Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

witam wszystkich fanow sw :P ostatnio czesto gram w rozne gry w oknie. chcial bym sie zapytac czy kotor tez umozliwia taki tryb? "firmowo" chyba nie ma takiej opcji ale czy mzoe znalazl by sie jaksi praodnik jak takie cus mozna by bylo zaaplikwoac :P dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 11:44, Wolvi napisał:

Ostatnio czesto gram w rozne gry w oknie. chcial bym sie zapytac
czy kotor tez umozliwia taki tryb? "firmowo" chyba nie ma takiej opcji

Jest.

Dnia 14.08.2007 o 11:44, Wolvi napisał:

jak takie cus mozna by bylo zaaplikwoac :P dzieki z gory

Oczywiście, że każda tego typu gra umożliwia granie w oknie. Poszukaj w pliku swkotor.ini poniższej sekcji i zmień parametr fullscreen na zero:
[Graphics Options]
FullScreen=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z KotOR''em II:
Jestem na samym początku gry, a mianowicie zaraz przed odlotem z tej całej stacji Pergus (czy jak ona się tam zwie).
Gdy chcę otworzyć drzwi jest napisane - patrz 1 obrazek.
A gdy "grzebie" w owym terminalu, jest napisane - patrz 2 obrazek. I nic dalej nie mogę zrobić, bo chyba nie posiadam żadnego "przewodu". Gdzie takowy można znaleźć? Czy przegapiłem go (dokładnie zawsze sprawdzam wszystkie pomieszczenia, skrzynki, podłogi).
Co mam teraz zrobić?

20070817184710

20070817184753

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część której potrzebujesz leży w tym miejscu gdzie znalazłeś uszkodzonego T3-M4 (w poprzedniej lokacji), o ile pamiętam gdzieś na podłodze w tym tunelu (rurze) w którym pojawiłeś się po opuszczeniu Harbringera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 19:06, Karharot napisał:

Część której potrzebujesz leży w tym miejscu gdzie znalazłeś uszkodzonego T3-M4 (w poprzedniej
lokacji), o ile pamiętam gdzieś na podłodze w tym tunelu (rurze) w którym pojawiłeś się po
opuszczeniu Harbringera.

Faktycznie,
przewód był w tej rurze - oznaczony jako "Ukryte zasoby".
Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 19:48, Abok napisał:

Mam pytanie. Czy wie ktoś może jakiej rasy jest ten świszczący bóbr który "sprzedaje" T3-M4
na Nar Shadda??
Tak z ciekawości pytam ;).


Żeby Cię skręciło, pół wikipedii przegrzebałam, żeby sobie to przypomnieć bo mnie zaczęło męczyć :P.

Chadra-fan.
http://starwars.wikia.com/wiki/Chadra-Fan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie, pytanie - może trochę głupie, ale trudno:
Jak w KotOR''ze II, zrobić sobie miecz świetlny?
Odleciałem już z tej pierwszej planety, ale dalej nie mam miecza - tylko jakąś jedną część dostałem za pomoc Ithlorianom (chyba tak to się pisze)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z Bao-Durem - on pomoże Ci zmontować twój pierwszy miecz świetlny. Będziesz jednak do niego potrzebował więcej części, Bao-Dur powie Ci czego brakuje (trochę czasu zleci na ich zbieraniu).
Oczywiście zaraz po tym jak uda Ci się zmontować swój pierwszy miecz świetlny, nagle okaże się że inne niemal leżą na ulicy... Taki drobny bezsens tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 23:18, Fumiko napisał:

> Mam pytanie. Czy wie ktoś może jakiej rasy jest ten świszczący bóbr który "sprzedaje"
T3-M4
> na Nar Shadda??
> Tak z ciekawości pytam ;).

Żeby Cię skręciło, pół wikipedii przegrzebałam, żeby sobie to przypomnieć bo mnie zaczęło męczyć
:P.

Chadra-fan.
http://starwars.wikia.com/wiki/Chadra-Fan



Ależ dziękuję bardzo za to poświęcenie. W sumie mnie też to skręcało ale Ciebie chyba bardziej ;P, a i pytanie ile czasu szukałaś( tak z ciekawości ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 07:43, Abok napisał:

Ależ dziękuję bardzo za to poświęcenie. W sumie mnie też to skręcało ale Ciebie chyba bardziej
;P, a i pytanie ile czasu szukałaś( tak z ciekawości ;P).


Kilkanaście minut, musiałam trafić na tą nazwę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2007 o 19:03, Fumiko napisał:

Kilkanaście minut, musiałam trafić na tą nazwę...


Pół wikipedii? I kilkanaście minut?? Coś chyba ściemniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 19:15, Abok napisał:


> Kilkanaście minut, musiałam trafić na tą nazwę...

Pół wikipedii? I kilkanaście minut?? Coś chyba ściemniasz.


wiadomo, że tak sie tylko mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 19:21, Ecko09 napisał:

>
> > Kilkanaście minut, musiałam trafić na tą nazwę...
>
> Pół wikipedii? I kilkanaście minut?? Coś chyba ściemniasz.

wiadomo, że tak sie tylko mówi.



To był sarkazm. Podać definicje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 04:04, Karharot napisał:

Oczywiście zaraz po tym jak uda Ci się zmontować swój pierwszy miecz świetlny, nagle okaże
się że inne niemal leżą na ulicy... Taki drobny bezsens tej gry.


Taaa... to dziwnym trafem u mnie "zaliczyłem" dwie planety po zdobyciu pierwszego miecza świetlnego i zdobyłem, prócz of korz tego złożonego, tylko jeden. Rzeczywiscie leżą, gdzie popadnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 20:39, qjin23 napisał:

> Oczywiście zaraz po tym jak uda Ci się zmontować swój pierwszy miecz świetlny, nagle okaże

> się że inne niemal leżą na ulicy... Taki drobny bezsens tej gry.

Taaa... to dziwnym trafem u mnie "zaliczyłem" dwie planety po zdobyciu pierwszego miecza świetlnego
i zdobyłem, prócz of korz tego złożonego, tylko jeden. Rzeczywiscie leżą, gdzie popadnie....

miales pecha chyba, ale jeden miecz dostales na bank,U mnie bylo tak jak napisal Karharot - swietlowek bylo az gesto: podwojnych zebralem 3 czy 4 a pojedynczych to ze 2 razy tyle.W zasadzie tego wlasnego to nie warto skladac, pierwszy miecz dostajesz akurat wtedy kiedy zaczyna byc potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem miecze dla wszystkich Jedi w drużynie i często jeszcze parę dodatkowych (jedyny problem to to że 80% tego co znajduję to krótkie miecze). Grałem kilka razy i za każdym razem tak było.
Najbardziej mnie skręcało jak po tym wszystkim co trzeba przejść żeby zdobyć własny miecz, leci się np. na taki Onderon a tam doktorek (ten "przyjaciel" Mandalore''a) w ramach nagrody daje mi miecz świetlny... Ciekawe gdzie go znalazł? We wnętrznościach jakiegoś pacjenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 20:51, Karharot napisał:

A ja miałem miecze dla wszystkich Jedi w drużynie i często jeszcze parę dodatkowych (jedyny
problem to to że 80% tego co znajduję to krótkie miecze). Grałem kilka razy i za każdym razem
tak było.
Najbardziej mnie skręcało jak po tym wszystkim co trzeba przejść żeby zdobyć własny miecz,
leci się np. na taki Onderon a tam doktorek (ten "przyjaciel" Mandalore''a) w ramach nagrody
daje mi miecz świetlny... Ciekawe gdzie go znalazł? We wnętrznościach jakiegoś pacjenta?



Prawda trochę to dziwne rozwiązanie ale co byś wolał, składać wszystkie miecze po częściach?? Na początku też mnie to trochę dziwiło i myślałem, że lepszy był by "system mieczy" z części pierwszej gdzie to miecze znajdowało się przy zwłokach Mrocznych Jedi ale przecież podczas Wojny Domowej Jedi(swoją drogą gupia nazwa) wszyscy Jedi zostali wybici, zarówno ci z zakonu jak i Sith''owie więc ze znajdowaniem "szabelek" było by gorzej, chyba, że poczekałoby sie do Ravager''a lub akademii na Malachor V, mieczy tam nie brakuje xD. Albo tak jak to przystało w zwyczaju Zakonu, że każdy padawan sam se musi złożyć broń, to wyszkolenie przez Ciebie Jedi mieliby sami sie zaopatrzyć w miecze?? Sam powiedz jak Ty sobie wyobrażasz miecze w KOTORZE 2??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 21:14, Abok napisał:

Prawda trochę to dziwne rozwiązanie ale co byś wolał, składać wszystkie miecze po częściach??


Wolałbym gdyby była możliwość złożenia swojego pierwszego miecza świetlnego już na Peragus. Wtedy fakt że inne miecze świetlne pojawiają się dopiero po złożeniu własnego tak bardzo nie rzucałby się w oczy.

Dnia 19.08.2007 o 21:14, Abok napisał:

Na początku też mnie to trochę dziwiło i myślałem, że lepszy był by "system mieczy" z części
pierwszej gdzie to miecze znajdowało się przy zwłokach Mrocznych Jedi ale przecież podczas
Wojny Domowej Jedi(swoją drogą gupia nazwa) wszyscy Jedi zostali wybici, zarówno ci z zakonu
jak i Sith''owie więc ze znajdowaniem "szabelek" było by gorzej, chyba, że poczekałoby sie
do Ravager''a lub akademii na Malachor V,


Najchętniej to wydarłbym jeden dodatkowy miecz świetlny ze stygnących zwłok Atris już przy pierwszej wizycie na Telos. Jakoś nie cierpię tej zarozumiałej wiedźmy...

Dnia 19.08.2007 o 21:14, Abok napisał:

mieczy tam nie brakuje xD. Albo tak jak to przystało
w zwyczaju Zakonu, że każdy padawan sam se musi złożyć broń, to wyszkolenie przez Ciebie Jedi
mieliby sami sie zaopatrzyć w miecze?? Sam powiedz jak Ty sobie wyobrażasz miecze w KOTORZE
2??


Nie miałbym nic specjalnego przeciwko temu żeby wytrenowani przez nas Jedi sami składali swój pierwszy miecz jako część treningu (skoro i w KotOR 1 i w KotOR 2 my musimy to robić to czemu nie oni?), pod jednym warunkiem - zgodnie z tym co jest napisane np. w "Ja, Jedi" części potrzebne do złożenia miecza świetlnego (za wyjątkiem kryształu) są bardzo powszechne i można by je znaleźć na każdym większym złomowisku, podczas gdy w KotOR 2 musimy je zdobywać w bardzo skomplikowany sposób (nawiasem mówiąc te sytuacje w których zdobywamy jedynie elementy miecza powinny w rzeczywistości dawać nam kompletne miecze - pokonanie Visas czy eksplorowanie ruin enklawy na Dantooine).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 21:30, Karharot napisał:

Najchętniej to wydarłbym jeden dodatkowy miecz świetlny ze stygnących zwłok Atris już przy
pierwszej wizycie na Telos. Jakoś nie cierpię tej zarozumiałej wiedźmy...


There is no emotion, there is peace...

Gniew prowadzi ku Ciemnej Stronie, padawanie...

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować