Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

No tak ale jak zerknąć na forum to ludzie raportowali tam swego czasu masę bugów z czego kilka zabijających możliwość ukończenia samej gry.
Ale obadam w wolnej chwili jak teraz sytuacja wygląda.
Jeśli wszystkie mody jakie zebrałem do paczki nie pogryzą się z planeta droidów to dodam i ją.

Generalnie ja składając ten mod-pack chciałem KOTORa przenieść w 21 wiek :)
Tzn tekstury hd, drobne dodatki jak np trayus rank reform, czyli mały mod dodający zróżnicowane modele sithów w akademii na mala, tak aby nie były użyte te badziewne niskiej jakości modele npców tylko modele i zbroje sithów.
Dodałem tam tez kilka skorygowanych modeli [np drobna korekta modelu maski stabilizacyjnej, poprawki i nowe tekstury pancerzy, nowe ikony, modele mieczy świetlnych zależne od koloru, całkiem nowe i odpicowane :)]

Jeśli planeta dridów skonfliktuje się z tym wszystkim to imho jest to skorka za wyprawkę i rozwali mi to cały koncept na ta paczkę :)

Mam nadzieje, że teraz rozjaśniłem w 100% o co mi chodziło mówiąc, że ten mod się może "gryźć" z moją paczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 12:01, Fumiko napisał:

Bardziej hintuje niż wyjaśnia i ja bym na przykład bardzo chętnie zobaczyła w takim K3
kulisy historii między Revan(em) a Lordem Scourge. Niby wiesz co i jak a i tak może być
ciekawie.

Osobiście bardzo bym nie chciał tego oglądać, bo dla mnie cały ten wątek to jedna wielka porażka;P (jak i fabuła całej książki) Poza tym, tak jak to jest napisane, to zbyt wiele tam się dziać nie może w RPGu w tej kwestii, chyba że mielibyśmy odgrywać Scourge''a.

Spoiler

No bo jakby nie patrzeć ich znajomość wygląda w ten sposób, że Scourge go tam odwiedza w celi przez lat kilka, a potem mają jeden dzień na wolności nim Revan znowu wraca do niewoli, a Scourge zostaje osobistym przynieś-wynieś-pozamiataj Impka



Ech, gdyby tak wycięli TORa z kanonu i dali Obsidianowi zrobić trójkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 18:17, ReVanMg napisał:

tam się dziać nie może w RPGu w tej kwestii, chyba że mielibyśmy odgrywać Scourge''a.


A dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 22:41, Fumiko napisał:

A dlaczego nie?

Bo na postać do rolejpleja ma on historię zbyt bardzo nakreśloną, wiemy co się z nim stanie, poza tym jest nudny jak flaki z olejem ;p

Z tego samego względu rolejplej z Revanem w czasie Wojen Mandaloriańskich jako postacią główną, albo młodym Skywalkerem w czasach pomiędzy Ep IV-VI nie ma sensu.

Chyba, że jakiś h''n''s czy inne action-adventure, ale nie roleplej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, może jest jakieś rozwiązanie, otóż w Star Wars - Knights of the Old Republic I po włączeniu gry pokazuje mi się animacja logo Lusac Arts lecz po tym gra się minimalizuje i na pulpicie widnieje to okienko z naszym statkiem w grze. Program przestaje odpowiadać i nic się nie dzieje. Posiadam Windows 7 64-bit, próbowałem włączyć w trybie zgodności Windows XP ale nie pomogło. Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zakończyć wszystkie zadania w Akademii Sithów na Korriban? Wykonałem już chyba wszystkie , ale nie mogę powiedzieć o tym Utharowi , bo ten twierdzi że zdobyłem już jego uznanie i zabiera do grobowca. Próbowałem informować go o tych zadaniach w róznej kolejności ,ale zawsze zostają 3 albo 4 o których nie powiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 13:17, raven91 napisał:

Jak zakończyć wszystkie zadania w Akademii Sithów na Korriban? Wykonałem już chyba wszystkie
, ale nie mogę powiedzieć o tym Utharowi , bo ten twierdzi że zdobyłem już jego uznanie
i zabiera do grobowca. Próbowałem informować go o tych zadaniach w róznej kolejności
,ale zawsze zostają 3 albo 4 o których nie powiedziałem.


Nie da się wszystkich zakończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Właśnie zakupiłem sobie w Empiku pierwszą część KotORa i napotkałem problem przy instalacji. Po zakończeniu instalator prosi mnie o włożenie czwartej płytki, która... już jest w napędzie! Wkładałem wszystkie po kolei jednak bez rezultatów. Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu? System Windows 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dlatego moda Restoration Content Mod warto kupić Kotora 2 i pograć jeszcze raz? Sporo przedłuża rozgrywkę? Gra w sumie nie była jakaś długa.
Jeszcze jedna sprawa. Kiedyś miałem problem z tą grą bodajże przy uruchamianiu. To było parę lat temu, więc bardzo słabo to pamiętam, ale to było chyba coś z video card. Może nawet przy instalowaniu to było, cholera nie pamiętam już. Po prostu chodzi mi o to, czy spokojne wszelkie błędy jakie są znane da się rozwiązać? Gra nie jest droga, więc aż tak dużo nie ryzykuje, ale mimo wszystko wolę spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, warto kupić, ale wersję ze Steama.
Bez RCM nigdy nie grałem, bo to moje pierwsze przygody z Kotorem 2, ale widać że sporo zostało dodane (głównie w dialogach to widać).
A wersję ze Steama bo, przede wszystkim, ona po prostu działa. Na 64 bitowym Windowsie 7 działa 99% bez problemów. Warto wydać tych parę złotych by nie musieć się denerwować z wywalaniem do pulpitu czy innymi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy przeszedłem Kotora 2 i teraz kupiłem na Steamie wersję cyfrową. Kolega wyżej napisał coś o modzie RCM, więc poszukałem go i na gramie znalazłem wpis http://www.gram.pl/news/2009/09/27/kotor-2-w-koncu-kompletny.shtml
I zostałem odesłany do http://kotor2.pl/forum/viewtopic.php?f=117&t=56277
Zainstalowałem moda i zacząłem grać. Po uruchomieniu Kotora w menu głównym pod tytułem mam napis "Restored Content Mod 1.8", ale jakoś nie czuję, aby coś on dawał.
Notabene dość dawno temu przechodziłem dwójkę i może to być tylko moje odczucie, ale jakiś niesmak taki mam, że nic się nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy ten mod w ogóle działa. Zdarza mi się, że nie ma w ogóle głosu nagranego na kilka dialogów i cały monolog jednej postaci skacze. Chociażby to gadanie w katakumbach na Dxun. Ten Sith prawi monolog, a ja dostaję do widoku tylko ostatnią część i mam wybór...
Tak jest na steamowej wersji + mod. Mam jeszcze na płytach tę grę i grałem tam bez moda i nie przypominam sobie, aby cokolwiek było urwane (dialogi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować