Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Czytałem gdzieś, że kotOR ma problemy z kartami ATI. Czy patch 1.3 to naprawia? I czy w ogóle istnieją problemy z Radkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 to miała nawet problemy z kartami geforce :P
Framefate ~1 to jest to ;)
Patche jednak wszyskto naprawily, mysle, ze jesli coś z ATIkami było, to teraz to już naprawione jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 14:05, Woko11 napisał:

Czy jest jakieś demo KotOR-a jedynki/dwójki?


Nie ma. Możesz uwierzyć mi na słowo, te gry warto kupić. W szczególności polska wersja KoTOR''a 1 kosztuje w chwili obecnej tak do 59zł. Dwójka jest niestety dostępna już tylko w angielskiej wersji językowej. Piszę niestety, ponieważ w tym wypadku cena gry rośnie dość dramatycznie- możesz się spodziewać ceny w granicach 149zł. Zagraj w jedynkę, jeżeli ci się spodoba to bierz Sith Lords;) Sequel graficznie praktycznie się nie różni od jedynki. Jedynie klimat i cała fabuła stały się o wiele mroczniejsze^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania są bardzo zbliżone (zalecane). Zaraz ci przepiszę na zasadzie Kotor1-Kotor2

Procesor:1.6Ghz-1.6 Ghz
Pamięć: 128 (dla Win 98) 256 (dla WinXP)- 512Mb
Karta gfaficzna: Ati 9200 lub GF4Ti - Ati 9200 lub GT4i
HDD: 4.0 GB- 4.5 GB

Jak widać na złączonym obrazku, wymagania nie są jakieś kosmiczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ostatnie m.in. jak Malak może oberwać z mocy.
Poza obrazkami jest świetna fabuła, której nie sposób odkryć w całości idąc w grę tylko jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 12:15, Woko11 napisał:

Czytałem gdzieś, że kotOR ma problemy z kartami ATI. Czy patch 1.3 to naprawia? I czy w ogóle
istnieją problemy z Radkami?

Problem występował na Dantooine (tylko), gdzie bardzo spowalniało grafikę (duże przestrzenie).
Można było to ominąć albo wgrywając odpowiednie wersje sterowników lub dopisując w swkotor.ini w sekcji [Graphics Options] wiersz:
Disable Vertex Buffer Objects=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 15:43, Olamagato napisał:

> Czytałem gdzieś, że kotOR ma problemy z kartami ATI. Czy patch 1.3 to naprawia? I czy
w ogóle
> istnieją problemy z Radkami?
Problem występował na Dantooine (tylko), gdzie bardzo spowalniało grafikę (duże przestrzenie).
Można było to ominąć albo wgrywając odpowiednie wersje sterowników lub dopisując w swkotor.ini
w sekcji [Graphics Options] wiersz:
Disable Vertex Buffer Objects=1


A to dziwne, bo na moim GForce A6600 tez zwalnialo... :/ i czasem to wrecz tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 15:54, The-Darkest napisał:

A to dziwne, bo na moim GForce A6600 tez zwalnialo... :/ i czasem to wrecz tragicznie

Bo to były problemy wynikłe z samego działania gry, a nie z powodu takiej czy innej karty graficznej. Możliwe, że ten myk z buforowaniem całkowicie załatwia problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo tych obrazków. Szkoda tylko, że obraz statyczny nie potrafi oddać piękna tej gry. Czy ktoś z was natknął się w Sith Lords na jakieś Easter Eggs? W KoTOR 1 było ich całkiem sporo. Jeden z moch ulubionych to dziurawe skarpetki Jole Bindo^^. W sequel''u mimo usilnych poszukiwań nie mogłem na nic się natknąć. Ktoś miał więcej szczęścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to dla tego, że:
a) twórcy nie mogli sobie na coś takiego pozowlić jako ,,debiutanci".
b) za bardzo gryzłoby się to z potwornie mrocznym klimatem sequela.

A - gdzie były te skarpetki?


No i co do ATi:
U mnie jest sporo problemów i jakoś żaden patch (z tych ,,normalnych") tego nie naprawił. Chyba, że znacie może jakąś taką poprawkę do KotORa 1 PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za screeny. Mam nadzieję, że wyłączenie vertexów coś da bo chyba nikt nie lubi grać jak mu się tnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować