Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Bez przesady, wszystkie trainery z cheathappens są czyste, nie mniej dobre 60% jest dostępne tylko dla userów premium.
To tez nie jest tak że każdy trainer ma jakiegoś "zgnilca", dobre 90% trainerów działa na zasadach zbliżonych do keyloggera, dlatego dobre 90% antywirów wykrywa je jako potencjalne trojany, ba trainer domowej roboty jaki robiłem kumplowi do Drakensanga mój własny antywir wykrywał tez jako potencjalnego trojana, więc nie generalizuj tak.
Nie mniej masz rację zasysanie trainerów z wątpliwego źródła pewnie skutkuje załapaniem jakiegoś syfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok trainer działa szybko przeszedłem tam gdzie stanołem i zmieniłem all na realistyczne staty jakie bym sam wbił thx za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mod Pack w wersji finalnej.
Rozrósł się nieco.

Nie będę tu wypisywał wszystkich elementów [no chyba że się ktoś uprze to zapodam listę] ogólnikowo mówiąc oprócz zawartego w środku TSLRC paczka zawiera dodaną całą masę shaderów, poprawione tekstury planet, środowisk, postaci, droidów, statków, podmienione modele rękojeści mieczy świetlnych, lepsze tekstury ostrzy [filmowy "flickering"], lepsze tekstury zbroi, szat jedi i wiele wiele innych pomniejszych rzeczy ^^

Paczka zawiera także bonusy :

- Oba dodatkowe oficjalne patche
- Widescreen moda
- Plik no-cd.exe do maksymalnie spatchowanej wersji [należy go wrzucać po instalacji oficjalnych patchy, dopiero potem na ten podmieniony no-cd.exe jak ktoś chce grac bez płyty w napędzie instaluje się widescreen moda i TSLRC]

Link do Downloadu : http://www.megaupload.com/?d=1YNZSJPK

Paczka waży skompresowana 250mb, bez kompresji po wypakowaniu około 650mb


Wszelkie bugi związane z packiem proszę zgłaszać to w razie potrzeby zapodam ekspresowo fix, choć wszystko dokładnie sprawdzałem, całą grę skończyłem na 100% [wszystko co się dało zrobić było zrobione] testując packa i skorygowałem chyba wszystko co się dało.

Tylko żebyśmy się zrozumieli - nie odpowiadam za ewentualne problemy w TSLRC [choć i on u mnie działa wzorowo bez bugów], do mnie zgłaszać należy jedynie błędy z shaderami, teksturami i modelami z paczki, TSLRC to nie moja działka.
Download sprawdzony, archiwum zawiera dodatkowo dane naprawcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 17:14, Thalanthas napisał:

Czy jest jeszcze w jakich sieciach sklepów dostępny KOTOR? Nie mówię tu oczywiście o
aukcjach internetowych. Orientuje się ktoś z was?

Ostatnio wyszła reedycja - w maleńkim, świdnickim Empiku aż pełno go na półkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 17:14, Thalanthas napisał:

Czy jest jeszcze w jakich sieciach sklepów dostępny KOTOR? Nie mówię tu oczywiście o
aukcjach internetowych. Orientuje się ktoś z was?


Jest dostępny dosłownie wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 19:48, Thalanthas napisał:

Tak? A kto jest dystrybutorem i w jakiej cenie?

Tak jak było czyli LEM. Cena to 40 zł jak dobrze kojarzę a może i mniej w MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem jakieś 35-40h, a później do 25 (a możesz ukończyć i w 20, a nawet w 3). Jeśli o problem chodzi - może zainstaluj patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 19:22, BoloMaster napisał:

ile zajmuje ukończenie pierwszej części? jest jakaś skuteczne rozwiązanie jeżeli gra
często wyłącza się z komunikatem o błędach.


30 godzin i ani godziny więcej. A i to nie śpiesząc się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 19:22, BoloMaster napisał:

ile zajmuje ukończenie pierwszej części? jest jakaś skuteczne rozwiązanie jeżeli gra
często wyłącza się z komunikatem o błędach.


A jakie masz sterowniki ? Generalnie czeste crashe gry na nowych kompach to wina zbyt nowych sterów, powyżej masz wyszczególnione że :

Ostatnie sterowniki z którymi KotOR całkowicie poprawnie śmiga
------------------------------------------------------------------------------------- ---
Nvidia: 178.xx
ATI: Catalyst 7.6


Sprawdź więc swoje stery [dla nvidi polecam 178.13, mi się na nich idealnie w K1 grywa]


A co do czasu grania, ja swój pierwszy raz z kotorem zaliczałem bardzo powoli, na liczniku chyba dociągnąłem jakieś 60 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój komputer to
Athlon 6000
ATI 4850
2gb ram

Mój problem polega na tym że ,gdy uruchamiam gre obojetnie czy to jedynka czy dwójka naciskając przycisk graj ,wyskakuje mi Windowsowy komunikat o błędach z komuniaktem wysłaniu raportu czy tez nie.Prosze jeśli ktos zna roziwązanie ,to niech będzie skłonny zaproponowac jakieś rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam pytanie. Czy jest jakiś sposób żeby przejść do innego rozdzialu. Chodzi mi o to żeby nie przechodzic od początku całego taris tylko np rozpocząć tam gdzie sie zostaje jedi. Jest jakis sposób żeby to przeskoczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, możesz jednak zainstalować sobie mod który sprawi że od samego początku Twoja postać będzie Jedi jeśli o coś takiego Ci chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy decyzje podczas niektórych questów które zmieniają nasz charakter mają wpływ na zakończenie gry? Czy podobnie jak w Jade Empire decyzje podejmujemy na zakończenie gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 19:28, BoloMaster napisał:

Czy decyzje podczas niektórych questów które zmieniają nasz charakter mają wpływ na zakończenie
gry? Czy podobnie jak w Jade Empire decyzje podejmujemy na zakończenie gry?

Decyzję o zakończeniu gry podejmujemy przed zakończeniem gry,tzn.w przedostatnim miejscu które odwiedzimy w grze.
No i pod koniec gdy można chyba było też wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować