Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2010 o 22:03, Daronn_Darker napisał:

Mam KOTOR`a. Udało mi sie go odpalić na Win 7, 32-bit, ale jest problem z zawieszaniem
sie gry i powrotem do pulpitu. Macie na to jakiś sposób? Proszę o pomoc i z góry dziękuje.

Tryb zgodności z Windows XP lub Win9x oraz na czas gry wyłączenie wszystkich przyspieszeń video (może również audio) w dxdiag/właściwości zaawansowane. Te akceleracje na nowszych sterownikach są niezgodne ze starymi trybami działania sterowników i ich interpretacją przez starsze gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy włączaniu gry (na wersję angielską oryginalną z zainstalowanym patchem 1.03, następnie spolszczeniem z internetu) wyskakuje takie cuś widoczne na obrazku.

WTF?

20100619110141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 11:02, Wrukos napisał:

WTF?

Spolszczenie nie ma tu nic do rzeczy ponieważ podmieniane są w nim tylko pliki dialog.tlk, dialogF.tlk oraz kilka fontów. Po prostu zamiast używać spatchowanego wersją EMEA 1.03 amerykańsko-chińskiego pirata 1.0 idź do sklepu i kup polski oryginał 1.03. Czcionki w okienku dialogowym nie pochodzą z tych zawartych w spolszczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeskanowałem płytkę i są na niej DWA wirusy.. Piszę do gościa na allegro w sprawie zwrotu pieniędzy w związku z zakupem wadliwej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 11:41, Net_com napisał:

No i w końcu przeszedłem pierwszego Kotora po jasnej stronie , mógłby mi ktoś napisać
zakończenie ciemnej strony ?

Przejdź grę jeszcze raz za pewien czas to się dowiesz. ;) Nie psuj sobie zabawy, naprawdę. Sam odkrywaj grę, a nie rób tego tak, że ktoś za ciebie to robi... I to już nie będzie ta sama radość, gdybyś sam przechodził grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 11:41, Net_com napisał:

No i w końcu przeszedłem pierwszego Kotora po jasnej stronie , mógłby mi ktoś napisać
zakończenie ciemnej strony ?


Nawet nie musisz grać od nowa, wystarczy, że wczytasz save''a na Lehon sprzed spotkania z Bastilą, tylko ostrzegam: jeśli miałeś dobrą postać, to obecna będzie neutralna, co poważnie ją osłabi. I tak wychodzi na to, że najlepiej jest w trakcie gry ukierunkować się na jedno zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 11:49, MarchewaSoler napisał:

> No i w końcu przeszedłem pierwszego Kotora po jasnej stronie , mógłby mi ktoś napisać

> zakończenie ciemnej strony ?
Przejdź grę jeszcze raz za pewien czas to się dowiesz. ;) Nie psuj sobie zabawy, naprawdę.
Sam odkrywaj grę, a nie rób tego tak, że ktoś za ciebie to robi... I to już nie będzie
ta sama radość, gdybyś sam przechodził grę.

Aż tak mnie ta gra nie wciągnęła , żeby drugi raz się za nią zabierać. Po prostu podajcie mi zakończenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 15:00, Net_com napisał:

Aż tak mnie ta gra nie wciągnęła , żeby drugi raz się za nią zabierać. Po prostu podajcie
mi zakończenie ;]


Jest złe,

Spoiler

Mroczny Lord powraca, bla bla bla...

Równie dobrze mogłeś wejść na YouTube i je obejrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 15:03, Revanchist napisał:

Jak można "wyciągnąć" Dustila Onasi z gry, by można było jego głowę wybrać przy tworzeniu
postaci? Potrafisz takie coś zrobić?

Tak, ale jest gotowy mod, który takie coś robi. Trzeba tylko poszukać. Ja go sobie nie zachowałem bo zbierałem tylko mody wnoszące do gry nową zawartość, a nie tylko przenoszenie elementów gry z miejsca na miejsce.
Na przykład najbardziej interesującym i najbardziej niedostępnym modem jest głowa Lary Croft (tej z Legendy) w KotORze II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy trzeba zostawać Dżedaj ? Znaczy, chodzi mi o to, czy trzeba walczyć z

Spoiler

Sithami na Taris a później lecieć na Dantoone ?

Nie można się jakoś sprzymierzyć z Ciemną Stroną, aby wkrótce upodobnić się do
Spoiler

Dartha Malaka

? Jakoś tak mi się zdaje, jakoby Ciemna Strona była silniejsza i potężniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 16:46, konio1073 napisał:

Czy trzeba zostawać Dżedaj ? [...]


Skoro chcesz zostać Sithem to wcale nie oznacza, że nie możesz z nimi walczyć, w końcu oni między sobą walczą dość często ... Wystarczy wybierać "mroczne" rozwiązania questów i nabijać ciemną stronę mocy... Przecież będąc
"Dżedaj" możesz kłamać w rozmowie z tymi wszystkimi świętoszkami i po kłopocie... Poza tym Sithowie to w końcu też Jedi (a raczej "Dżedaj" zgodnie z twoją pisownią) tylko tacy jakby "upadli" więc nie wiem w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 10:15, Pluszak napisał:

>


Upadły Jedi to ktoś kto był Jedi, ale przeszedł na Ciemną stronę. Niektórzy Sithowie już od początku byli szkoleni na Sitha, więc ich nie nazwałbym upadłymi Jedi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakon Sith napoczął się od wygnańców Jedi po Wojnach Mocy bodajże, wtedy osiedlili się na Korriban, połączyli siły z rasą Sith i tak powstał czokapik.

Więc Pluszak ma rację ^___^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować