Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Trzeci raz gram w KotOR''a i dopiero teraz odkryłem to bombowe ulepszenie do mieczy świetlnych.
Wiedzieliście o tym?? Kolor miecza jest mocniejszy i miecz jest potężniejszy.
Dla tych co nie wiedzą o co biega: Trzeba polecieć na stacje kosmiczną na Yavin 3 po zdobyciu kolejnych map.
Za pierwszym razem ten Riordian sprzedaje nam pare rzeczy, za drugim okazuje się że na stację przylecieli jacyś kolesie i mu grożą, a za trzecim trzeba ich zabić ( są trudni), a potem koleś sprzedaje nam 2 SUPER KLEJNOTY.
Razem kosztują ok. 42.000 kredytów, więc trzeba pozbierać. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić pierwszą część KotOR-a w Empiku za 49,90zł (jak ktoś ma niższą cenę toniech napisze), ale chcę wiedzieć czy będzie płynnie chodzić w max detalach na:
Intel 2,4Ghz
256mb RAM
ATI Radeon 9200SE 128mb Cross Fire (czyli moc Radka 9600Pro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 08:36, Woko11 napisał:

Chcę kupić pierwszą część KotOR-a w Empiku za 49,90zł (jak ktoś ma niższą cenę toniech napisze),
ale chcę wiedzieć czy będzie płynnie chodzić w max detalach na:
Intel 2,4Ghz
256mb RAM
ATI Radeon 9200SE 128mb Cross Fire (czyli moc Radka 9600Pro)


Zalecane Wymagania Sprzętowe:

Procesor: 1,6 GHz AMD lub Intel
Procesor Graficzny: ATI Radeon 9200lub lepszy,NVidia GeForce4 Ti lub lepsza
Pamięć RAM: 512 MB

PS. Tak pisze na pudełku z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka wspaniała, starcza na długie dni i noce :-) Znajomość angielskiego obowiązkowa , i to nie byle jaka ;-)

P.S. : Widzę, że mój temat się rozwinął ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak rozwiązano walkę w KotOR-ze. Czy jest ona w czasie rzeczywistym takjak np.Jedi Academy, czy w turach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Turowe akcje ale z płynnym podziałem tur (jak np w Baldurs Gate) z pauza kiedy się chce :)
W walce czuć tury dopiero, przy chodzeniu nie ma ich w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 10:34, Woko11 napisał:

Ciekaw jestem jak rozwiązano walkę w KotOR-ze. Czy jest ona w czasie rzeczywistym takjak np.Jedi
Academy, czy w turach?


walka toczy sie w turach a wyglada jakby sie toczyła w czasie rzeczywistym. wybierasz postaciom jaki maja zadac cios albo czar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 09:18, Woko11 napisał:

Nie będzie spolszczenia?

Będzie. Tylko, że w tej chwili trwa korekta - czytaj autorzy i testerzy przechodzą grę po polsku, na bieżąco poprawiając byki i nonsensy. Tyle, że to może troche potrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem, że to ma trwać 1-2 miechy... :( Na szczęście jeszcze nie mam "dwójki" a interesuję się na razie "jedynką"!:) BTW: Screeny z polskiej wersji wyglądają bardzo całkiem, całkiem! Pare literówek i błędów w interpunkcji, ale to nawet zawodowe poloizacje je mają[błędy]. Z wielkimi nadziejami patrzę na to spolszczenie, szkoda tylko, że będzie odpłatne-5zł na serwer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 08:36, Woko11 napisał:

Chcę kupić pierwszą część KotOR-a w Empiku za 49,90zł (jak ktoś ma niższą cenę toniech napisze)

Raczej niższej już nie znajdziesz. To bardzo dobra gra i niedługo może być trudno dostępna.
Jedcyny problem w tym, że jest o wiele za łatwa i polecałbym od razu ustawic w grze poziom najtrudniejszy lub przynajmniej normalny. A i tak trzeba się opędzać od walącej się na nas kasy i sprzętu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż za pierwszym podejścim do gry zawsze daję "easy", ale skoro aż tak łatwa do dam na "normal". Co do drugiej części to też by mogła stanieć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie warto easy, już na normal gra wyglada tak, ze klikasz i cokolwiek byś nie kliknał, postacie sobie poradza w chwile :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze? Mam nadzieję, że spolszczeniejest dobre bo jak po ENG mam grać to nawet "klikanie na wszystko" nic nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować