Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2012 o 22:44, Ecko09 napisał:

>

Nie, nic z tych rzeczy.

Spoiler

Nie uwierzą ci, że jesteś Revanem nawet jak im powiesz.



Dzieki za odpowiedz.

Spoiler

Czyli Mroczny Lord znów idzie do szkoły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co do Kotor''a 2 i relacji pomiędzy towarzyszami. Gdy pojawiła się

Spoiler

Visas

ogólnie prawie wszystkie początkowe dialogi przerobiłem (i starałem się byc miły - jasna strona mocy oraz rosnące wpływy). Jednak po jakimś czasie pojawiła się cutscenka gdzie
Spoiler

służka i Kreia rozmawiają o mojej postaci i jej stosunku do Visas

. Później gdy chciałem porozmawiać ze
Spoiler

służką to ta walnęła focha o te pseudo stosunki (pytanie w którym momencie w ogóle wybrałem TE opcje rozmowy z Visas)

. Dobra, gram dalej. Później, gdy już mam
Spoiler

Mirę w drużynie w rozmowie z nią też słyszę, że "wdepnąłem" coś i znowu wzmianka o Visas

. Nosz k*rwa mać. I pytanie, co zrobić aby zakończyć ten
Spoiler

rzekomy związek z Visas

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie KotOR II

Spoiler

Ilu można mieć uczniów? Bo już przypadkiem przyjałem Attona na ucznia, a chętnie bym Handmaiden wyszkolił jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś powie czy jest możliwe granie w Kotora 2 postacią kobiecą? (powinna być ale nie widzę nigdzie opcji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 20:47, KamyK_84 napisał:

Niech mi ktoś powie czy jest możliwe granie w Kotora 2 postacią kobiecą? (powinna być ale nie widzę nigdzie opcji)

Oczywiście że jest to możliwe, nie pamiętam już dokładnie jak wyglądała kreacja postaci ale musi tam być opcja wyboru płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 20:47, KamyK_84 napisał:

Niech mi ktoś powie czy jest możliwe granie w Kotora 2 postacią kobiecą? (powinna być
ale nie widzę nigdzie opcji)


Grasz z fanowską polonizacją? Wywal plik classsel_p.gui z katalogu Override.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, cóż innego nie ma :P (no chyba, że inne grupy też robiły, ale ja mam z www.kotor2.pl).
A wszystkie teksty dla kobiety są przetłumaczone czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 21:01, KamyK_84 napisał:

A wszystkie teksty dla kobiety są przetłumaczone czy nie?


Z tego co wiem będą do ciebie się zwracać jak do faceta (zrobiłeś, poszedłeś, itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 20:55, KamyK_84 napisał:

Właśnie wiem, ale nigdzie tego nie widzę. Czy to ma związek ze spolszczeniem?

Tak, spolszczenie fanowskie KotORa2 ze względu na specyfikę naszego języka i pliku z dialogami nie posiada możliwości grania postacią kobiecą.

Wystarczy wyrzucić classsel_p.gui z Override, i odblokujemy możliwość grania kobietą - jednak wystąpią problemy z tłumaczeniem (bo spolszczenie było przygotowywane tylko dla faceta).

Najzabawniejsze jest to, że to kanoniczna Exile to kobieta.

EDIT: Eh, kotor2.pl, to były czasy... Mam tam jeszcze konto na forum (parę błędów wychwyciłem, to zgłosiłem :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic, spróbuje. Jeśli usunę ten plik to żeby później grać mężczyzną będę musiał go przywrócić?

@Henrar
Właśnie na początku byłem zdziwiony, że nigdzie nie widzę opcji zmiany płci a jeszcze dzisiaj gdzieś wyczytałem, że kanoniczna Exile to kobieta :P

Teksty do towarzysza, który dołącza zamiast bodajże służki są przetłumaczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 21:07, KamyK_84 napisał:

Teksty do towarzysza, który dołącza zamiast bodajże służki są przetłumaczone?

Z tego co pamiętam (a na spolszczeniu grałem raczej dawno) to te kwestie były przetłumaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wszystkiego by odpalić KOTOR na swoim kompie. Nic nie pomaga, widać gra nie radzi sobie z win7. Postanowiłem zrobić partycje na której umieszczę XP. Moje pytanie: Czy ktoś z was robił taki ''myk'' i czy gra działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do uzyskiwania i tracenia wpływów w KOTORze 2. Gram teraz ciemną stroną mocy, ale chciałbym też żeby

Spoiler

moi towarzysze stali się "jedi"

. Jest to możliwe tylko przy dużym wpływie? Co się może stać jeśli stracę za dużo wpływu a pasek towarzyszy spadnie na ciemną stronę? Czy wtedy będę mógł z nich zrobić
Spoiler

mroczne jedi

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 16:58, KamyK_84 napisał:

Mam pytanie co do uzyskiwania i tracenia wpływów w KOTORze 2. Gram teraz ciemną stroną mocy, ale chciałbym też żeby

Spoiler

moi towarzysze stali się "jedi"

. Jest to możliwe tylko przy dużym wpływie? Co się może stać jeśli stracę za dużo wpływu a pasek towarzyszy spadnie na ciemną stronę? Czy wtedy będę mógł z nich zrobić
Spoiler

mroczne jedi

?

Jeśli masz na nich duży wpływ to możesz ich przekonać do stanięcia po tej samej stronie mocy co Ty, nie wiem co się dzieje jeśli ma się ujemny wpływ bo taki miałem jedynie u Krei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę maltretuje ten temat ale co tam :P W KOTOR''ze 1 na którym poziomie najlepiej zaprzestać podnoszenia atutów, umiejętności i poczekać na zostanie jedi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 02:49, KamyK_84 napisał:

Trochę maltretuje ten temat ale co tam :P W KOTOR''ze 1 na którym poziomie najlepiej zaprzestać podnoszenia atutów, umiejętności i poczekać na zostanie jedi?

Jeśli chcesz mieć jak najsilniejszą postać to zatrzymasz się już na drugim poziomie, jeśli chcesz po prostu cieszyć się grą to awansuj bez kombinowania jak tylko zdobędziesz nowy level (co najwyżej inwestuj w takie atuty które będą przydatne także dla Jedi).
W razie czego możesz też wgrać mod który zmieni Twoją klasę na wybranego Jedi już na Endar Spire, możesz go ściągnąć z tej strony ->
http://www.starwarsknights.com/kotor1mods.php
to trzeci mod od dołu (Roleplay Padawan Mod)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować