Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Mam raczej duży problem z Kotor''em kupiłem dzisiaj w empiku przed chwilą zainstalowałem wszystko przebiegło bez problemu, ale gdy przed chwila chciałem właczyć gre wyskoczył komunikat żebym włożył do napedu oryginalna płyte, i tu właśnie pojawia się problem bo oryginalna płyta cały czas jest w napedzie próbowałem kilka razy, ale nic nie działa czy komus sie coś takiego zdarzyło prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 17:19, Karharot napisał:

A jesteś pewien że w napędzie jest właściwa płyta (nie wiem jakie masz wydanie, oryginalnie
było na 4 CD)?



Problem rozwiaząny zresetowałem komputer i zadziałało dziwne, ale ważne że gra działa ale i tak dzieki za próbe pomocy


pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z KotOR-em. Otóż podczas szukania gwiezdnej mapy na Koribianie, Jolee i Juhani nagle przestali za mna podążać. Jest to dosyć uciążliwe bo

Spoiler

od porwania Bastilli to tylko oni mają moc, która jest niezwykle przydatna w walce

. Pozostali towarzysze podązają za mną normalnie. WIe ktoś czym to jest spowodowane i jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś możliwość "przerobienia" plików spolszczenia tak, by można je było w późniejszym czasie instalować offline? Bo strasznie nie podoba mi się ściąganie tego przy każdej instalacji, zwłaszcza, że nic nie aktualizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 22:38, tykus napisał:

Czy jest jakaś możliwość "przerobienia" plików spolszczenia tak, by można je było w późniejszym
czasie instalować offline? Bo strasznie nie podoba mi się ściąganie tego przy każdej
instalacji, zwłaszcza, że nic nie aktualizują.


Za to chyba odpowiadają pliki z katalogu Override i plik dialog.tlk (no i jeszcze pliki z katalogu movies jak chcesz miec podpisy w filmach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam problem z KotORem 1. Mam windows 7 i grafikę GeForce 9600 GT ze sterownikami 196.21. Skrót ustawiłem na zgodność z windows XP (service pack 3). Najpierw gra się uruchomiła ale co jakiś czas wywalała na pulpit. Aktualnie wygląda to tak, że uruchamiam grę, dochodzi do reklamy lucas artsu, po czym mam pulpit a w pasku uruchomioną grę ale nie mogę do niej wrócić. Ktoś wie co z tym fantem zrobić (opcja "wróć na XP odpada xD)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś zmienić zgodność procesora na jeden rdzeń? (przypuszczam, że masz kilkurdzeniowy)
Wgrałeś zapasową bibliotekę dx/stery sprzed kilku lat? (w starszych grach są zaimplementowane w instalator)
Masz jakiekolwiek mody/cracki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 23:52, Volvox napisał:

Za to chyba odpowiadają pliki z katalogu Override i plik dialog.tlk (no i jeszcze pliki
z katalogu movies jak chcesz miec podpisy w filmach).


Ale to samo chyba nie podziała, w końcu spolszczenie ma swój osobny launcher.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 10:12, Ostrowiak napisał:

Próbowałeś zmienić zgodność procesora na jeden rdzeń? (przypuszczam, że masz kilkurdzeniowy)
Wgrałeś zapasową bibliotekę dx/stery sprzed kilku lat? (w starszych grach są zaimplementowane
w instalator)
Masz jakiekolwiek mody/cracki?


Nie mam modów ani cracka, dx z płyty nie mogę zainstalować bo pokazuje, że wykrył nowszą wersję i nie jest to wymagane, tylko nie wiem jak zmienić zgodność procesora na jeden rdzeń xD, bo faktycznie mam cztery rdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz na pasku uruchomioną grę, wstukaj ctrl+alt+del znajdź proce swkotor.exe i ustaw korelację na jeden rdzeń. Jak nie pomoże, nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 12:02, Ostrowiak napisał:

Skoro masz na pasku uruchomioną grę, wstukaj ctrl+alt+del znajdź proce swkotor.exe i
ustaw korelację na jeden rdzeń. Jak nie pomoże, nie mam pojęcia.

Hmm wygląda na to, że zadziałało, udało mi się uruchomić wreszcie grę xD. Dzięki wielkie za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi drodzy forumowicze pomożecie bo już nie mam si3y...
Wczoraj kupiłem sobie oba Kotory w Empiku i walcze z uruchomieniem ich. Szczególnie zależy mi na pierwszej cześci. Gra wogóle nie chce sie uruchomić.
Wyłączałem już dźwięki i filmy w opcjach, ustawiałem tryby zgodności. Nic nie pomaga.
Komputer: PhII x3 720 i Radeon 4850.

20100313124157

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 13:04, Revanchist napisał:

Spróbuj zainstalować patche, mi to pomogło w przypadku pierwszego KotOR-a na Viście.


Nie zainstaluję innego patcha bo gra jest w najnowszej wersji. W dodatku używam Win Xp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2010 o 13:07, Avaris napisał:

Nie zainstaluję innego patcha bo gra jest w najnowszej wersji. W dodatku używam Win Xp.


Też miałem taki problem na WinXP...Gra się uruchamiała ale po kilku minutach wyskakiwał błąd tak jak u Ciebie...pomogły starsze sterowniki do karty graficznej. Teraz wszystko hula, że aż miło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nawet sie nie uruchamia :P Wyświetla się ten Statek z Launchera i od razu komunikat. Ale ściągne jakieś starsze Drivery. Zobaczymy czy pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 13:23, Avaris napisał:

U mnie nawet sie nie uruchamia :P Wyświetla się ten Statek z Launchera i od razu komunikat.
Ale ściągne jakieś starsze Drivery. Zobaczymy czy pomogą.


Spróbuj może się uda...mi też niekiedy gra wcale się nie uruchamiała ale zazwyczaj te kilka minut mogłem pograć...Daj znać czy pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować