Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

ustaw koligację programu na jeden rdze, jeżeli masz kilkurdzeniówkę, zaraz po odpaleniu menu, robisz to przez panel alt+ctr+del, ręcznie dobierz się do procesu swkotor.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 20:28, Ostrowiak napisał:

ustaw koligację programu na jeden rdze, jeżeli masz kilkurdzeniówkę, zaraz po odpaleniu
menu, robisz to przez panel alt+ctr+del, ręcznie dobierz się do procesu swkotor.exe

Nie chce mi tego zrobić, wyłączam procesory, zaznaczam jeden, daje OK i pisze ze odmowa dostępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 20:44, Daronn_Darker napisał:

> ustaw koligację programu na jeden rdze, jeżeli masz kilkurdzeniówkę, zaraz po odpaleniu

> menu, robisz to przez panel alt+ctr+del, ręcznie dobierz się do procesu swkotor.exe

Nie chce mi tego zrobić, wyłączam procesory, zaznaczam jeden, daje OK i pisze ze odmowa
dostępu.



A robisz to z poziomu administratora komputera ?
Jeszcze możesz z jakimś trybem zgodności pokombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2009 o 21:11, Pietro87 napisał:

A robisz to z poziomu administratora komputera ?
Jeszcze możesz z jakimś trybem zgodności pokombinować.

Tak robię jako administrator. Próbowałem też w trybach zgodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 21:22, Daronn_Darker napisał:


> A robisz to z poziomu administratora komputera ?
> Jeszcze możesz z jakimś trybem zgodności pokombinować.
Tak robię jako administrator. Próbowałem też w trybach zgodności.


Hmm cięzko może być naprawdę...
Kotory nigdy nawet nie były przewidziane pod vistę co dopiero pod win7, nie mam pojęcia jak sie ma kompatybilność wsteczna siódemki do kotora, może być tak że tylko downgrade systemu pozwoli ci w niego pograć [tak jak u mnie analogicznie downgrade sterowników, zawsze do jedynki muszę stery 176 instalować]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Iziz i w niektórych lokacjach na ekranach ładowania gra się zawiesza... niby nic - częsty zapis się robi i jest spoko, ale nie mogę pójść dalej po tym, jak rozwikłam morderstwo. Nie mogę pójść do tego lekarza, bo za każdym razem się gra zawiesza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 13:54, Mieszofash napisał:

Jestem na Iziz i w niektórych lokacjach na ekranach ładowania gra się zawiesza... niby
nic - częsty zapis się robi i jest spoko, ale nie mogę pójść dalej po tym, jak rozwikłam
morderstwo. Nie mogę pójść do tego lekarza, bo za każdym razem się gra zawiesza..


Nie żebym się czepiał ale radził bym zacząc od nowa, jesli w kotorze ci się "objawią" jakies wkurzające bugi to najlepsze metody naprawy sa nastepujące:
- powrót do savea z przed jakiegokolwiek błędu
- nowy start

Sprawdzone wielokrotnie z dwójką, kiedys na telos mi wyświetliło ni z gruchy ni z pietruchy filmik z nihillusem i mirą a nastepnie z poziomu magazynu republiki [ten w którym jest obok więzienie] zostałem "teleportowany" na lądowisko, głowny watek mi się zblokował totalnie, żaden npc nie miał odpowiednich do pchnięcia fabuły linii dialogowych, green w ogóle nic nie mówił i musiałem startować od zera....


Ale podaj jeszcze raz swój cfg + używany system i wersję SPaka + używane sterowniki to może coś podziałamy.


Dragon_Darker : wątpię że cokolwiek ci odpiszą, ot kotory powstały zbyt dawno i nie były przewidziane pod nowsze systemy i nowszy sprzęt [jak np procki dwurdzeniowe], ale spróbować nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, już wszystko dobrze, widać się pośpieszyłem, a sam nie raczyłem pogłówkować. Trzeba było zmniejszyć detale (!) ... fajnie, C2Q 4x2.5ghz, 4gb RAM, GTX 260, Windows Vista... ;P
Ale pomogło, już jestem po Darth Nihilusie.

Spoiler

Jakieś porady odnośnie tej bestii, co ją spotykamy w drodze do Darth Trayi i Darth Siona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 19:04, Mieszofash napisał:

Nie, już wszystko dobrze, widać się pośpieszyłem, a sam nie raczyłem pogłówkować. Trzeba
było zmniejszyć detale (!) ... fajnie, C2Q 4x2.5ghz, 4gb RAM, GTX 260, Windows Vista...
;P
Ale pomogło, już jestem po Darth Nihilusie.

Spoiler

Jakieś porady odnośnie tej bestii, co ją spotykamy w drodze do Darth Trayi i Darth
Siona?



Spoiler

Hmm nie widzę w walce z tym "maleństwem" na drodze to siona i trayi problemów, jak jedziesz w light sight to ruć enlightment na siebie + opcjonalne stymulanty i tarcze, sieknij stasis field jak pamiętam chyba stwór był na to podatny, jesli wejdzie to po stasis field dajesz ligtsaber trowa w opró, puści zastój to jedziesz w melle i po zabawie, jesli masz moc ciemnej strony - plague to odpalaj koniecznie. Jak jestes na dark side wal plague, ta moc ma 100% trafienia, najbardziej wredny power, jak go masz to wal na start, potem force crusha który tez zawsze zadaje obrazenia nawet jak zostanie odparty i do melle.




Ogółem dobry build podstawa sukcesu. W jedynce jest kozacko mocny build na mix ->scroundel + sentinel.
W jedynce zawsze jechałem w scroundela do lv 6 żeby dostać improved luck i trafienie z zaskoku lv 3, wybierałem walkę pojedyńczym saberem do mistrzostwa dla dodatkowego defa, do tego build w zręczność staty bazowe : str, con - 10, dex - 15, wis, char, int - 14, na awansach wszystko w dexa, dzieki takim statom miałem sporo force pointów i wysoki force regen, dobre rzuty na moce, obrażenia wydają się może małe bo str mizerny ale - trafienie perfekt do tego na zastunowanym wrogu siadał atak z zaskoku + odpowiedni gemming na zwiekszone krytyki + critical strike lv 1 i masakra, jedna seria ciosów z force speedem zabierała ponad 140 pkt dam zastunowanym wrogom. Do tego miałem pasywny def 40, full buffy 46 bodajże jakos tak to wygladało. boski build, mało atutów do wyboru - tylko wszczepy na full i mistrzostwo w walce na full + saber mastery na full.
Ale build był boski [pod obie strony mocy dobry]

W dwójce jechałem buildem scroundel + watchamn, też na dexa + finezję w saberze. Równiez ideolo build, na buffach koło 55+ obrony, jestes prawie nie do trafienia.
Najwazniejszy w dwójce i jedynce to force plague, w dwójce po plague na koniec jak masz juz crusha walisz w opór plague + crush i wszystko pada jak mucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie sam - miny się przydały! :)
A w buildy to od jedynki się specjalnie nie bawię, zawsze daję auto lvl-up. Może dla niektórych to głupie, ale po prostu wolę tak się rozwijać w tejże grze. Lepiej jak sknoci coś system przydzielania skilli, aniżeli bym ciągle ja jakiś błąd popełniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 20:01, Mieszofash napisał:

A w buildy to od jedynki się specjalnie nie bawię, zawsze daję auto lvl-up. Może dla
niektórych to głupie, ale po prostu wolę tak się rozwijać w tejże grze. Lepiej jak sknoci
coś system przydzielania skilli, aniżeli bym ciągle ja jakiś błąd popełniał.


Nie wiesz co tracisz =P
Auto lv up suxi, leci po słabym schemacie imho. Samemu można koxiastą postać wyhodować, aż miło się nią wtedy gra ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, mówię Ci - lepiej samemu dbać o rozwój lvlowy postaci. Człowiek uczy się na własnych błędach, a lepszą zabawę i satysfakcję osiągniesz robiąc wszystko indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dostaniesz przeciętniaka, w dodatku nie pamiętam dokładnie, ale chyba auto-lvlup nie przydzielał Force Speeda (grałem Guardianem), a to jest podstawa przy walkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 21:24, Revanchist napisał:

Ale dostaniesz przeciętniaka, w dodatku nie pamiętam dokładnie, ale chyba auto-lvlup
nie przydzielał Force Speeda (grałem Guardianem), a to jest podstawa przy walkach.

Przyspieszenie Mocy albo coś w tym stylu to jest po łatce polonizacyjnej. Mi przydzielił, a grę przeszedłem bez niego chyba na 26 lvlu. Tak, przeszedłem,

Spoiler

Darth Traya

poległa! :) Tylko nie wiem czemu niektórzy mówili, jaki to Darth Sion trudny do pokonania... o.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Trudne to są miecze, które Traya przyzywa po tym, jak się ją pokona - to najtrudniejsza IMHO walka w grze, bo o ile z Force Speedem zadaje się im szybko obrażenia, to one same mają duży dmg i potrafią w kilka sekund mocno zjechać HP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 21:29, Revanchist napisał:

Spoiler

Ja tę bestię załatwiłem bez większych problemów za pomocą Master Speeda + Criticale.
Zeszła po kilku hitach.



Ta bestia jest fajnie podpakowana w hardcore modach. A ja i tak na wszystko praktycnie używałem force plague + stasis + mell [no i melle combat saberem wiadomo wspomagany force speedem, force speed roxi totalnie, jeszcze połączony z master valorem robi z jedi maszyny do zabijania]
No i USM + hardcore mod zajebiscie pakuje nihillusa, polecam bardzo.
Wtedy walka z nim jest najbardziej hardcoreowa ever, męczyłem się sporo na tym modzie na hardzie ale było bosko, dwójka przestała być wtedy taka prostacka.

Strasznie mnie wpieniał poziom trudnosci w kotorach, o ile w jedynce jeszcze jakoś się to dało zreperować modami o tyle wdójka na swój insane dificulty mod czekała bardzo długo [na taki dobrze zrobiony nie jakiś spaprany crap oczywiście]

Mam nawet tego moda na kopii zapasowej modów z nieistniejącego juz pcgamemods potem poszukam i gdzies upne jak ktos jest zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat zainteresowany nie jestem, bardzo mi się podoba to, że gra ma niski poziom trudności, dzięki temu jest taka przyjemna :D. Ale też mnie to rozleniwiło po prostu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować