Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Przeszedłem KOTOR''a, jasna strona , poziom trudności normalny/łatwy (w trudniejszych momentach zmieniałem, trochę schrzaniłem rozwój postaci). Starałem się robić wszystko, może coś przepuściłem. No ale grę ukończyłem w jakoś 33h. Wydawało mi się, że będzie dłużej. W każdym razie teraz trzeba ciemną stronę obczaić. Tak wgl zakończenie dla light side prawie mnie zemdliło.
A jak wygląda KOTOR 2? Jest równie dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2012 o 12:16, KamyK_84 napisał:

A jak wygląda KOTOR 2? Jest równie dobry?


Z restored content modem jest dużo lepszy. Ba nawet w momencie gdy wyszedł jaki wyszedł [czyli ucięty i okrojony] też był o wiele lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 12:21, Pietro87 napisał:

Z restored content modem jest dużo lepszy. Ba nawet w momencie gdy wyszedł jaki wyszedł
[czyli ucięty i okrojony] też był o wiele lepszy.


A ten restored content mod to co to jest? Jakieś wycięte fragmenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie wycięte fragmenty (dialogi) są z tłumaczeniem?
Kurde, jutro zapierdzielam do MediaMarkt, może KOTOR2 jeszcze stoi na półkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 14:51, Pietro87 napisał:

Tak Restored Content Mod to paczka przywracająca bardzo wiele wyciętych treści, dodająca
nowych npc, wycięte dialogi, wycięte zakończenia itp bajery.

To nie jest nic "wyciętego". Gra nie została skończona bo została przedwcześnie wydana. Gracze/fani/moderzy znaleźli częściowo to czego nie udało się skończyć, sami dorobili do tego część rzeczy, które potrafili, częściowo zgadując - i w ten sposób uzupełnili brakującą końcówkę gry. Teksty tej brakującej zawartości są spolszczone i pasują do spolszczenia KotOR2 (również fanowskiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał Olmagato, zespół Deadly Streama [w którym był np nasz rodak Zbyl] na podstawie tego co z gry wycięto ale co w samej grze "pozostało" ułożyli sobie brakujące fragmenty i dorobili to czego zbrakło.
I tak - mod jest w 100% kompatybilny z fanowskim spolszczeniem, bo oficjalnego KOTOR2 nie posiada.
Ten mod-pack który jest na moim wpisie tez jest kompatybilny ze spolszczeniem bo nie wnosi nic nowego w samą treść gry, zmienia tylko tekstury i modele na lepszej jakości, żeby wszystko działało z polskim fanowskim tłumaczeniem jedyne co trzeba przy instalacji skompilowanej prze zemnie paczki zrobić to wybrać sobie polską wersję językowa instalując Restored Contenta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna sprawa, ten fix co jest na twoim gramsajcie został usunięty z serwera. Masz go może na innym serwerze? Znając życie KOTOR2 tak jak jedynka będzie mi crashował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić KOTOR''a 2, ale nie wiem czy się opłaca. Zawsze miałem ochotę na jakąś część Star Wars i wypadło na kotora. Kilka pytań. Ile mniej więcej zajmuje przejście całej gry? Czy są jakieś fajne dodatki/mody polepszające grafikę? I w którą część jeszcze polecacie zagrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 18:32, Sericulum napisał:

Zamierzam kupić KOTOR''a 2, ale nie wiem czy się opłaca. Zawsze miałem ochotę na jakąś
część Star Wars i wypadło na kotora. Kilka pytań. Ile mniej więcej zajmuje przejście
całej gry? Czy są jakieś fajne dodatki/mody polepszające grafikę? I w którą część jeszcze
polecacie zagrać?


Mi fajniej się grało w pierwszą część, była jakaś taka bardziej... dopracowana. Kotora 2 przejdziesz w tydzień. Na temat modów się nie wypowiadam, bo nie używałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 18:32, Sericulum napisał:

Zamierzam kupić KOTOR''a 2, ale nie wiem czy się opłaca. Zawsze miałem ochotę na jakąś
część Star Wars i wypadło na kotora. Kilka pytań. Ile mniej więcej zajmuje przejście
całej gry? Czy są jakieś fajne dodatki/mody polepszające grafikę? I w którą część jeszcze
polecacie zagrać?

Zadna czesc Kotor nie jest specjalnie dluga, przy czym jedynka jest bardziej dopracowana, jak napisal poprzednik. Ja gralem najpierw w cz.2 a potem cz.1 i z doswiadczenia polecam odwrotna kolejnosc. Obie sa do dostania teraz za grosze, wiec jezeli lubisz rpg i star wars to nie ma sie nad czym zastanawiac. Modami sie prawie nie bawilem, wiem ze jest mod zwiekszajacy poziom trudnosci, ktory w dwojce jest zbyt niski oraz restoration mod, ktory przywraca czesc wycietej zawartosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 18:32, Sericulum napisał:

Zamierzam kupić KOTOR''a 2, ale nie wiem czy się opłaca. Zawsze miałem ochotę na jakąś
część Star Wars i wypadło na kotora. Kilka pytań. Ile mniej więcej zajmuje przejście
całej gry? Czy są jakieś fajne dodatki/mody polepszające grafikę? I w którą część jeszcze
polecacie zagrać?

W sumie? Obie. Obie są świetne. Główny wątek + część zadań pobocznych zajmie Ci w każdej 20-40 godzin :) Ja grałem jak użytkownik wyżej pierw w dwójkę później w jedynkę, jednak radzę tak po prostu zagrać jednak po kolei, tak jak wychodziły :) O modach się nie wypowiem, nie stosuję ich w żadnej grze :) Polecam obie części! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 18:32, Sericulum napisał:

Zamierzam kupić KOTOR''a 2, ale nie wiem czy się opłaca. Zawsze miałem ochotę na jakąś
część Star Wars i wypadło na kotora. Kilka pytań. Ile mniej więcej zajmuje przejście
całej gry? Czy są jakieś fajne dodatki/mody polepszające grafikę? I w którą część jeszcze
polecacie zagrać?


Tak jak poprzednicy polecam zagrać w obie ale tak jak wychodziły czyli najpierw w jedynkę a potem w dwójkę. Grając odwrotnie możesz troszeczkę spoilerów se narobić. Jedynka ma imo też lepszą fabułę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 18:32, Sericulum napisał:

Zamierzam kupić KOTOR''a 2, ale nie wiem czy się opłaca. Zawsze miałem ochotę na jakąś
część Star Wars i wypadło na kotora. Kilka pytań. Ile mniej więcej zajmuje przejście
całej gry? Czy są jakieś fajne dodatki/mody polepszające grafikę? I w którą część jeszcze
polecacie zagrać?


Kup KotORa 1. W tej grze jest najlepszy zwrot akcji jaki kiedykolwiek spotkałem w jakiejkolwiek grze. Nigdy nie zapomnę jak mi szczęka opadła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2012 o 23:19, Mercuror napisał:

Kup KotORa 1. W tej grze jest najlepszy zwrot akcji jaki kiedykolwiek spotkałem w jakiejkolwiek
grze. Nigdy nie zapomnę jak mi szczęka opadła ;)


Tak! To było coś. No i w jedynce odwiedzane planety miały dużo więcej klimatu niż te z dwójki. Chociaż scenarzyści w drugiej części oddali świetnie atmosferę Sithów i całej tej otoczki wokół nich, to mi się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I zakupiłem 2 części. Narazie jestem w trakcie 1. 8 godzin już pograłem, wbiłem 9 lvl i gra jest świetna. Trochę za dużo biegania i trochę system walki mi się nie podoba, ale gra warta kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 09:00, Sericulum napisał:

I zakupiłem 2 części. Narazie jestem w trakcie 1. 8 godzin już pograłem, wbiłem 9 lvl
i gra jest świetna. Trochę za dużo biegania i trochę system walki mi się nie podoba,
ale gra warta kupna.

Po ok. połowie gry przekonasz się, że Twoja super niezniszczalna postać zakończyła levelowanie. Gdybyś grał drugi raz, to na moim GS jest mod, który temu przeciwdziała, a także dodaje wyciętą zawartość (np. poszukiwania Bastili na pierwszej planecie, dwóch Jedi na Dantooine, wyciętą fabułę po polsku itd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mod już dawno wgrany, od razu jak zainstalowałem grę to zassałem. Mam nadzieję, że gra nie skończy się na 25h rozgrywki, bo już mam 15 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować