Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2010 o 12:53, BoloMaster napisał:

a czy wizyta w tej jaskini jest konieczns?
jeśli nie to udałbym się od razu do akademii Sithów


Nie, jest to opcjonalny fragment gry, ale polecam przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Otóż, gram w "jedynkę" i jak włączam grę znowu, albo przechodzę do następnej lokacji to jasność ekranu się zmienia. Na dużo ciemniejszą. Zmienianie za każdym razem tej opcji jest irytujące, mógłby mi ktoś pomóc? Może trzeba coś w pliku .ini zmienić? Gram na laptopie z Vistą.

Spoiler

Dopiero zacząłem grę i mam dylemat. Wybrałem dziewczę i tak się zastanawiam- Ciemna strona, której nigdy nie zakosztowałem, czy też Jasna i przeciągnięcie Malaka na tę jedyną, dobrą drogę. ;) Ale chyba ten pierwszy wariant wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno. Można skądś pobrać polską wersję językową "jedynki"? Po angielsku nie chce mi się znowu grać, a o rodzimej wersji słyszałem wiele dobrego. Na stronie LEMu nic nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 17:15, MarchewaSoler napisał:

A i jeszcze jedno. Można skądś pobrać polską wersję językową "jedynki"? Po angielsku
nie chce mi się znowu grać, a o rodzimej wersji słyszałem wiele dobrego. Na stronie LEMu
nic nie znalazłem.

http://www.ebonh4wk.dolsat.pl/kotorpl.rar - bez filmów, wersja z nimi była kiedyś na stronie LEM, obecnie zaginęła w odmętach sieci.

Ups, widzę, że ten link też już nieaktywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 17:15, MarchewaSoler napisał:

A i jeszcze jedno. Można skądś pobrać polską wersję językową "jedynki"? Po angielsku
nie chce mi się znowu grać, a o rodzimej wersji słyszałem wiele dobrego. Na stronie LEMu
nic nie znalazłem.

Sry, że post pod postem, tu powinno być ok http://www.pobieralnia.pl/plik-2280-star-wars-knights-of-the-old-republic-spolszczenie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa. Po kilkukrotnym przejściu tak i "jedynki", tak i "dwójki", granie po polsku jest jakieś takie...dziwne. :D Mam nadzieję, że się przyzwyczaję.

Niestety, błąd z jasnością dalej istnieje. Cóż więc zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 18:16, MarchewaSoler napisał:

Wszystko działa. Po kilkukrotnym przejściu tak i "jedynki", tak i "dwójki", granie po
polsku jest jakieś takie...dziwne. :D Mam nadzieję, że się przyzwyczaję.

Niestety, błąd z jasnością dalej istnieje. Cóż więc zrobić?

Może to śmiesznie zabrzmi, ale zmiana rozdzielczości wiele razy mi pomogła, zobacz, może to to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 18:44, bartog123 napisał:

Może to śmiesznie zabrzmi, ale zmiana rozdzielczości wiele razy mi pomogła, zobacz, może
to to.

Niestety, nie pomaga. Jakieś inne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 14:34, Net_com napisał:

Warto awansować postać automatycznie czy lepiej samemu ?


To chyba oczywiste, że samemu najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 14:39, Ecko09 napisał:

> Warto awansować postać automatycznie czy lepiej samemu ?

To chyba oczywiste, że samemu najlepiej.

Zakładając , ze gram soldierem w co najlepiej inwestować ?
Mam teraz misję , gdzie muszę się prześlizgnąć obok takiego ogromnego potwora , ktory ma mnie na hita , jak to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 14:43, Net_com napisał:

> > Warto awansować postać automatycznie czy lepiej samemu ?
>
> To chyba oczywiste, że samemu najlepiej.
Zakładając , ze gram soldierem w co najlepiej inwestować ?
Mam teraz misję , gdzie muszę się prześlizgnąć obok takiego ogromnego potwora , ktory
ma mnie na hita , jak to zrobić ?

wkładasz w resztki/śmieci granat i voila, do tego nie awansuj niejediaja bardzo wysoko, na góra 4-5 poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 14:43, Net_com napisał:

Zakładając , ze gram soldierem w co najlepiej inwestować ?


Wrzuć sobie w pasywniaki i rodzaje hitów i na tym zaprzestań - około 4-5 level starczy, potem sobie dolevelujesz nowa klasą postaci jak skończysz Taris :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 12:06, Net_com napisał:

Czy mi się wydaje czy Kotor I ma lepszą grafikę ? I czemu nie mogę ustawić większej rozdzielczości
niż 1280 na 900 ?

Niet, "dwójka" ma trochę lepsze efekty, jeśli chodzi o miecze świetlne. Poza tym w "dwójce" chyba nic oprócz tego nie zmieniono. A co do rozdzielczości- to konwersja z konsol, więc granie w wyższej rozdzielczości mijałoby się z celem, co chyba sami autorzy też zauważyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie ukończyłem drugą część, spodziewałem się ciekawszego finału:(
czy ktoś mógłby udostępnić save przed finałową rozgrywką jako Jedi? Może to zakończenie jest ciekawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sejwa nie mam ale niestety od razu mogę powiedzieć że zakończenie po jasnej stronie nie jest lepsze od tego po Ciemnej. Dwójka wyraźnie pod tym względem odstaje od jedynki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować