Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2007 o 21:00, AR999 napisał:

W każdym razie,gdy wyjdzie KOTOR 3 jego twórcy zarobią mnóstwo pieniędzy. Wydaje mi się, iż
na następną część KOTORA będziemy musieli trochę poczekać ( gdzieś 2009,2010 )??

Ha wyjdzie w 2012 razem z naszymi stadionami i drogami....
Ja czekam aż Team Gizka skończy mod/łatkę i wreszcie będę mógł zagrać w pełnowartościowego
KOTORA 2 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2007 o 21:27, nemczek napisał:

Ha wyjdzie w 2012 razem z naszymi stadionami i drogami....
Ja czekam aż Team Gizka skończy mod/łatkę i wreszcie będę mógł zagrać w pełnowartościowego
KOTORA 2 ;(


I ty w to wierzysz?? stadiony może i będą ale drogi?? I ciekawe kto to zrobi jak wszyscy w Anglii siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania dotyczące moda do K2 (lookajcie ;]) http://www.lucasfiles.com/index.php?s=&action=file&id=1310&show=screenshots


Polecił mi go kolega i z tego co rozumiem daje on nowe szaty i możliwość grania Bastilą ,lub spotkania w grze (z Bastilą oczywiście) jednak teraz zaczyna sie sesja pytań....

ściągnąłem tego moda i w ReadMe nie widze czy to wpakować to Override czy gdzie..Tam tylko jest napisane co ten mod prezentuje z tego co rozumiem. A ściągnęły mi sie takie rzeczy:

Folder MODULES (z plikami do Winampa u mnie ?)
Folder Override (wpakować cały folder tam gdzie mam K2? Ja już mam tam Override więc chyba tylko zawartośc co?)

FOLDER You Choose (tam też są foldery ze strojami bodajże)


Oraz text ReadMe i text DAP- Uninstall

Wszystko powybierac i do Override ?

I jeszcze takie małe pytanko......Czy mod pójdzie na spolszczeniu . Nie chodzi mi oczywiście o to ,żeby byłpo polsku xD Ale czy w ogóle będę mógł grać spolszczoną wersję z tym modem ? Czy musze grać w ANGLA ? Dopiero zaczynam kombinować z modami więc proszę o pomoc i z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 12:51, WIkitory napisał:

ściągnąłem tego moda i w ReadMe nie widze czy to wpakować to Override czy gdzie..

Zawartość folderów Override i Modules wrzucasz do identycznych podkatalogów w grze K2. Jeżeli Override jeszcze nie było, to po prostu go kopiujesz z zawartością.
Co do folderu You chose .Sa tam podfoldery z modyfikacjami samego moda. Zawartość jednego lub więcej z tych podkatalogów wrzucasz bezpośrednio do Override (bez żadnych podkatalogów).
Co do deinstalacji, to najlepiej przed instalacją zrobić kopię folderu Override i po prostu przywrócić poprzednią wersję - w przeciwnym wypadku będzie trzeba mozolnie wyszukiwać pliki z listy w dokumencie "DAP - Uninstall.doc" i je ręcznie kasować, a na dodatek skasować również te, które były przekopiowane z podkatalogów "You chose", co jest jeszcze bardziej upierdliwe bo trzeba pamiętać, które wgrywaliśmy. W przypadku folderu mod można zrobić to samo, ale nie ma sensu robić wielkiej kopii tego folderu ponieważ tam do skasowania jest tylko 5 dużych plików.

Dnia 29.07.2007 o 12:51, WIkitory napisał:

Folder MODULES (z plikami do Winampa u mnie ?)

To nie sa pliki winampa. Maja rozszerzenia mod, takie same jak pliki modułów muzycznych do Amigi. Stąd przypisanie pod winampa. Mżesz sobie w winampie ten typ plików odhaczyć.

Dnia 29.07.2007 o 12:51, WIkitory napisał:

Ja już mam tam Override więc chyba tylko zawartośc co?)

Tak. Tylko zawartość.

Dnia 29.07.2007 o 12:51, WIkitory napisał:

Oraz text ReadMe i text DAP- Uninstall

Te mozesz wrzucić do głownego folderu gry, ale nie koniecznie.

Dnia 29.07.2007 o 12:51, WIkitory napisał:

Wszystko powybierac i do Override ?

Niekoniecznie wszystko.

Dnia 29.07.2007 o 12:51, WIkitory napisał:

I jeszcze takie małe pytanko......Czy mod pójdzie na spolszczeniu.

Prawdopodobnie tak. Ale kwestie z moda będą po angielsku lub nawet duże części oryginalnego tekstu mogą też z powrotem wrócić do angielskiego.
Spolszczenie też de facto jest modem i dlatego zawsze będzie jakiś problem z modami do K2 pod spolszczeniem. Na dodatek spolszczenie nigdzie nie podaje Ci jawnie listy plików. Trzeba ich się domyślać, albo odseparować te od poprawek gry, żeby dowiedzieć się które to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy spolszczenie jest płatne?? No chyba tak... Coś tam czytałem że ściąga sie jakiś instalator i
on dopiero pl ściąga - i że to musi gdzieś 100 mega pobrać... Czy jest jakiś łatwiejszy sposób??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 18:42, nemczek napisał:

A czy spolszczenie jest płatne?? No chyba tak... Coś tam czytałem że ściąga sie jakiś instalator
i
on dopiero pl ściąga - i że to musi gdzieś 100 mega pobrać... Czy jest jakiś łatwiejszy sposób??


tak płatne, trzeba wysłać sms chyba za 3 zł, tak dokładnie trzeba ściągnąć instalator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gram w K2 Bastilą więc chyba i to ,że sie w grze pojawia też działa. Dzięki ci bardzo. Ale nie działają mi szaty. Dałem jakieś 3 pliki (z 5 chyba) do Override . O ile wiem to powinny być już na początku gry . jednak nie działają. Chyba ,że pojawiają się dopiero później....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mama mały problem z Kotor 1, mianowicie nie działają mi kody do niej, chciałem ich użyć, bo nie moge przejść za nic jednego poziomu, mianowicie walki z Malakiem. Otworzyłem ten plik swkotor.ini i pod rubryką [Game Options] wpisałem EnableCheats=1 i chce zapisać ten plik to wyskakuje taka informacja "Nie można utworzyć pliku F:\Gry\Star Wars Knights of The Old Republic PL\swkotor.ini. Upewnij się, czy ścieżka i nazwa pliku są poprawne. Więc nie wiem o co chodzi, a wiem że kiedyśte kody działały a teraz nie :/ Więc bardzo prosze was o pomoc i z góry dziekuje wam. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 19:32, ransly napisał:

tak płatne, trzeba wysłać s/ms chyba za 3 zł, tak dokładnie trzeba ściągnąć instalator

Nie widzę problemu z tymi 3 zł - tylko z tym że ten instalator ma pobierać ze 100 mega... Mój modem prędzej wybuchnie niż to ściągnie... Szkoda że nie można tego spolszczenia jakoś wrzucić... Chlip gogogo kotor2 eng...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 11:56, nemczek napisał:

Nie widzę problemu z tymi 3 zł - tylko z tym że ten instalator ma pobierać ze 100 mega... Mój
modem prędzej wybuchnie niż to ściągnie... Szkoda że nie można tego spolszczenia jakoś wrzucić...
Chlip gogogo kotor2 eng...

Ale z drugiej strony płacisz raz i potem ściągasz ile razy chcesz kiedy chcesz, wystarczy zapamiętać kod który dostaniesz SMSem - nigdy nie wygasa- ten fakt przynajmniej trochę powinien ulżyć twojemu modemowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 14:04, otc napisał:

> Nie widzę problemu z tymi 3 zł - tylko z tym że ten instalator ma pobierać ze 100 mega...
Mój
> modem prędzej wybuchnie niż to ściągnie... Szkoda że nie można tego spolszczenia jakoś
wrzucić...
> Chlip gogogo kotor2 eng...
Ale z drugiej strony płacisz raz i potem ściągasz ile razy chcesz kiedy chcesz, wystarczy zapamiętać
kod który dostaniesz SMSem - nigdy nie wygasa- ten fakt przynajmniej trochę powinien ulżyć
twojemu modemowi :)


podobno przy nadmiernym użytkowaniu wygasa, tak słyszałem przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok Dobra wszytko działa dziekuje ci !! jednak ta opcja była zaznaczona więc ją odznaczyłem i teraz wszytko działa, jeszcze raz wielkie dzięki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Chcę wyszkolić Handmaiden na Jedi, lecz po 3 walce nie mam takiej opcji!!! Cokolwiek nie wybiorę ona mówi, że muszę poczekać. Czy popełniłem jakiś bład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 19:32, Master Miroy napisał:

Mam problem. Chcę wyszkolić Handmaiden na Jedi, lecz po 3 walce nie mam takiej opcji!!! Cokolwiek
nie wybiorę ona mówi, że muszę poczekać. Czy popełniłem jakiś bład?

Masz za niski influence na nią, musi cię bardziej polubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem kupić ostatnio KoTOR I, lecz nigdzie nie umiałem owej gry znaleść. Znalazłem go jednak w Antologii Star Wars z innymi 4 grami (Galaxies, Jedi Academy, Republic Commando i Battlefront) za niebotyczną cenę 169,90 zł! Myślałem, że nigdzie nie znajdę osobno (reedycji ze świecą szukać...) i już miałem się oswoić z tą myślą, kiedy poszedłem do Saturna w Katowicach. Patrzę - i nie wierzę! Knights of The Old Republic w wyaniu premierowym, w kartonowym opakowaniu, wersja polska za 49,90 zł! Chyba zakupię, ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować