Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2010 o 17:54, Feallan napisał:

Te same, tylko jedne do 7, drugie do XP. Ale starczy już, offtop robimy. :)

No kurcze nie te same. To są zupełnie różne sterowniki. Te same numerki nie świadczą o tym że są one te same. To są zupełnie różne systemy operacyjne, a standard sterowników nie jest ze sobą zgodny - szczególnie niezgodny w przypadku grafiki. Jest w nich różne API i różne kalendarze nanoszenia poprawek oraz zmian. Poprawka nanoszona dla jednego systemu może w ogóle nie być potrzebna lub nie istnieć w drugim systemie. Sam sprzęt to nie wszystko. Gdyby były to te same sterowniki, to mógłbyś użyć sterów dla XP w siódemce i odwrotnie. A nie możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 11:15, Olamagato napisał:

No kurcze nie te same. To są zupełnie różne sterowniki. Te same numerki nie świadczą
o tym że są one te same. To są zupełnie różne systemy operacyjne, a standard sterowników
nie jest ze sobą zgodny - szczególnie niezgodny w przypadku grafiki. Jest w nich różne
API i różne kalendarze nanoszenia poprawek oraz zmian. Poprawka nanoszona dla jednego
systemu może w ogóle nie być potrzebna lub nie istnieć w drugim systemie. Sam sprzęt
to nie wszystko. Gdyby były to te same sterowniki, to mógłbyś użyć sterów dla XP w siódemce
i odwrotnie. A nie możesz.


No w sumie prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Chciałem od nowa zainstalować (z powodu dużej ilości modów) sobie kotora 2 i taki błąd. Jak to rozwiązać?
Nigdy tego jeszcze nie miałem. Proszę o szybką odpowiedź.

20100216002020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra oryginalna kupiona kilka lat temu na ultimie. Płyta w stanie idealnym - żadnych rys, zgrałem wszystko na czystą i na niej to samo. Próbowałem na dwóch napędach. Proszę serdecznie o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę sobie teraz pierwszą część po raz kolejny. Ta gra mi się nigdy nie znudzi, fabuła, postacie i KLIMAT..genialna gra. Dam teraz więcej możliwości Mission j jej futrzakowi.. zawsze ich olewałem i nie było miejsca dla nich w drużynie..Zobaczymy jak się spiszą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też od czasu do czasu w to pykam, przechodząc ulubione scenki lub próbując nowe kombinacje drużynowe. Ale już całej gry, tak jak i dwójki, przechodzić już by mi się nie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 14:28, Revanchist napisał:

Ostatnio też od czasu do czasu w to pykam, przechodząc ulubione scenki lub próbując nowe
kombinacje drużynowe. Ale już całej gry, tak jak i dwójki, przechodzić już by mi się
nie chciało.


Ja przechodzę ją dopiero po raz drugi ;) Miałem przed świętami zacząć ale nie było czasu, ostatni raz grałem z 3 lata temu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nic dziwnego, ja w przeciągu ostatniego roku nabiłem ponad 137 godzin w pierwszym KotOR-ze i 135 w drugim, więc nie dziwota, że grać mi się nie chce :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 14:39, Revanchist napisał:

A to nic dziwnego, ja w przeciągu ostatniego roku nabiłem ponad 137 godzin w pierwszym
KotOR-ze i 135 w drugim, więc nie dziwota, że grać mi się nie chce :P.


heh no chyba, że tak...ja dlatego nigdy nie przechodzę żadnego RPG''a klika razy pod rząd, czy w krótkim czasie ..wole to sobie rozłożyć na dłużej i grać tak jakbym ją dopiero co kupił ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 16:06, Nikodem95 napisał:

Da się ściągnąć spolszczenie za darmo do SiTH Lords? Daję radę po angielsku ,ale było
by miło gdyby się dało wszystko ładnie poczytać ;-)


kotor2.pl
na tej stronce jest spolszczenie tylko, że płatne sms''em...ale kasa śmieszna a spolszczenie bardzo dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 16:09, Longer napisał:

> Da się ściągnąć spolszczenie za darmo do SiTH Lords? Daję radę po angielsku ,ale
było
> by miło gdyby się dało wszystko ładnie poczytać ;-)

kotor2.pl
na tej stronce jest spolszczenie tylko, że płatne sms''em...ale kasa śmieszna a spolszczenie
bardzo dobre ;)

Kasy mi nie żal,tylko pytanie czy na pewno działa.Nie znam się .Mam Windowsa 7 ,jeśli t robi różnicę w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2010 o 16:16, Nikodem95 napisał:

Kasy mi nie żal,tylko pytanie czy na pewno działa.Nie znam się .Mam Windowsa 7 ,jeśli
t robi różnicę w ogóle


Na XP nie ma problemów..nie mam siódemki więc nie wiem czy są problemy ale raczej nie bo nie widziałem żeby ktoś się tutaj skarżył o to ;)

Ostrowiak
Dokładnie, dobrych kilka lat spolszczenie można pobrać i żadnych problemów nie ma. Chociaż przy grze płcią piękną jak słyszałem, że wszyscy zagadują do mnie jak do faceta to trochę mnie szlag trafiał;p. Nie wiem czy to jest już poprawione czy nie ale samo spolszczenie miód ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specyfika polskiej gramatyki wymusza dodatkowe końcówki i formy, podczas gdy po angielsku są to ilości śladowe. Twórcy spolszczenia stwierdzili, że musieliby przewertować CAAAŁY materiał i zrobić osobne spolszczenie dla kobiet, z czego ostatecznie zrezygnowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej możesz mi jeszcze pomóc ,bo niby ściągnąłem ten plik ze strony ( jeszcze żadnego kodu nie pisałem,nawet smsa ) no i pisze,że że muszę zainstalować aktualizacje.Możesz mi powiedzieć krok po kroku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować