Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2010 o 16:02, Ostrowiak napisał:

Złodziej jest w jednym z palutkich pokoików w najkrótszym korytarzu biegnącym z ogrodu.
Aby go wywabić, musisz zabić z pokoików parę kinrathów.


W tamtym rejonie mam jedne drzwi których nie da się otworzyć, a wszystkie potworki w okolicy ubiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zaznaczonym rejonie wybij wszystkie laigrecki [lagrecki.. kij nie pamiętam jak to się pisało =)], ubijesz je i jak będziesz wychodził z obszaru zaznaczonego na mapce powinno zaskoczyć spotkanie ze "złodziejem"

Spoiler

[konkretnie ze złodziejką =)]

20100428190204

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 19:04, Pietro87 napisał:

W zaznaczonym rejonie wybij wszystkie laigreck [...]



Zdaje się, że coś mi ten TSLRC wariuje ... wyczyściłem całą enklawę łącznie z tym korytarzem i ten skrypt się nie odpalił... na kolejnej planecie (Nar Shaddaa) wyścigi ścigaczy szwankują ( organizator cały czas twierdzi że miałem straszny wypadek pomimo tego że trasę przejechałem bez kolizji). Boje się dalej grać, bo chyba TSLRC coś popaprał. Spróbuje przeinstalować i jeszcze raz zwiedzić Dantooine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm dziwne, a fixa na TSLRC zainstalowałeś ?
Bo bodajże bez fixa nie bardzo działa enklawa [złodziej i disciple wariują i nie włączają się skrypty]
Ewentualnie gdzieś ci się pałęta jakiś laigrek niedobity, tego salvagera z obozu też uwolniłeś [nie pamietam teraz jego nazwy, Jared, Jarel jakoś tak się zwie] ?

Jeśli o mnie chodzi działało wszystko w 100% poprawnie bez bugów.
Co do nar shada i generalnie wyścigów to nie od dziś niestety wiadomo że całe swoop racers potrafią się zglitchować w rózne sposoby, albo masz generalnie buga na wyścigi i przysłowiowa dupa zbita [np ja czasem załapię takowego na Telos i ni bata nie mogę tam skończyć trasy, bo ciągle mi typ mówi że się rozbiłem] albo akurat trafiłeś na questa z robotem który kantuje cię na czasach.

Wyścigi na nar shada kantuje robot, oszukuje na czasach, po każdym przejeździe pojawia się info że robot miał lepszy czas niż ty, trzeba go wtedy sabotować i z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie. Kupiłem sobie u tego kupca na Yavin 2 kryształy do miecza. Po 20k i 25k. To chyba te najlepsze. Który jest lepszy? Ten złoty czy bladoniebieski? Ze statystyk wynika, że niby ten złoty zadaje więcej obrażeń, ale jakie jest wasze zdanie? Gram obrońcą Jedi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te kryształy nie dają nic same z siebie tylko modyfikują bonusy otrzymywane od pozostałych zamontowanych w mieczu kryształów, z tego powodu trudno jest jednoznacznie określić który z nich jest lepszy. Poeksperymentuj z obydwoma, może się okazać że kryształ który kiedyś uznałeś za mało przydatny ma w połączeniu z jednym z nich jakieś interesujące właściwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy do czego lepszy.
Oba kryształy oddziałują na inne w mieczu, jesli np masz kryształ upari lub sigil włóz go w czysty miecz z np zielonym zwykłym kryształem koloru a nastepnie włóż go w miecz z kryształami koloru z Yavina, zobaczysz że bonus się zwiekszy.

Generalnie Heart of the Guardian [kryształ pomarańczowy] dodaje bonusy stricte fizyczne do wiekszości kryształów skupiających, natomiast Mantle of the Force [seledynowy] dodaje zdolności obronne, i inne związane z mocą.


Dla mnie najlepszym połączeniem było : Jenruax + Mantle of the Force + Upari, i w zasadzie można się przestać przejmować faktem że ktoś do nas strzela z blasterów, a i damage zadawany jest niemały.
Grałem postacią robioną na DEX, Scoundrel lv6, Sentinel lv14, postać typowo zręcznościowa nastawiona na wyczesaną obronę i Stasis Field [rzucam Stasis, i atakuję za kosmicznie duże ilości obrazen bo nieruchomi wrogowie otrzymują damage z zaskoków]

A z kolei jak grałem na dwa sabery [oba krótkie] to używałem : w pierwszym reku - Mantle of the Force + Jenruax + Upari, w drugim - Heart of the Guardian + Jenruax + Solari [build jak powyżej scoundrel + sentinel], w zasadzie jedi nie do ruszenia, zabija wszystko jednym criticalem =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 20:25, Pietro87 napisał:

Hmmm dziwne, a fixa na TSLRC zainstalowałeś ?
Bo bodajże bez fixa nie bardzo działa enklawa [złodziej i disciple wariują i nie włączają
się skrypty[...]


Na Dantooine wszystko działało jak trzeba tylko ten skrypt ze złodziejką nie odpalił... pewnie coś nie tak z tym fix`em było bo jak go instalowałem to z instalatora się nie dało więc przekopiowałem wszystkie pliki ręcznie do odpowiednich katalogów więc może tu coś było nie tak...
Co do wyścigów to robota skasowałem więc problemem nie było wygranie wyścigu (bo nie było czasów do pobicia xD) tylko niezależnie od tego jak przejechałem trasę organizator zapodawał tekst o wypadku na trasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Momencik, to jest jakiś fix do TSLRCM? Można prosić źródło? Nie chciałbym trafić na fake.

Wracając do Attona - możesz chociaż podpowiedzieć, jak mogę uzyskać owe zakończenia? Bez zdradzania co się stanie, po prostu jakie warunki muszę spełnić ;)

Nie wiem nawet dlaczego nie zyskałem dostatecznej ilości wpływu u Attona. nie mogłem wyciągnąć od niego informacji

Spoiler

dlaczego zabijał Jedi.

Musiałem przypadkowo stracić u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TSLRC : http://knightsoftheoldrepublic.filefront.com/file/TSL_Restored_Content_Mod;111657
Fix : http://knightsoftheoldrepublic.filefront.com/file/TSLRCM_Fix_15;111911

Chyba że zassasz Restored Content moda prosto z forum Deadly Streama, tam pojawiła się najnowsza, używająca TSL Patchera wersja która tego fixa już w sobie zawiera. Niestety na File Froncie ciagle chłopaki updateu nie zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wersji KOTOR 2 + TSLRC znalazłem buraczek, który powodował, że HK47 można nabić dowolną ilość zręczności

Spoiler

Trzeba go zabrać na jacht GO-TO, następnie wystarczy znaleźć dowolny komputer (na jachcie jest ich pełno) i pobrać z niego ulepszenia dla robotów, dzięki czemu nasz HK47 dostanie +1 do zręczności, tą operacje na jednym terminalu można wykonywać w nieskończoność (chyba) czyli nasz robot-zabójca może mieć kosmiczne wartości na tym parametrze.


Nie muszę pisać co taka operacja zrobi z HK47. Być może w ten sam sposób da się dopalić również małego robota ale tego nie sprawdziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało tego

Spoiler


Gdy już złożymy HK i rozpoczniemy quest z odnalezieniem fabryki droidów, możemy dowolną ilość razy o tym rozmawiać. Chodzi o "Znalazłem to urządzenie, myślisz, że przy pomocy tego moglibyśmy ich odnaleźć?" itd. Gdy dojdziemy do końca tej linii dialogowej i naciśniemy "Chciałbym porozmawiać o czym innym" dostaniemy darmowe 1000 XP dla naszego bohatera. Operację możemy powtarzać w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ten błąd nie jest spreparowany celowo.
Naprawiono buga na nieskończony exp w grobowcu na korriban, ale wydaje mi sie [choć nie mam 100% pewności] że błąd z expem od HK to celowa zagrywka dla ludzi którzy chcą sobie dobić eksperymentalnie przed końcem gry max lvl. Imho przesadaa lekka, od lv 30 można solowac wszystko, nawet jadąc na hardcore modzie, wystarczy umiejętnie sie poruszać w walce, a z lv 50 to już jest totalny hardcore - LS : wszystkie buffy + kosmiczne 75-80 defa i rzuty obronne podchodzące pod 50-60+, do tego damage z dwóch dobrze złożonych pod crity saberów i w zasadzie 99% skuteczności w trafieniu na finezji, odpalając master speed + power attack lub flurry każdy nawet na hardcore modach pada na 1-2 strzały, na DS z kolei można wywalic WIS build + DEX buffy i eq, obrona też wyjdzie z 70+ do tego totalna ofensywa z force plague + crush the oposition [tylko na sith lordzie] + battle meditation + insanity + storm + choke + crush + opcjonalny force wave....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może kody do gry star wars ^^^ które dziełają w wersji v 1.03 bo te z z edytowaniem tekstu kotor mi nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz mi wytłumaczyć na czym to polega co napisałęs wyżej bo nie rozumiem za bardzo.
Jeszcze mam gdy sciągnolem trainera v 1.03 na $ to mi nie dziala może robie coś zle?

Podoba mi się ta gra ale przez wirusy straciłem ją i chce teraz na kodach dojść szybko do momentu na którym stanołęm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na stronę do której linka dał Ci Pietro87 odszukaj na niej edytor (pogrubiony napis Knights of the Old Republic / Knights of the Old Republic II: The Sith Lords Savegame Editor (KSE) v3.3.3) i kliknij pod nim na tekst "Download here" po czym zapisz plik na dysku. Tego typu program umożliwia edytowanie zawartości zapisanych gier czyli dowolną modyfikację postaci w grze.
Co do wirusów to radzę Ci abyś zainstalował sobie program antywirusowy i skanował nim wszystko co ściągniesz bo coś mi mówi że niedługo znowu na jakiś trafisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 18:00, kamisSSs napisał:

Czy możesz mi wytłumaczyć na czym to polega co napisałęs wyżej bo nie rozumiem za bardzo.
Jeszcze mam gdy sciągnolem trainera v 1.03 na $ to mi nie dziala może robie coś zle?

Ściągasz trainery z wirusami. Prawie każdy trainer jaki można znaleźć, zawiera jakiegoś śmierdziela.
Nie graj na trainerach, czytaj instrukcję, zapisuj pod różnymi nazwami co kilkadziesiąt minut, nie wyłączaj zapory internetowej, nie ściągaj podejrzanych antywirusów nie instaluj programów ściągniętych z sieci o których nic nie wiesz - to unikniesz takich problemów.
Instalowanie trainera do takiej gry, to jak gaszenie ognia benzyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować