Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2008 o 17:57, nightfaler napisał:

a kotor 2 jest na wydaniu w polsce bo jeszcze nigdy go nie widziałem ???


Jest ale w chwili obecnej go nie widziałem w sklepach ostatni raz widziałem go z 3 lata temu w empiku

Jeśli chce ktoś spolszczenie do Kotor 2 to link tu

http://www.kotor2.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn on był wydany w polsce,bo nie widziałem go od dawna w ani jednym sklepie,jeśli zależy ci z kolei na spolszczeniu to Pawlo09 podał ci link[tyle że musisz wysłąć SMS''a za 6zł[około]:)Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2008 o 17:01, kamceg napisał:

To, że KotOR II jest słabszy nie jest faktem. Bo mi się na przykład on bardziej podobał
niż jedynka - zdecydowania bardziej odpowiada mi ten mroczny klimat i tajemniczość;)


TEż mi się bardziej dwójka podobała, ale fakt faktem, troche sie to wszystko rozłaziło fabularnie, za to w KotOR 2 są ciekawsi towarzysze niż w jedynce, jakoś bardziej zapadli mi w pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 21:17, Długi18 napisał:


> To, że KotOR II jest słabszy nie jest faktem. Bo mi się na przykład on bardziej
podobał
> niż jedynka - zdecydowania bardziej odpowiada mi ten mroczny klimat i tajemniczość;)


TEż mi się bardziej dwójka podobała, ale fakt faktem, troche sie to wszystko rozłaziło
fabularnie, za to w KotOR 2 są ciekawsi towarzysze niż w jedynce, jakoś bardziej zapadli
mi w pamięci.


I czytając takie wypowiedzi coraz bardziej mam chętke na KotOR2. Ale chyba nie bedzie mi dane w to zagrać nigdy, nigdzie tego nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem. Dla mnie najlepszym towarzyszem był HK-47 z Kot\OR 1 (jeden z najlepszych NPC we wszystkich cRPG moim zdaniem), w KotOR 2 niestety już był tylko bladą kalką tego z jedynki:( To samo dotyczy Canderousa Ordo - w jedynce był bardzo ciekawą postacią w dwójce sprawiał wrażenie nieukończonego (nie miał właściwie nic ciekawego do powiedzenia) Bastila Shan z jedynki też jest moim zdaniem ciekawszą postacią niż towarzysze dostępni w dwójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 22:26, Karharot napisał:

Czy ja wiem. Dla mnie najlepszym towarzyszem był HK-47 z Kot\OR 1 (jeden z najlepszych
NPC we wszystkich cRPG moim zdaniem), w KotOR 2 niestety już był tylko bladą kalką tego
z jedynki:( To samo dotyczy Canderousa Ordo - w jedynce był bardzo ciekawą postacią w
dwójce sprawiał wrażenie nieukończonego (nie miał właściwie nic ciekawego do powiedzenia)
Bastila Shan z jedynki też jest moim zdaniem ciekawszą postacią niż towarzysze dostępni
w dwójce.


Twoje zdanie. mi bardziej podobają się postacie z dwójki. akie jak Atton, Kreia, wydaje mi się, że postacie są bardziej tragiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 15:08, Tajemnic napisał:

Znalazłem licytację na Allegro. Mam nadzieję, że nie podpadnie to pod reklamowanie (zwłaszcza,
że nie moje...)
http://allegro.pl/item319004412_star_wars_knights_of_the_old_republic_2_si th_lords.html
Co prawda używana, ale na jakość gry chyba to nie wpłynie, nie?


Gdybym chciał kupić przez internet to bym już dawno kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 22:05, Ecko09 napisał:

I czytając takie wypowiedzi coraz bardziej mam chętke na KotOR2. Ale chyba nie bedzie
mi dane w to zagrać nigdy, nigdzie tego nie ma :/


Sprawdzałeś na Allegro? Masz np. tu: http://www.allegro.pl/item319004412_star_wars_knights_of_the_old_republic_2_sith_lor ds.html za 72 zł. Trochę drogo jak za grę sprzed 3 lat, ale takie mniej-więcej są ceny za nią. Gdybyś się pospieszył to za 69 zł był do kupienia w Ultimie jeszcze miesiąc temu (bo sam kupowałem ;)), ale teraz widziałem że już nie mają.
EDIT: widzę, że Tajemnic był szybszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam taki problem dawniej grałem i było wszystko w porządku a tera gram i nie jest.Problem leży w wczytywaniu .Gra normalnie wchodzi do menu kiedy chce wczytać stan gry lub rozpocząć nową ,wczytywanie trwa ponad 20 minut raz krócej raz dłużej a raz wogle się zawiesza .Tak samo jest kiedy jestem cierpliwy i czekam aż się wczyta .To gra się wiesza bardzo szybko .Mój komputer to athlon 4800 ,2gb ram i geforce 8600 ..Próbowałem ze sterownikami ale nic nie pomogło .

Reinstalowałem kilka razy gre nic nie pomgło.Mam śwież o zrobionego formata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam Visty .Czy to może być objaw podkręcania karty graficznej bo trochę ją podkręciłem ale z powrotem powróciłem do ustawień fabrycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 17:28, Tyron napisał:

Nie mam Visty .Czy to może być objaw podkręcania karty graficznej bo trochę ją podkręciłem
ale z powrotem powróciłem do ustawień fabrycznych.

Jak od tego momentu zaczęło Ci chodzić, to oczywiście, że tak. Najwyraźniej podkręciłeś za dużo i karta przestała poprawnie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 15:18, Robert'cik napisał:

Na www.kotor2.pl jest kilka.


Na tej stronie nie ma żadnych modów do tych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2008 o 17:01, Ecko09 napisał:

Na tej stronie nie ma żadnych modów do tych gier.


Jest tylko kilka skinów, które zmieniają ubrania itp, a tobie chyba chodzi o " porządne" mody zmieniajace coś więcej? Ja Ci nie pomoge jednak... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 17:09, Długi18 napisał:


> Na tej stronie nie ma żadnych modów do tych gier.

Jest tylko kilka skinów, które zmieniają ubrania itp, a tobie chyba chodzi o " porządne"
mody zmieniajace coś więcej? Ja Ci nie pomoge jednak... :)


Chodzi o fabułę, zadania, coś jak Mroczne Tajemnice do G1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że kiedyś był tworzony duży polski mod pod tytułem bodajże "Yavin project", przeczytałem o nim i przejrzałem screeny na nieistniejącej już angielskiej stronie z modami. Mod nie zainteresował mnie jednak ponieważ w tamtym momencie był kompatybilny jedynie z polskojęzyczną wersją gry (ja mam oryginalną wersję językową), wygląda jednak na to że akurat ta "wada" nie będzie za bardzo przeszkadzała Tobie, jeśli tylko uda Ci się znaleźć gdzieś ten mod.
Poza tym Olamagato eksperymentuje też z modem podnoszącym trudność gry choć nie wiem skąd go można ściągnąć (pewnie najlepiej by było zapytać o to samego twórcę moda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować