi kobietami?


Raczej nie, wątpie, aby ktokolwiek tłumaczył mody do gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować