Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2010 o 18:41, Revanchist napisał:

W tej chwili jest wydawana w Polsce, za jakieś 40 zł w Empiku można poszukać ;D. Polecam,
bo komiks naprawdę jest wyborny.

No nie mów, że jeden zeszyt tyle kosztuje. :D A Empik jest mi "nieco" nie po drodze. I wątpię, ażebym był tam w najbliższym czasie. A zamówić przez net też nie za bardzo- chyba wiesz, czemu, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zeszyt, a cały tom, a tych jest kilka. W sumie to jeszcze w Empiku żadnego nie spotkałem, ale może to wina tego, że szukałem gdy jeszcze nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 18:48, Revanchist napisał:

Nie zeszyt, a cały tom, a tych jest kilka. W sumie to jeszcze w Empiku żadnego nie spotkałem,
ale może to wina tego, że szukałem gdy jeszcze nie było...

Hmm, w sumie co mi szkodzi, poszukam na empik.com a potem, jeśli w szkole się uda (a są szanse!) to zamówię. :) Dzięki za uświadomienie co do tych komiksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Online tylko skany, generalnie ja całą serię miałem jak tylko się ukazywała w miarę postępów w wydawaniu kolejnych zeszytów, poleciałem na chamską łatwiznę bo nie uśmiechało mi się zamawiać tego z zagranicy [cena + opłata za transport + ewentualne cła... zgroza] więc czytałem skany na necie, a dodatkowo mówiąc szczerze nie lubię "spolszczeń" wszelakich zarówno gier jak i komiksów, nie ma to jak wierny oryginalny przekaz [choć same komiksy to akurat u nas dosyć dobrze spolszczano, nie mniej chochliki się zdarzały].
Ale seria naprawdę "grzechu warta" dla fanów KOTOR''a i SW ogółem jeśli nie znajdziesz empikowych tomów polecam odmęty internetu i jakieś skany online =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kotor 2 jest tak bardzo zabugowany:/? Wróciłem po przerwie i nadal jestem na pierwszej planecie (Telos).
Najbardziej wkurzające są wyścigi. Bardzo często mój pojazd po prostu unosił się w powietrzu i szybowałem nad pasem. Udało mi się też pobić rekord toru o prawie 10 s, ale i tak zostało to niezauważone.
Podczas zdejmowania pola ochronnego z tej roślinki, która miałem ukraść wysypała się gra. A ja jestem dopiero na samym początku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to tylko ja, czy zakończenie Kotora 2 jest... lamerskie?

Spoiler

Grałem ciemną stroną mocy, i po zabiciu Dartha Trayi mam tylko filmik jak wrzucam ją w przepaść, potem oddalenie na całą "planetę" i jakaś zielono-pomarańczowa plama.

Koniec. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4322&pid=4852

To ja może odświeżę moją kompilację.
Mod Pack [tektury hd, poprawione modele itp pierdoły] + oba oficjalne patche + restored content + widescreen tool zasysać i grać od nowa =)
Wszystko w archiwum podzielone, czytelne readme [możesz samego restore moda zainstalowac np a dodatki typu lepsze tekstury czy modele olać].
Kompatybilny w 100% z angielską jak i fanowską polską wersją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 15:41, Rumcajsev napisał:

Czy to tylko ja, czy zakończenie Kotora 2 jest... lamerskie?

Spoiler

Grałem ciemną stroną mocy, i po zabiciu Dartha Trayi mam tylko filmik jak wrzucam
ją w przepaść, potem oddalenie na całą "planetę" i jakaś zielono-pomarańczowa plama.


Koniec. WTF?


Jest lamerskie, niestety. Jak się daje studiu 12 miesięcy na zrobienie gry, to tak potem jest. Doskonale widać to po grze, Peragus jest dopięte na ostatni guzik, a pierwsza planeta (Telos chyba) też dość bogata, potem coraz mniej wszystkiego. No ale grałem bez restoration moda i to dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 18:48, Revanchist napisał:

Nie zeszyt, a cały tom, a tych jest kilka. W sumie to jeszcze w Empiku żadnego nie spotkałem,
ale może to wina tego, że szukałem gdy jeszcze nie było...


Tak. I tom składa się z 6,5 zeszytu (numer 0 był w połowie KotORem i Rebellionem). Mozna zamówić na incal.com.pl, albo na sklep.gidia.pl

Komiksy są dobrze wydane i warte swej ceny w tym miesiącu chodzi drugi tom II (Flashpoint)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 13:17, MistrzSeller napisał:

Tak. I tom składa się z 6,5 zeszytu (numer 0 był w połowie KotORem i Rebellionem). Mozna
zamówić na incal.com.pl, albo na sklep.gidia.pl


Już mi o tym pisałeś ^^.

Dnia 12.06.2010 o 13:17, MistrzSeller napisał:

Komiksy są dobrze wydane i warte swej ceny w tym miesiącu chodzi drugi tom II (Flashpoint)


A czy tłumaczenie też jest dobre i nie ma żadnych głupich wad w stylu braku przecinków, kropek, itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś, co trzeba zrobić, żeby otworzyć drzwi do sal treningowych w bazie Sithów na Manaan? Oblukałem całą planszę, ale nie wiem, co zrobić; w konsolach także nie ma żadnego działania dotyczącego tego pomieszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz przyjąć questa na odszukanie zaginionych młodych Selkathó (zlecenie dostajesz w zachodniej części miasta
), tylko w ten sposób możesz się tam dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 14:49, Karharot napisał:

Musisz przyjąć questa na odszukanie zaginionych młodych Selkathó (zlecenie dostajesz
w zachodniej części miasta
), tylko w ten sposób możesz się tam dostać.

Mam nadzieję, że jak wyjdę na powierzchnię to jeszcze będę mógł wrócić. ;) Akurat tę planetę potraktowałem nieco powierzchownie ze względu na mały brak czasu. Dzięki, zobaczę, co mogę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 14:54, MarchewaSoler napisał:

Mam nadzieję, że jak wyjdę na powierzchnię to jeszcze będę mógł wrócić. ;)

Z tego co pamiętam niestety nie, po opuszczeniu bazy zostaje ona zamknięta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej napisał, dupa zbita.
Quest poszedł się rypać niestety, też kiedyś przechodząc bodajże 6ty raz kotora jakoś tak zapomniałem o uaktywnieniu tej rozmowy, łyknąwszy całą bazę na raz, po czym zorientowałem się że quest na odszukanie selkathów jest pozamiatany bo baza została zamknięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 16:11, Karharot napisał:

> Mam nadzieję, że jak wyjdę na powierzchnię to jeszcze będę mógł wrócić. ;)
Z tego co pamiętam niestety nie, po opuszczeniu bazy zostaje ona zamknięta :(

Na szczęście miałem save przed wejściem do bazy- tylko 40 minut straconych, od razu zacząłem grać bez większych przekleństw. ;) Właściwie to jeszcze zanim zejdę pod wodę to wykonam zadania dla tych Gehe...ee no tej tajnej gildii. Tak w ogóle to wiadomo coś o niej więcej, czy tylko w KotORze się pojawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować