Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Takiej swobody nie ma. Pobocznych misji jest b.dużo.
Minsc i Boo: dawaj filmik do 4 minutowego przejscia KOTORa (w co nie uwierze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 10:29, Selv napisał:

Minsc i Boo: dawaj filmik do 4 minutowego przejscia KOTORa (w co nie uwierze :))


chyba że jest na to jakis kod żeby od razu skończyc gre a potem jeszcze 4 minuty sie ona ładuje :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, że mogę:P Nie napisałeś jaką wersję językową posiadasz. Następnym razem nie zapominaj o takich szczegółach. Tu jest link do wersji angielskiej http://browse.files.filefront.com/Star+Wars+Knights+of+the+Old+Republic+Official+Patches+Win/;1322158;/browsefiles.html Przepraszam, za długi link ale po przepuszczeniu przez miniurl link zostaje błędnie przekierowany na stronę główną filefront. Dziwne. Jeżeli masz polską wersję KoTOR''a to chyba tutaj nie został wydany żaden patch. Przejrzałem stronę polskiego dystrybutora: http://lem.com.pl/pliki00.php?plik=patch i jest tu tylko łatka do wersji angielskiej. Radzę korzystać z pierwszego link''a- file front jest dużo szybszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 22:01, shinian napisał:

Jeżeli masz polską wersję KoTOR''a to chyba tutaj nie został wydany żaden patch.

Nie został bo gra w polskeij wersji została wypuszczona już w wersji 1.03 z najnowszą kompilacją. Ponieważ w Polsce nie była nigdy sprzedawana wersja angielskojęzyczna, więc Polaków, którzy potrzebują patcha do oryginalnej gry jest niezwykle mało (zwykle nieliczni klienci zagranicznych sklepów internetowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce najpierw przez LEM dystrybutowany był KoTOR w wersji angielskiej- premiera tego produktu na świecie odbyła się mniej więcej w tym samym czasie. Dopiero później studio wzięło się za polonizację do czasu jej premiery na rynku była bardzo łatwo dostępna orginalna wersja językowa. Później weszła spolonizowana i zadziałały prawa rynku. Po pierwsze była ona tańsza o jakieś 20-30 zł, a po drugie w naszym rodzimym języku. W ten sposób wyparła ona grę w orginalnej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee z kupieniem KoTOR2: The Sith Lords to nie ma żadnych problemów:P Tu jest kilka przykładowych stron oferujących ten produkt: http://ultima.home.pl/itemnfo.php?id=2606 , http://www.3kropki.pl/p/2/0/star_wars_knights_of_the_old_republic_ii_the_sith_lords.php . Myślę, że w dużo niższych cenach tej gry nie dostaniesz. W sumie to nie wiem jak działa ten system cen. KoTOR1 po polonizacji był dobrych kilkadziesiąt złotych tańszy niż jego angielski odpowiednik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 07:22, shinian napisał:

Dopiero później studio wzięło się za polonizację do czasu jej premiery na rynku była
bardzo łatwo dostępna orginalna wersja językowa.

A pewnie masz rację. Ja zainteresowałem się tym tytułem gdy w sklepach zupełnie nie było żadnej angielskiej wersji.
W takim razie wybaczcie siania dezinformacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 14:58, Mistic napisał:

Andrij powiem ci szczerze gdyby ktos mi dał do wyboru zagrac w Gothica II albo KOTORa i do
tej ostatniej dolozyl mi 5dych wybralbym Gothica.


Wiem, że stary post, ale według mnie głupia decyzja. Wziąłbym KOTORa, za kasę kupił złotą edycje Gothica II ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 16:02, Woko11 napisał:

Podobno fabuła "dwójki" jest mroczniejsza od "jedynki. Czy to znaczy, że w "jedynce" historia jest "cukierkowa"??

Mnie się bardziej podobała fabuła z jedynki, choć faktycznie zazwyczaj spotykałem się z taką opinią, jak napisałeś.
Powiem tylko, że obydwie części KOTORa trzymają poziom i można przy nich spędzić ładnych kilka godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie w kotorze czegoś brakuje, może tego, że głównym bohater z tego co pamiętam nie odzywa się wogóle? W gothicu Bezimienny nadaje, w Baldur''sie słychac przynajmniej jakieś odzywki bohaterów, w Planescapie też, ale w KoTorze ta śpiąca królewna po prostu milczy, ja chce grać kimś, a nie manekinem, który poruszany sznurkami podnosi i opuszcza w odpowiednim momencie miecz świetlny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 07:25, shinian napisał:

Oprócz tych co podałem, są tu jeszcze wypisane sposoby
na nielimitowane zdobywanie punktów jasnej oraz ciemnej strony mocy.


Maanan, wodna planeta, po misji podwodnej, zabiciu naszego kochanego łowcy, na powierzchni gadamy z gosciem. Za kazdym razem gdy prosimy o dodatkowa kase dostajemy mroka. I mozna w nieskonczonosc tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie co do broni. Na screenach widziałem, że niektóre postacie używają mieczy czy katany!! jak to się ma do świata Star Wars??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 16:41, Woko11 napisał:

Jeszcze jedno pytanie co do broni. Na screenach widziałem, że niektóre postacie używają mieczy
czy katany!! jak to się ma do świata Star Wars??!!

Wibroostrza są obecne od dawna w literaturze związanej ze Star Wars. Jednak w grze dochodzi do absurdów w walce miedzy jedi a użytkownikami tego typu ostrzy. Teoretycznie miecz świetlny powinien taka broń poprostu zniszczyć przy pierwszym kontakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować