Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2015 o 12:34, Zekzt napisał:

Na XP SP3 najlepiej.


Tak miałem domyślnie. Próbowałem każdy tryb zgodności po kolei. Może coś wygooglować się uda, na razie bez powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma "dwójkę" na Steamie - właśnie dodano wersje na Linuksa i Maca, obsługę rozdzielczości panoramicznych, zapis w chmurze i achievementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 19:35, Kadaj napisał:

Jak ktoś ma "dwójkę" na Steamie - właśnie dodano wersje na Linuksa i Maca, obsługę rozdzielczości
panoramicznych, zapis w chmurze i achievementy.


Patrząc na to, kto za to odpowiada - to oznacza, że gra wyjdzie też na iOS i Androida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona zawierająca odesłanie do pobrania spolszczenia do SW KOTOR2 nie działa. Czy wie ktoś, skąd można jeszcze pobrać ów spolszczenie? Może ktoś ma na dysku i byłby gotów się podzielić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2015 o 18:23, PrinceLaCroix napisał:

Strona zawierająca odesłanie do pobrania spolszczenia do SW KOTOR2 nie działa. Czy wie
ktoś, skąd można jeszcze pobrać ów spolszczenie? Może ktoś ma na dysku i byłby gotów
się podzielić?

Przy okazji pojawienia się gry w CDA ktoś tu tłumaczył gdzie i jak ogarnąć spolszczenie.
Btw. "ów" się odmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2015 o 19:14, akwyx napisał:


Przy okazji pojawienia się gry w CDA ktoś tu tłumaczył gdzie i jak ogarnąć spolszczenie.
Btw. "ów" się odmienia...


Po "tłumaczył" powinien się pojawić przecinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie mi musi.
Ale kończmy tę dyskusję - chyba, że chcesz porozmawiać o naszym ojczystym języku. Jeśli tak, zapraszam na GS-a (tam znajdziesz dane kontaktowe) lub też do odpowiedniego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy wersja zakupiona na gog.com to tez steamowa ? jest tansza o 0.90 euro to jakies 4 zlote.

i czy zapisy postepu gry, majac wersje steamowa beda te same na komputerze stacjonarnym i laptopie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2015 o 21:30, Malevyn napisał:

czy wersja zakupiona na gog.com to tez steamowa ?

Nie.

Dnia 28.07.2015 o 21:30, Malevyn napisał:

i czy zapisy postepu gry, majac wersje steamowa beda te same na komputerze stacjonarnym
i laptopie ?

Tak. Poza tym masz Steam Cloud. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok a jak sie sprawdza zainstalowane (zasubskrybowane) mody ? sciagnalem chyba 2 na tekstury i restored content mod na stacjonarnym, i nie wiem czy automatycznie pobraly sie na laptopie kiedy dzisiaj pobieralem gre na steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd mogę pobrać KotOR2: TSL Balance Fixpack 1.63 autorstwa Olamagato? Link na ja.gram jest nieaktualny.

Powyższa modyfikacja jest genialna (ukończyłem z nią pierwszą część gry), daje niesamowitą przyjemność i satysfakcję z rozgrywki, i nie widzę sensu przechodzenia KotOR 2 bez niej.

Liczę na to, że jej autor jeszcze zagląda na to forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować