Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Jedno mnie wkurza. Firma LEM nie obniża ceny KOTOR''a 2 tak jak obniżyła kiedyś jedynce. A na dodatek w wielu sklepach(chyba we wszystkich) tej gry nie da się zamówić :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:17, hans olo napisał:

Tym bardziej, że max level otrzymuje sie na długo przed finałem (a moze jest jakiś patch??).

Nie ma potrzeby. I tak KOTOR nie sprawia żadnych trudności na normalnym poziomie trudności. A bardziej przypakowana postać, to byłaby już zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzeba jest, bo generalnie to wraz z mocniejszą postacią mocniejsi stają sie przeciwnicy a gdyby to też spatchować to mogliby być jeszcze mocniejsi, więc potrzeba zawsze sie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:18, mikim napisał:

Jedno mnie wkurza. Firma LEM nie obniża ceny KOTOR''a 2 tak jak obniżyła kiedyś jedynce. A
na dodatek w wielu sklepach(chyba we wszystkich) tej gry nie da się zamówić :(.


Nie obniżają bo II w przeciwieństwie do I jest po angielsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:40, Mercenary napisał:

Nie obniżają bo II w przeciwieństwie do I jest po angielsku...

Nie obniżają bo liczą na wzrost sprzedaży jeżeli pojawi się fanowskie spolszczenie (takie korzystanie z owoców cudzej pracy, przy własnym lenistwie).
Jeżeliby spolszczenie nie miałoby jednak zostać wydane (co jest jeszcze możliwe), cena gry natychmiast spadnie o 100% lub więcej (moim zdaniem). Po prostu dla wielu osób stanie się zupełnie bezwartościowa (stara, niezrozumiała, ciężkie wymagania dla wciąż wielu komputerów, fatalnie oceniona prze obecnie grających jako niedoróbka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 00:00, Olamagato napisał:

Nie obniżają bo liczą na wzrost sprzedaży jeżeli pojawi się fanowskie spolszczenie (takie korzystanie z owoców cudzej pracy, przy własnym lenistwie).

Hmmm. O tym nie pomyślałem. Rzeczywiście to nieładnie...

Dnia 22.06.2006 o 00:00, Olamagato napisał:

fatalnie oceniona prze obecnie grających jako niedoróbka).

Nie osądzasz jej zbyt surowo? Ja zauważyłem tylko brak zbalansowania poziomu trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 00:22, walgierz napisał:

Nie osądzasz jej zbyt surowo? Ja zauważyłem tylko brak zbalansowania poziomu trudności.

Gra jest bardzo dobra, ale wszyscy, którzy w nią grali i grali w pierwszą część są całkowicie pewni, że jest niedoróbką. I tylko to jest fatalnie oceniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 11:12, Olamagato napisał:

Gra jest bardzo dobra, ale wszyscy, którzy w nią grali i grali w pierwszą część są całkowicie pewni, że jest niedoróbką. I tylko to jest fatalnie oceniane.

Chyba, że tak :)
U mnie spory wpływ miał też fakt, że w jedynkę grałem w wersji spolszczonej, a w dwójkę oryginalną. Zapewne nie wyłapałem wszystkich smaczków fabularnych :)
No i w jedynce jast Bastila :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 16:37, walgierz napisał:

No i w jedynce jast Bastila :]


No ale w Sith Lords jest jeszcze lepiej^^ Jeżeli Twoja postać to mężczyzna to przyłącza się do Twojej drużyny jedna z sióstr Handemondien (nie wiem, czy dokładnie tak się to pisze:P) Poźniej można z nią sobie urządzić sparingi bieliźniane w hangarze na Ebon Hawk^^ Oprócz tego jest jeszcze ta kobieta Sith- ''kocha'' cię na zabój, w każdej chwili jest gotowa oddać życie za bezpieczeństwo Twojego bohatera. No i oczywiście mamy jeszcze największą bejbe w historii Star Wars- Kreia^^ Bastilia i Mission z Kotor I mogą się poprostu schować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 17:43, shinian napisał:

No ale w Sith Lords jest jeszcze lepiej^^

Ja grałem w KOTOR II.
Ale Bastila zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu :]
Ech, ten charakterek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w KotORze rzezywiście wszystkie zadania można wykonać na kilka sposobó? Chodzi mi naprzykład o wybór: zabić, przemknąć w cieniu albo odbyć dialog z Mocą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 15:28, Woko11 napisał:

Czy w KotORze rzezywiście wszystkie zadania można wykonać na kilka sposobó? Chodzi mi naprzykład
o wybór: zabić, przemknąć w cieniu albo odbyć dialog z Mocą?



W każdym zadaniu jest wiele możliwości wykonania go. Można użyć Mocy, zastraszyć, przeperswadować, zabić, pomóc, albo nawet "zrobić w balona" obie strony gdy np. boss gildi A chce byś zlikwidował bossa gildi B tego wszystkiego jest dużo więcej, do wybory do koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do dwóch ostatnich podanych przez ciebie propozycji rozwiązań questów, to raczej nie. Zazwyczaj jest tak, że albo doprowadzamy do czyjejś śmierci, albo pomagamy mu. Np. zadanie z nagrodą za Dię (chyba tak się ta kobieta z początku Taris nazywała) - możemy zabić ją i odebrać nagrodę, albo zapłacić zleceniodawcy za zdjęcie nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aleś mnie jeszcze bardziej napalił! Szybko dzwoń 998!! Aaaaaaaaaaaa!! Mam nadzieję, że się na niej nie zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 15:35, Woko11 napisał:

Aleś mnie jeszcze bardziej napalił! Szybko dzwoń 998!! Aaaaaaaaaaaa!! Mam nadzieję, że się
na niej nie zawiodę.


To dobrze bo KotOR jedynka i dwójka są na prawdę świetne =]. Na pewno się nie zawiedziesz jeżeli stawiasz na klimat i fabułę, choć grafika już nie najmłodsza to nadal trzyma poziom. No i jeszcze te wyścigi ścigaczami a''la Anakin Skywalker. =] Miłego grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh dzięki, na pewno będzie miiiiiiiiiiiłeeeeeeee... :) Mówisz, że grafika się zestarzała, więc czy pójdzię w max detalach na:
Intel Celeron 2,4Ghz
256MB RAM
ATI Radeon 9600Pro
I czy w max detalach wygłąda dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 15:40, Woko11 napisał:

Oh dzięki, na pewno będzie miiiiiiiiiiiłeeeeeeee... :) Mówisz, że grafika się zestarzała, więc
czy pójdzię w max detalach na:
Intel Celeron 2,4Ghz
256MB RAM
ATI Radeon 9600Pro
I czy w max detalach wygłąda dobrze?


Mam podobną konfigurację tylko że Athlona XP 2400 + i Geforce 4 (dokładnie nie pamiętam jaki model) i chodziła bez zarzutów pomijając Tatoonie, ale to jest bug w grze.

PS: Straż w drodze. =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować