Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

W jedynce czy dwójce ?
Bo generalnie w jedynce jest dosyć klarowny podział na "dobre i złe" zakończenie, za to w dwójce jest juz o wiele większy "misz masz" ^^
Nie mniej w jedynce mniejsze znaczenie ma konkretna strona mocy względem zakończenia [będąc dark siderem można też wykręcić LSowe zakończenie] w dwójce jest już z kolei mocniej zaakcentowane to co robimy podczas gry względem tego jak ja zakończymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak kończy się romans z Bastila? mam wrażenie że coś zrobiłem nie tak bo od czasu pocałunku na Ebony Hawku nie mogę prowadzić z nią tylko standardowe rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 19:11, BoloMaster napisał:

właśnie ukończyłem, fabuła rewelacyjna, świetne zakończenie. Trzeba się zaopatrzyć w
II część:)


Polecamy TSLRC zainstalować z drugą częścią =)
Autoreklama - polecam też moją kompilacje [w srodku wszystko co potrzebne do szczescia z drugą czescia, oba oficjalne patche, program do zrobienia widescreena, tslrc, mod-pack z tkesturami imodelami w hd, bonus no-dvd exe dla nie lubiacych tasowac płytami przed graniem ^^] w modpacku : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4322&pid=4852

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to w weekend wczytam poprzedni zapis i zobaczę alternatywne zakończenie. Wczoraj oglądałem Zemstę Sithów więc wybór ciemnej strony wydawał mi się naturalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie dla ciemnej strony jest duo lepsze niż to dla jasnej (nie mówiąc już o tym że ciemna strona jest tą jedyną słuszną ;P) więc dobrze zrobiłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Nawet Vader się nawrócił i został Odkupionym Bohaterem Jednak Pozytywnym, klicza ileśtam!

...pal licho, Ciemna Strona jest czoko :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 21:19, Ostrowiak napisał:

Hej! Nawet Vader się nawrócił i został Odkupionym Bohaterem Jednak Pozytywnym,

Każdy może pobłądzić, za to zresztą lubię GW że odważyli się zrobić złe zakończenie XD

Spoiler

Zresztą sam powiedz które zakończenie KotORa jest lepsze - zostać władcą galaktyki czy otrzymać medal i kiczowate przemówienie w amerykańskim stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 21:39, Ostrowiak napisał:

Amerykanie dostają kesz, mhroczny władca zostaje obalony :>


Taa, tylko co mi z tego. Wolę mieć wielką "mocz" i porządzić trochę galaktyką niż dostać medalek. Zresztą bardziej zależy mi na tym żeby ludzie robili w pory na wymówienie mojego imienia niż być pamiętany tylko jako jeden z wielu bohaterów Republiki o którym każdy później zapomina.

"Pokój jest kłamstwem, jest tylko pasja.
Poprzez pasję, pozyskuję siłę.
Poprzez siłę, pozyskuję władzę.
Poprzez władzę pozyskuję zwycięstwo.
Poprzez zwycięstwo łańcuchy moje zostaną zerwane.
Moc mnie uwolni"

Pisane z pamięci jednak słowa piękne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić sobie KOTOR''a i mam pare pytań odnośnie niego.
1). Podczas walki wybieram 3 następne ataki dla swojej postaci (kogo i jak ma zaatakować), a moja drużyna radzi sobie sama tzn. nie trzeba im tak samo ustawiać 3 kolejnych ataków ???
2). Czy mojej drużynie też kupuję uzbrojenie, rozdzielam im PD itp. ???

Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 09:35, 1096 napisał:

1). Podczas walki wybieram 3 następne ataki dla swojej postaci (kogo i jak ma zaatakować),
a moja drużyna radzi sobie sama tzn. nie trzeba im tak samo ustawiać 3 kolejnych ataków
???

Możesz ustawić im własnoręcznie kolejkę akcji, lub zostawić to AI.

Dnia 23.05.2010 o 09:35, 1096 napisał:

2). Czy mojej drużynie też kupuję uzbrojenie, rozdzielam im PD itp. ???

Tak. Jedyne czym różnią się od głównej postaci to znaczenie w fabule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możemy poromansować, aczkolwiek końcówka nie jest taka pr0 jak w jedynce. A zakończenie w części drugiej to bardziej rozbudowana sprawa, ale mniej więcej da się je podzielić na light side/dark side.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować