Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Co do mojego problemu(przyp.-zapisy się nie wczytują) to mam K2 w najnowszej wersji wraz ze spolszczeniem. Proszę bardzo o pomoc ,bo chciałbym zagrać w tą grę :/ Mogę zamieścić screena na którym widać ,że pasek zatrzymuje się w 1/3 i nic :/ Mogę dać raport dxdiag jeżeli trzeba :/ Ponadto jeszcze raz b. proszę o pomc i z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj ustawić wszystko na najmniejsze detale i wtedy wczytać. Też miałem taki problem, tyle że przy przechodzeniu do innych lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna ważna informacja - Po pierwsze autozapisy mi się wczytują. Po 2 i to właśnie ta nowa informacja - GDY GRAM poprzez wersję angielską zapisy mi się normalnie wczytują!!!! Więc problem występuje tylko gdy gram w spolszczoną wersję!! Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pytanie odnośnie zakończenia The Sith Lords. A mianowicie

Spoiler

na Malachor V Zdalniak Bao-Dura miał uruchomić Generator Cienia Masy.Przy ostatnim wraku statku pojawił się GO-TO i powiedział coś w stylu, że nie dopuści do aktywacji Generatora. Jednak na samym końcu i tak Malachor V wybucha. Co ominąłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic.nie jestm pewoen ale czy napewno po wybuchu masz "game over"? NIEWIEM czy przypakiem tak nie mialo sie stac.I po tym incydencie wracasz do swojego jedi/sitha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paskudnie pokancerowane zakończenie, nie jeden się dziwisz.

Spoiler

Prawdopodobnie ucięli kawałek z darksajdowego zakończenia (bo grasz light), bądź można sobie tłumaczyć, że Akademia wybuchła, bo Kreia "zeszła". Zakończenie jest wielkim minusem kotora 2, bo praktycznie nie masz pojęcia co się stało z twoimi, nie wiesz dokąd lecisz (mniej więcej do True Sithów, ale erm - mało) i wątki nie są zgrabnie wytłumaczone. O ile przepowiednia Krei tłumaczy wątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakiegoś pecha :/ Teraz mam taki problem ,że ,gdy przechodzę z Akademii Atris do Mrocznego Jastrzębia , to po wejściu do Niego(i filmiku jak Atris gada ze służkami etc.) mam czarny ekran ,a pomimo to mogę wejść do menu(zmieniać stawienia,zapisywać/wczytywać grę etc.) Zapisałem ten moment z czarnym ekranem i próbowałem go wczytać ale pasek zawiesza się w 1/3 i nic nie da się zrobić. Czemu mam czarny ekran po zmienie lokacji?!??? Próbowałem zmieniać tekstury ale nic to nie dało :/ Błagam o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem: jestem na Korribanie, już po wizycie na Lewiatanie i wciąż nie mam zakończonych zadań Mission i Canderousa. C odo tego drugiego to wspominał, że został pokonany przez Revan i teraz powinien pojawić się były jego żołnierz ale się nie poojaiwa. Czy są jakieś kody aby móc zakończyć te zadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 09:44, Lord_of_the_force napisał:

Mam taki problem: jestem na Korribanie, już po wizycie na Lewiatanie i wciąż nie mam
zakończonych zadań Mission i Canderousa.

Tak jak napisał Revanchist - polatać po planetach i wyjść w miasto. Miejsca gdzie zaskakują wyzwalacze, to plac lądowania na Tatooine, spacerniak na Kashyyyk tuż za biurem Czerki, korytarz koło kantyny na Korriban i okolica sądu na Manaan.
Co do Mission, to jest to zadanie, którego praktycznie nie sposób uniknąć już na początku gry jeżeli celowo nie anuluje się rozmowy z nią gdy się o nią doprasza. Tak więc musiał być z Twojej postaci jakiś wybitny mruk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 09:47, Lord_of_the_force napisał:

Dostalem to zadanie od Mission, ale nie chciała powiedzieć nic na temat tego gdzie jej
brat pracuje, a Jawów zdołałem uwolnic z rąk ludzi piasku.


Dobra, no to walimy spojlerami:

Spoiler

Zakładam, że pojawiła się była dziewczyna Mission, bla bla bla. Brat Mission jest na Tatooine, musisz pogadać z reprezentantką Czerki w ich bazie, a ona powie, co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 09:52, Revanchist napisał:

Spoiler

Zakładam, że pojawiła się była dziewczyna Mission, bla bla bla. Brat Mission jest
na Tatooine, musisz pogadać z reprezentantką Czerki w ich bazie, a ona powie, co robić.



Spoiler

Właśnie sie nie pojwiła. Co należy zrobić żeby się pojawiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 09:47, Lord_of_the_force napisał:

Dostalem to zadanie od Mission, ale nie chciała powiedzieć nic na temat tego gdzie jej
brat pracuje, a Jawów zdołałem uwolnic z rąk ludzi piasku.

To zadanie jest już praktycznie spalone jeżeli rozbroiłeś ludzi piasku - na 100% jeżeli ich wybiłeś (wodza). Jeżeli sprawę rozwiązałeś pokojowo, to jest jeszcze jakaś szansa, że brat Mission pojawi się u nich w niewoli po późniejszym otrzymaniu zadania - ale tego nie wiem na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem KotOR I bez ukończenia tych dwóch zadań. Grając na normalnym poziomie trudności jedyne problemy sprawily mi walki z Bendakiem, finałowa i z Ludźmi Piasku, zwłąszcza gdy jednocześnie trza było walczyć z Wraidami. Poza tym trochę kłopotów sprawiały mi walki z teratekami i gdy było jakichś dziesięciu przeciwników, nie ze względu na trudność tylko że gra lubiła w takich momentach wychoidzxić do Windowsa. A i tak zdołałem ukończyć wszystkie bitwy nie korzystając z tarcz i stymulantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować