Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

W jedynce:

-stosunki z drużyną
-wątek miłosny
-wiele kwestii

W dwójce:

-skład drużyny
-wątek miłosny
-wiele kwestii
-w uniwersum SW przyjęło się, ze Wygnaniec był kobietą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy napisałem tego posta w tej samej chwili znalazłem spolszczenie do KotOR''a I, myślałem, że to strona poświęcona tylko II. Edytowałem post ale coś chyba mi nie poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam takie pytanie znacie stronę gdzie jest solucja do knight of the old republic bo na gry-online.pl jest ale płatna albo jak ktoś ma to niech prześle na e-maila:safran44@wp.pl dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu powiesz nam, którego miejsca nie możesz przejść? Bo granie z solucją potrafi popsuć wiele niespodzianek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 19:37, Malakhir napisał:

Ja mam pytanie.Gdzie jest główny komputer żeby otworzyć drzwi do hangaru u davika?


Aby otworzyć drzwi do hangaru musisz miec odpowiednią karte. Dostaniesz ją od gościa, który jest trzymany w sali tortut. włam sie do jakiegoś kompa i pobierz mape obszaru. Gdy już zdobedziesz odpowiednie kody czy karte do drzwi hangaru użyj jej w obojętnie jakim kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 15:15, Malakhir napisał:

Dobra ale teraz mam następne pytanie.Gdzie jest jakiś gaj w którym jest ciemna moc?


aj, pozwiedzaj po prostu dantooine, na pewno trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, gdzie w grze jest możliwość spotkania z Carthem Onasi? Bo słyszałem, że jest taka mozliwość, a jak za pierwszym razem przechodziłem gre to go nie spotkałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 16:28, Długi18 napisał:

Mam pytanie, gdzie w grze jest możliwość spotkania z Carthem Onasi? Bo słyszałem, że
jest taka mozliwość, a jak za pierwszym razem przechodziłem gre to go nie spotkałem!


lol to jedna z głównych postaci, spotykasz go jeszcze na tym statku, gdzie zaczynasz gre, to razem z nim uciekasz kapsułą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgaduję, że pytasz o "dwójkę", co?
Więc z Carthem spotkasz się tylko wtedy, kiedy powiesz, że Revan była kobietą i podążała Jasną Stroną. Wtedy, podczas drugiej (obowiązkowej) wizycie na Stacji Cytadela zaprosi Cię na rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 16:57, Tajemnic napisał:

Zgaduję, że pytasz o "dwójkę", co?

Masz niesamowity dar zgadywania :D

Dnia 19.02.2008 o 16:57, Tajemnic napisał:

Więc z Carthem spotkasz się tylko wtedy, kiedy powiesz, że Revan była kobietą i podążała
Jasną Stroną. Wtedy, podczas drugiej (obowiązkowej) wizycie na Stacji Cytadela zaprosi
Cię na rozmowę.

A kiedy mam niby powiedzieć, że była kobietą? Przy każdym mozliwym dialogu ( oczywiście kiedy jest o Revanie mowa) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2008 o 16:29, Ecko09 napisał:

lol to jedna z głównych postaci, spotykasz go jeszcze na tym statku, gdzie zaczynasz
gre, to razem z nim uciekasz kapsułą...


Ecko09 - chodzi mi o drugą część :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 17:09, Długi18 napisał:


> lol to jedna z głównych postaci, spotykasz go jeszcze na tym statku, gdzie zaczynasz

> gre, to razem z nim uciekasz kapsułą...

Ecko09 - chodzi mi o drugą część :D


Tak, już wiem, doczytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 17:08, Długi18 napisał:

Masz niesamowity dar zgadywania :D

Przydaje się na testach :)

Dnia 19.02.2008 o 17:08, Długi18 napisał:

A kiedy mam niby powiedzieć, że była kobietą? Przy każdym mozliwym dialogu ( oczywiście
kiedy jest o Revanie mowa) ?

O tym jakiej płci był Revan i po której stronie mocy się opowiedział, decyduje się w jednej z pierwszych rozmów - z Attonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 17:13, Tajemnic napisał:

Przydaje się na testach :)

Prawda ;)

Dnia 19.02.2008 o 17:13, Tajemnic napisał:

O tym jakiej płci był Revan i po której stronie mocy się opowiedział, decyduje się w
jednej z pierwszych rozmów - z Attonem.

Niech to, właśnie wczoraj zacząłem grać od początku i już dosyc daleko doszłem, ale trudno, będzie trzeba zacząć gre od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 17:48, oOreVenOo napisał:

Takie pytanko. Wie ktoś co zrobić jak po spolszczeniu gry nie są wyświetlane znaki polskie
i mamy bugi typu "Ka?dy" itp ?


Ściągnąć spolszczenie z innej strony, bo chyba na jakieś lipne trafiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować