Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Ten mod nie tyle zmienia, co dodaje (no dobra, w niektórych przypadkach coś zmienia). Przede wszystkim odblokowano pełno dialogów, random encounterów, lokacji, w Nar Shaddaa tamte zamknięte pomieszczenia są otwarte (

Spoiler

nic w nich ciekawego nie ma

), no i zakończenie jest DUŻO lepsze.

Obecnie zaczynam grać od nowa, tym razem jako kobieta sentinel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 18:06, Revanchist napisał:

Ten mod nie tyle zmienia, co dodaje (no dobra, w niektórych przypadkach coś zmienia).
Przede wszystkim odblokowano pełno dialogów, random encounterów, lokacji, w Nar Shaddaa
tamte zamknięte pomieszczenia są otwarte (

Spoiler

nic w nich ciekawego nie ma

), no i zakończenie
jest DUŻO lepsze.

Obecnie zaczynam grać od nowa, tym razem jako kobieta sentinel.


W takim razie też zaczynam grać do nowa, kobietą, bo grę przeszedłem jako chłop, ale zastanawiam się nad wyborem klasy (negocjator jest najtrudniejszą klasą, z tego co wiem a już nim bylem), która jest ciekawsza sentinel czy guardian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pisałem niedawno o pewnym problemie z KOTORem II dotyczącego Handmaiden, problem w zasadzie rozwiązał się sam. Niestety teraz natrafiłem na kolejny problem. Mianowicie, gdy po raz pierwszy docieram z Dxun na Onderon i chcę przejść do Merchant Qarter wywala mi raportowanie o błędach i łącznie z nim grę. Czy ktoś natrafił na podobny błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy masz jakiekolwiek mody? Jeżeli tak, postaraj się rozruszać grę, pochodź po innych lokacjach i zagadaj do ludzi, może procesy "zaskoczą". Jeżeli nie da rady, albo modyfikujesz sejwa, albo grasz od nowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 20:22, audioslave2000 napisał:

Czy ktoś natrafił na podobny błąd?

Tak, to znany błąd, który sam poprawiłem. Jego przyczyną jest plik pmbnm.mdl, w którym zapisany jest tag "pmbmn", zamiast "pmbnm".
Pierwszy sposób na jego przeskoczenie, to wgranie albo mojego moda utrudniającego, który zawiera ten plik, albo wyciągnięcie z niego tego pliku i wrzucenie do katalogu Override gry. Jeżeli tego katalogu nie ma, to trzeba go stworzyć.

Drugi i w sumie prostszy sposób, to wczytanie zapisu automatycznego, który jest pozwala znaleźć się na Onderon mimo wcześniejszej wywałki gry. Jednak nie wiadomo czy błąd tego pliku nie może wpłynąć na powstanie innych błędów w dalszej części gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważył ktoś, że w sklepach w ilościach masowych pojawił się KotOR II? Od zawsze wiedziałem, że Cenega to dystrybutor naruszający kontinuum czasoprzestrzenne ale teraz skok w nadprzestrzeń im się nie udał :)

Zauważyłem to ponieważ przez ostatnie 2 lata próbowałem kupić oryginalnego KotOR II ale w żadnym sklepie w Warszawie go nie było (byłem praktycznie w każdym, możej oprócz Planety Gier o ile istnieje jeszcze).
Ściągnełem pirata z postanowieniem, że jak tylko będzie KotOR II do kupienia to lece do sklepu. Wydaje się oczywiste, że dystrybutor chcąc zarobić musi gry sprzedawać a nie tylko narzekać jak to mu gry piracą (przez to po raz pierwszy raz w życiu sciągnąłem pirata).

Będzie trzeba do sklepu pójść i KotORa II zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 10:23, Rts-p napisał:

Zauważył ktoś, że w sklepach w ilościach masowych pojawił się KotOR II? Od zawsze wiedziałem,
że Cenega to dystrybutor naruszający kontinuum czasoprzestrzenne ale teraz skok w nadprzestrzeń
im się nie udał :)


Oba Kotory wydał LEM a nie Cenega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm postanowiłem sobie znów zagrać w KotORa 1 (później 2 jak skończę) ale tym razem atakują mnie jakieś dziwne błędy. Gra co kilka minut wywala mnie do Windowsa, to na pewno nie konfiguracja bo mam znacznie lepszy komp niż zalecane wymagania, no i wcześniej działało bez problemu. Sterowniki też raczej nie bo mam wszystko zaktualizowane (chyba że chce starszych? 0_o). Zetknął się ktoś z takim problemem? Jeśli tak to jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 12:23, thx11 napisał:

> Zauważył ktoś, że w sklepach w ilościach masowych pojawił się KotOR II? Od zawsze
wiedziałem,
> że Cenega to dystrybutor naruszający kontinuum czasoprzestrzenne ale teraz skok
w nadprzestrzeń
> im się nie udał :)

Oba Kotory wydał LEM a nie Cenega


Rzeczywiście, sorry za pomyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, poradziłem sobie. Gra chciała starszych sterowników.

Teraz mam jednak nowy problem, podczas ładowania dochodzi tak mniej więcej do jednej czwartej i się zawiesza, nie ważne czy startuje nową grę czy wczytuje jakikolwiek zapis. Generalnie reinstall pomaga ale na krótko, potem znów tak się dzieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nawet nie uruchomiłem gry i już problem. ;/ Otóż przy uruchamianiu gry (czysta wersja, prosto z empika) gra się wyłącza i wyskakuje xpekowe pytanie o wysłanie raportu a gra się wyłącza. Sprzęt mój spełnia wszystkie zalecane wymagania a grę uruchamiam bez zmiany konfiguracji. Problem dotyczy drugiej części.

Mój sprzęt:
Pentium 4 1.7 Ghz
1 GB Ram
Radeon 9600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 16:08, Nagaroth napisał:

Ok, poradziłem sobie. Gra chciała starszych sterowników.

W rzeczywistości gra potrzebuje jeszcze starszych sterowników. Do niektórych kart graficznych takich w ogóle nie ma bo premiera wielu kart była znacznie później po premierze gry.
I najgorsze, że w takim przypadku nie wiele można na to poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 21:03, namiary_znane napisał:

przy uruchamianiu gry (czysta wersja, prosto z empika)

Konkretnie jaka? W pierwszym poście masz numer wersji najbardziej zaktualizowanej gry. Czasem wydawane wznowienie wydania (szczególnie po sprawach sądowych jak w tym wypadku) nie jest najnowszą wersją gry i zawsze trzeba to sprawdzić.

Dnia 21.10.2009 o 21:03, namiary_znane napisał:

Radeon 9600

Spróbuj wgrać sterowniki sprzed lipca 2007 roku. Czyli Catalyst 7.6 lub starszy.
U mnie na tym numerku działają wszystkie gry jakie mam, łącznie z tymi najstarszymi - jeszcze na Windows 95.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2009 o 21:10, Olamagato napisał:

Spróbuj wgrać sterowniki sprzed lipca 2007 roku. Czyli Catalyst 7.6 lub starszy.
U mnie na tym numerku działają wszystkie gry jakie mam, łącznie z tymi najstarszymi -
jeszcze na Windows 95.


Dzięki wielkie. Wgranie sterowników pomogło. Teraz skończyć BGS i ze spokojnym sumieniem można grać.. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z influence w party.
Przede wszystkim straciłem odrobinę influence w oczach Handmaiden, i teraz gdy do niej zagaduje jest wkurzona za Visas, i widzę że jakbym nie poprowadził rozmowy, to mówi mi, że będzie ze mną tylko do momentu, gdy pokonamy naszych wrogów - dlatego zostawiam ją póki co, nie wszystko jest stracone [odejvowane, zostawione przed "tą" rozmową]. Jest jakaś szansa na to, żebym zrobił z niej jeszcze jedi...?
Atton - cóż, z nim obecnie pogadać mogę jedynie na temat Paazaka i problemu z Handmaiden, nie mam natomiast pomysłu na zwiększenie inf. Wygrane w paazaka coś pomogą? Też chciałbym go jako jedi...
Bao-Dur - skonstruował mi lightsaber i od tej pory nie mogę z nim już właściwie gadać, jest tylko "Never mind". Co robić? Ponownie, widziałbym go jako jedi.
Kreia - u niej to sobie już w ogóle nagrabiłem, do tej pory szło mi nieźle, ale straciłem sporo, nie wiem nawet za co i teraz nie chcę za mną gadać o połowie wątków...
Jest jakaś szansa na polepszenie stosunków w party i naprawę tego?

EDIT: Aha, opuściłem Dantooine i ląduje właśnie na Nar Shaddaa, jeśli ta informacja się przyda. Czas na drugiego mistrza. BTW, po lądowaniu pojawia się przedstawiciel tej rasy od znanego nam "No, credits won't be fine!" i żąda, żebym zabrał stamtąd swoje dupsko. Jak bym konwersacji nie poprowadził - dostaje punkty Dark Side... Jak to rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Handmaiden
Panna preferuje silne osobowości, w dodatku masz u niej plusa jeżeli jestes nieufny dla Visas. Najprościej zyskiwać jej w oczach od pierwszego oskrarżenia Visas o bycie zuym sithem a kysz.

Dnia 24.10.2009 o 16:06, paraGaladh napisał:

Atton

Atton specjalnie mowi tylko paazaku, przyczyny a także kilka okazji do zwiększenia wpływu dorwiesz w Dzielnicy Uchodźców (Narr Shaddaa), pójdź tam z nim, zaczepią cię dwaj twi''lecy. Ponadto uleczenie tamtejszego chorego to kolejne punkty dla Attona.

Dnia 24.10.2009 o 16:06, paraGaladh napisał:

Bao-Dur

Wyjątkowo nieśmiały gość. Pomaganie weteranom wojennym i dawanie mu pomóc przy problemach technicznych NPC, to jedyne wyjście.

Dnia 24.10.2009 o 16:06, paraGaladh napisał:

Kreia

Kreia, jak zapewne zauważyłeś, nie wierzy w przemianę wewnętrzną i uważa, że liczy się przede wszystkim prawo dżungli. Wycieczki po Narr Shaddaa to dodatkowe punkty dla niej.

>problem z lotniskiem
Próbowałeś uległości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować