Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Czyli jeśli będą podnosił zręczność będę miał większe szanse na trafienie przeciwnika w walce mieczem\mieczem świetlnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 12:38, Arkads napisał:

Czyli jeśli będą podnosił zręczność będę miał większe szanse na trafienie przeciwnika
w walce mieczem\mieczem świetlnym?

Raczej tak, zależy też od atutów-> np. walka jednorącz, czy dwiema broniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 12:54, Revanchist napisał:

Warto czytać opisy ;). Siła wpływa na walkę bronią białą, zręczność na blastery i rzucanie
granatami.


Wiem, wiem, właśnie się doczytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 1szym kotorze - siła wpływa na obrażenia, modyfikator wpływa na szanse trafienia.
W drugim kotorze identycznie z jednym wyjątkiem mając atut lightsaber finese na szanse trafienia wpływa modyfikator ze zręczności na obrażenia ciągle jednak wpływa siła [nie mniej finezją można robić takie PB w drugim kotorze że nawet hardcore mody się chowają]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 15:09, Net_com napisał:

Mam problem na Maanam nie wiem jak trzeba napełnić te zbiorniki , żeby rekin sobie poszedł
...

Mogę ci tu tylko doradzić majsterkowanie- pamiętam, że też zawsze tam problemy miałem, ale jak trochę pokombinowałem to się zbiorniki wyrównały. Pamiętaj, że zawsze jest też druga droga pozbycia się tego stwora. Zdradzę tylko, że jedna z tych dróg będzie miała dosyć przykre konsekwencje, ale to chyba już wiesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 15:16, MarchewaSoler napisał:

> Mam problem na Maanam nie wiem jak trzeba napełnić te zbiorniki , żeby rekin sobie
poszedł
> ...
Mogę ci tu tylko doradzić majsterkowanie- pamiętam, że też zawsze tam problemy miałem,
ale jak trochę pokombinowałem to się zbiorniki wyrównały. Pamiętaj, że zawsze jest też
druga droga pozbycia się tego stwora. Zdradzę tylko, że jedna z tych dróg będzie miała
dosyć przykre konsekwencje, ale to chyba już wiesz. ;)

Ale jak dobrze to zrobię to będzie jakiś przerywnik czy coś w tym stylu ?(o to wyrównanie zbiorników chodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale jak dobrze to zrobię to będzie jakiś przerywnik czy coś w tym stylu ?(o to wyrównanie

Dnia 06.06.2010 o 15:18, Net_com napisał:

zbiorników chodzi)

Tak, będzie pokazane, jak rekin odpływa. :P I będziesz mógł spokojnie przejść po bardzo ważną m... rzecz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 15:24, MarchewaSoler napisał:

>Ale jak dobrze to zrobię to będzie jakiś przerywnik czy coś w tym stylu ?(o to wyrównanie

> zbiorników chodzi)
Tak, będzie pokazane, jak rekin odpływa. :P I będziesz mógł spokojnie przejść po bardzo
ważną m... rzecz. ;)

Chodzi o to , że w jednym zbiorniku ma być więcej wody np. jak jest 3na 3 to ma być 4na3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 15:25, Net_com napisał:

Chodzi o to , że w jednym zbiorniku ma być więcej wody np. jak jest 3na 3 to ma być 4na3
?

Uhh, nie pamiętam, ostatni raz byłem w tym miejscu ponad rok temu. Ale albo ma być po równo, albo w jednej ma być max, a w drugiej nic. Ale raczej to pierwsze rozwiązanie, tak mi się przynajmniej wydaje. A w dzienniku nic nie ma, żadnej wskazówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 15:28, MarchewaSoler napisał:

> Chodzi o to , że w jednym zbiorniku ma być więcej wody np. jak jest 3na 3 to ma
być 4na3
> ?
Uhh, nie pamiętam, ostatni raz byłem w tym miejscu ponad rok temu. Ale albo ma być po
równo, albo w jednej ma być max, a w drugiej nic. Ale raczej to pierwsze rozwiązanie,
tak mi się przynajmniej wydaje. A w dzienniku nic nie ma, żadnej wskazówki?

Ok udało mi się , nie pamiętam jak to było bo na chybił trafił wciskałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam głupi problem. Zacząłem przedwczoraj grac w KOTOR''a 2 i zauważyłem, że jak mam odpowiedni wpływ i ja idę ciemną stroną to towarzysze mają jasną, jak ja idę jasną to mają ciemną.
Wiecie może czemu tak jest? Miał to ktoś z was?? Jeżeli wiecie jak rozwiązać ten problem to proszę o (po)moc.

Z góry dzięki. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś dokładniej wyjaśnić, o co chodzi?
Przypuszczam, że po prostu nie przekonujesz towarzyszy do swoich racji, a co za tym idzie- nie zgarniasz ich zaufania i nie otrzymują oni punktów wpływu. Chyba że to jakiś bug, choć wątpię.
Albo inaczej- konwersacje prowadź tak, aby zyskiwać wpływ. Zawsze zostaje metoda prób i błędów i ewentualnie, jeśli pójdzie nie pomyśli- save & load. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpływy mam na +, zgadzają się ze mną. To wygląda tak. Zgadzają się z moimi poczynaniami, gdy ja jestem neutralny oni też, ale gdy ja ciemny to oni jaśni, i na odwrót, ja jasny oni ciemni. Nie wiem o co może w tym chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 17:22, rolex76 napisał:

Wpływy mam na +, zgadzają się ze mną. To wygląda tak. Zgadzają się z moimi poczynaniami,
gdy ja jestem neutralny oni też, ale gdy ja ciemny to oni jaśni, i na odwrót, ja jasny
oni ciemni. Nie wiem o co może w tym chodzić.

To w takim razie pewnie jest to jakiś bug. Nie przypominam sobie czegoś takiego, mimo że tę część przechodziłem parę razy. Może ktoś inny ci pomoże, ja jestem niestety bezradny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 18:03, rolex76 napisał:

Poszukam jeszcze w necie o tym, może jest jakieś rozwiązanie tego problemu. Dzięki za
chęci.

Proszę bardzo. Pewnie znalazłbym rozwiązanie, ale dopiero teraz powracam do KotORów, w jedynkę rok nie grałem, w dwójkę dwa lata, więc dużo zapomniałem. Powodzenia życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, z dwie godziny męczyłem się dzisiaj nad wyścigami ścigaczy na Tatooine. Oczywiście nie przeszedłem trzeciego szczebla, skądże by znowu. Nieźle się wkurzyłem na to. Ma ktoś może sposób na ten tor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 21:27, MarchewaSoler napisał:

Kurde, z dwie godziny męczyłem się dzisiaj nad wyścigami ścigaczy na Tatooine. Oczywiście
nie przeszedłem trzeciego szczebla, skądże by znowu. Nieźle się wkurzyłem na to. Ma ktoś
może sposób na ten tor?

Jeden sposób...trening czyni mistrza;)
Choć w sumie to nie pamiętam żebym miał problemy z tym torem, ale moja pamięć nie należy już do najlepszych ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować