Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Mam problem. Kupiłem jakis czas temu KOTOR 1 i 2, spolonizowałem, spatchowałem najnowszą wersją TSLRCM (1.8.3) i zacząłem grać. Wszystko było pięknie do czasu, aż zacząłem walczyć z hk 47. Otóż prawie go pokonuje (pasek życia jest na ukończeniu i... nie mogę go pokonać. Podejrzewam, że tu ma się uruchomić jakaś cut-scenka, ale nic takiego się nie dzieje.. Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem z KOTORem. Ogólnie to gra wygląda cały czas jak na zdjęciu (robiłem telefonem, bo jak robiłem screenshota, to otrzymywałem tylko czarny ekran). Próbowałem grania w oknie, wyłączenia trawy, wyłączenia filmików (tych LucasArts, BioWare itd. - podobno niektórym pomogło). Jakieś pomysły? Gierka ze Steama.

Windows 8.1
Intel Core i7-4500U
GTX 730M

20140725104444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2014 o 10:44, tylor2_AKA_Wylfryd napisał:

Jakieś pomysły?


A instalka jakiegoś texture packa? Może to by rozwiązało problem? Bo chyba wszystkie metody, jakie ludzie podają, już wymieniłeś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2014 o 10:53, Ring5 napisał:

A instalka jakiegoś texture packa? Może to by rozwiązało problem? Bo chyba wszystkie
metody, jakie ludzie podają, już wymieniłeś :(


To nic nie da przecież on ma jakieś błędy graficzne które występują gdy pada karta graficzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2014 o 11:24, XywkaToy napisał:

To nic nie da przecież on ma jakieś błędy graficzne które występują gdy pada karta graficzna.


Na tak radykalne stwierdzenie mamy chyba za mało danych. Jeśli problemy występują tylko w KotORze, to jest to problem z grą, a nie z kartą. A akurat problemy z teksturami w tej grze (znikającymi, źle wyświetlanymi itp) zgłasza wiele osób, więc to wcale nie musi być padająca karta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2014 o 09:04, Henrar napisał:

Dla posiadaczy telefonów z Androidem miły prezent:


Wiadomosc swietna, ale chyba sobie odpuszcze chwilowo. Skoro ludzie narzekaja, ze na tabletach sterowac sie nie da, bo wszystko jest za male, to na moim starenkim Galaxy S3 tym bardziej bedzie problem. Chyba, ze zabiore zonie tablet, ale znam znacznie prostsze i mniej bolesne sposoby na popelnienie samobojstwa. Ze szczegolnym okrucienstwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
kupiłem niedawno pierwszego kotora (to opakowanie z napisem "Polska Wersja Językowa"), ale nie mogę znaleźć opcji jak ustawić polską wersję... Trzeba zainstalować jakiś patch? Na płytach jest jedynie polska instrukcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kotor na Androida dostał compatibility update i działa teraz na większej ilości urządzeń.

W wielkim skrócie:
- to KotOR
- działa na Z3 tak sobie, aczkolwiek lepiej niż wersja Xboksowa (w dodatku różnica rozdzielczości jest ogromna. Z 640x480 do FullHD)
- na 5 calach niektóre literki są strasznie małe
- sterowanie woła o pomstę do nieba. Zamiast tradycyjnej emulacji pada (tzw. dwa wirtualne analogi) jest jeden wirtualny analog, który obraca kamerą i jest odpowiedzialny za sterowanie. W dodatku działa jak analog na Xboksie, czyli żeby biec musimy palcem przesunąć po ekranie
- grafika całkiem spoko, aczkolwiek poziom szczegółowości jest słabszy niż w wersji PC (Xboksowej już nie pamiętam tak bardzo)
- crashy nie uświadczyłem, bo daleko nie zaszedłem. Podobno może crashować po Endar Spire.

Za 17 złotych warto. W końcu jakiś nowszy cRPG niż BG na telefonach.

A teraz dawać mi KotORa 2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zainstalowałem dzisiaj grę i po wejściu do menu nie mogę totalnie nic zrobić poza alt+tab i wyjściem. Gra nie reaguje na jakikolwiek klawisz. Co mogę na to poradzić?

Windows 7, oryginalna kopia gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2014 o 20:23, Wrukos napisał:

Witam, zainstalowałem dzisiaj grę i po wejściu do menu nie mogę totalnie nic zrobić poza
alt+tab i wyjściem. Gra nie reaguje na jakikolwiek klawisz. Co mogę na to poradzić?

Windows 7, oryginalna kopia gry.


Zbyt późno na edit :/.

Rozwiązałem problem za pomocą.. uruchomienia gry w trybie zgodności z winXP SP2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2014 o 11:29, Henrar napisał:

Kotor na Androida dostał compatibility update i działa teraz na większej ilości urządzeń.

No na moim Asusie niestety nie śmiga, przynajmniej na razie. Wielki smutek na święta ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2015 o 14:07, Dartitwo napisał:

fajna gra, polecam. moja dziewczyna w nia grala. ttez poelca. pozniej uprawislismy seks.

Oszczędź nam szczegółów, co nas interesuje co robiliście po grze... Ostrzeżenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować