Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2009 o 13:00, Revanchist napisał:

Plik jest popsuty :(.

http://www.megaupload.com/?d=PUTQCFL2

Reupload, teraz powinien działać.

Ja się swego czasu bawiłem w modeling na własną rękę, ale obecnie spasowałem.
W teorii mam patent jak zmontować taki "kostium" do tsla jak ten z tora.
Chciałem wziąć jako bazę model zbroi mandalorea w wersji bez hełmu, następnie odseparować z modelu szat mistrza jedi samą szatę z rękawami i połączyć te dwa elementy, ale w teorii wygląda to prosto w praktyce jest to koszmar, zabawa w animowanie tej szaty od nowa.. nie to jest za wysoka szkoła jazdy jak dla mnie, zdecydowanie bardziej wole reteksturing ewentualnie podmianki już istniejących modeli =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 13:23, Fumiko napisał:

http://knightsoftheoldrepublic.filefront.com/file/%3B73708

A to widziałeś? Odkąd znalazłam to jest dla mnie absolutny "must have" za każdym razem
jak w KotOR 2 gram.


Tak mam go na kompie nawet w archiwum ^^
Obecnie wywalony z racji tego że używam modeli jedi armorów stylizowanych na te jakie miał darth bandon [nota bene tez cholernie lubię ten model]
Jeszcze jako bezsprzeczny must have używam:

AVol_MastersRobeFix - Poprawia kołnierze szat jedi, absolutny must have bo sprawia że w końcu wszystkie jedi robes wygladaja tak jak powinny.

Standard Robe Retexture for use with Svösh''s Robe Collar Fix - zbiór tekstur poprawiającysz wszystkie szaty modelu "padawan", równiez must have z zainstalowanym collar fixem.

Ultimate Saber Mod - genialny i cholernie rozbudowany mod, dodatkowo dopakowuje ostro dartha nihilusa przez co walka z nim jest nieco bardziej ciekawa i wymagająca, poza tym oczywiście dodaje tonę nowych light saberów, personalizuje miecze np mistrzów jedi... cos pieknego, sprawił że kotor 2 jest w 100% kompletny.

Do tego mam kilka fixów do irytujących bugów, pomniejsze poprawki np do questu z paliwem dla telos itp.

No i obecnie mam wrzucony mod na dodatkową szatę która ma model szat dartha bandona i statystyki porównywalne do szat mistrza jedi. Nie trawię overbalanced modów z jakimis ubber przedmiotami, dlatego używam tylko kilku modzików poprawiających głównie estetykę i błędy ^^.

Potem poszukam kilku screenów własnoręcznie robionych tekstur pod dark side playera, wkleję i może komuś przypasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak, znam znam :D I USM i Svosh z przyległościami :)

Czasem też używałam któregoś z poprawiających bieliznę (zwłaszcza przy żeńskiej postaci się przydaje na starcie bo to co ma to wstyd na sali...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam jedynie dodatkowych głów dla PC, reskinów i restored contentu, nie lubię takich modów, w których dorzucają pełno uber przedmiotów i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 14:16, Revanchist napisał:

Ja używam jedynie dodatkowych głów dla PC, reskinów i restored contentu, nie lubię takich
modów, w których dorzucają pełno uber przedmiotów i w ogóle.


Ultimate saber mod dodaje bardzo zbalansowane przedmioty, fakt lightsabery mają lekko "stuningowane" staty, zaleznie od tego jaki unique crystal znajdziemy dla nich, tak samo sabery mistrzów sa dosyć mocne - w wersji dark side mozna je "kolekcjonować" =P [szczególnie rox sa sabery kavara w tym modzie]
Ale sam mod dodaje genialny klimat Sw - kazdy ma własny spersonalizowany saber, zaczynając na Lordach sith a na twoim teamie kończąc

Spoiler

[dochodza krótkie linie dialogowe dla robienia własnych saberów u twojej druzyny gdy którys z cżłonków awansuje na jedi]


Genialnie to urealnia i uprzyjemnia rozgrywkę.

Nawet myslałem o złożeniu takiego mod packa który dodaje takie własnie elementy i zuploadowaniu go gdzieś.
Zawierał by poprawki w 100% działające i nie powodujące błędów, usma, collar fix itp.

Restored content - średnio udane sa niektóre restorationsy [i wszystkie sa niekompletne] dlatego z reguły je pomijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 14:42, Pietro87 napisał:

Restored content - średnio udane sa niektóre restorationsy [i wszystkie sa niekompletne]
dlatego z reguły je pomijam.


A ja polecam moda od DeadlyStream - co prawda radziłbym nie używać nowych PC heads, ale przeszedłem raz grę z nową zawartością i była niesamowita. Zakończenie zwłaszcza wreszcie jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 14:44, Revanchist napisał:

> Restored content - średnio udane sa niektóre restorationsy [i wszystkie sa niekompletne]

> dlatego z reguły je pomijam.

A ja polecam moda od DeadlyStream - co prawda radziłbym nie używać nowych PC heads, ale
przeszedłem raz grę z nową zawartością i była niesamowita. Zakończenie zwłaszcza wreszcie
jest dobre.


Może kiedys się skusze bo faktycznie oryginalne zakończenie jak i "cięcia" fabuły totalnie sux....
Kotor 1 pod tym względem jak dla mnie prowadzi, był bardziej kompletny i jakiś taki jak na mój gust [mimo że krótszy] cholernie klimatyczny, skończyłem go aż 8krotnie, miałem totalnego świra na punkcie tej geiry jak tylko sie pokazała i do dziś jest dla mnie personalnie best sw role playem ever, fakt tsl wprowadził sporo fajnych patentów do systemu rozwoju postaci, mnogość mocy, atutów i nowe prestizówki sa jego chyba najmocniejsza stroną.
No i kapitalna drużyna + voice acting [keaia - chyba najlepszy voice acting w grach ever], ale wszystko to w pewnym momencie zostaje perfidnie i durnie uciete, koncówka tsl totalnie zawodzi, wszystko się kończyło tak bezsensownie i bez logicznego wytłumaczenia... nie mniej sprawdzę ten restoration mod który polecasz, chętnie zobacze jakieś bardziej sensowne zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś napisać jak wewnątrz pudełka prezentuje się pierwsza cześć KotORa która jest obecnie do kupienia za 40zł. Chodzi mi o instrukcje (czarno-biała czy kolorowa i ile stron) i sposób umieszczenia płyt, bo gra jest chyba na 4CD i obawiam się że część z nich może być w niestety w papierowych kopertach. Wiele też się naczytałem o problemach związanych z uruchomieniem gry na nowszym sprzęcie i mam nadzieje, że na C2D E4500, GF9600TG i win XP Pro da się grę odpalić i bez problemów grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 14:44, Revanchist napisał:

A ja polecam moda od DeadlyStream - co prawda radziłbym nie używać nowych PC heads, ale
przeszedłem raz grę z nową zawartością i była niesamowita. Zakończenie zwłaszcza wreszcie
jest dobre.


Zalinkuj, bo google wyrzuca sieczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 15:36, dave03 napisał:

Mógłby mi ktoś napisać jak wewnątrz pudełka prezentuje się pierwsza cześć KotORa która
jest obecnie do kupienia za 40zł. Chodzi mi o instrukcje (czarno-biała czy kolorowa i
ile stron) i sposób umieszczenia płyt, bo gra jest chyba na 4CD i obawiam się że część
z nich może być w niestety w papierowych kopertach. Wiele też się naczytałem o problemach
związanych z uruchomieniem gry na nowszym sprzęcie i mam nadzieje, że na C2D E4500, GF9600TG
i win XP Pro da się grę odpalić i bez problemów grać.


Mając grafikę nvidi żeby ci się nie sypał do widny musisz mieć sterowniki najlepiej z przedziału 170-176 [mi osobiście na gtxie 260 teraz przy 191 sterach też działa bez crashy kotor ale czy tak będzie i u ciebie - nie mam pojęcia, sprawdzone w 100% działające są wszystkie stery z przed wersji 180+]

Zawartość pudełka to kolorowa instrukcja po polsku + karta z kompletną klawiszologią.
Gierka jest na 4 cd, opakowanie ma trzpień na 3 płyty, czwarty play cd jest w papierowej kopercie.

A wydanie które teraz jest za 40 zł to identyczne wydanie jak to które trafiło do sprzedaży w dniu premiery polskiej wersji, mam identyczne tylko mające już kilka ładnych latek bo kupowane w pre orderze jak kotor miał wychodzić na pc ^^


Co do bezproblemowego grania jeszcze taka notka:

Jadę na gtx 260, E8400, 4gb Ram, Win Xp Pro SP3 i gierka śmiga idealnie, wszystkie ustawienia max [żadne nie powodują konfliktów czy fps dropów etc], jedyna ważna sprawa przy nvidi to pamiętać o sterach, jak by najnowsze powodowały crashe to instaluj coś z przedziału 170siatek i będzie latać jak złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna w papierowej kopercie, instrukcja jest na płycie, na której znajduje się również instrucja do drugiej części, ta płyta również jest w kopercie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jest ogrom modyfikacji do obu tych gier, moglibyście polecić tak z 5-6 absolutnie niezbędnych dla Was? :) Szczególnie do KotOR-a 2, którego zamierzam sobie znowu odświeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 19:05, Mercuror napisał:

Hmm... Jest ogrom modyfikacji do obu tych gier, moglibyście polecić tak z 5-6 absolutnie
niezbędnych dla Was? :) Szczególnie do KotOR-a 2, którego zamierzam sobie znowu odświeżyć.


1. Mod od DeadlyStreama przywracający zawartość, ale radzę go używać oddzielnie, bez innych modów, które zmieniają pliki appearance.2da i heads.2da.
2. Bastila PC Head - bo podstawowe głowy kobiece są be.

W sumie to tyle, nie używam wielu modów i generalnie takie, które wpływają na wrażenia estetyczne tudzież przywracają elementy wycięte z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 19:14, Mercuror napisał:

Jest on kompatybilny z polską wersją językową czy będę musiał grać po angielsku?


Polska wersja językowa niewiele zmienia, ale zdaje się, że tamte teksty będą po angielsku i tyle. Czyli pewnie otrzymasz grę z pomieszanymi językami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować