Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Paladin F - nowa seria desktopów dla graczy

26 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2008 o 15:15, Kawosz napisał:

Beznadzieja, po co komuś 12 GB RAM? Wszystko ładnie opakowane, skutecznie reklamowane
i posiadające potężne parametry, pytanie: tylko po co??

I odpowiedź taka jak zawsze: żeby zarobić kasę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 15:15, Kawosz napisał:

Beznadzieja, po co komuś 12 GB RAM? Wszystko ładnie opakowane, skutecznie reklamowane
i posiadające potężne parametry, pytanie: tylko po co??

Kiedyś Bill Gates twierdził że wszystkim w zupełności wystarczy 500 z kawałkiem KB twardego dysku :-) Teraz może do niczego, ale znając przemysł growy za jakiś czas takie kompy to pewnie będzie standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 15:18, Hubi Koshi napisał:

> Beznadzieja, po co komuś 12 GB RAM? Wszystko ładnie opakowane, skutecznie reklamowane

> i posiadające potężne parametry, pytanie: tylko po co??
Kiedyś Bill Gates twierdził że wszystkim w zupełności wystarczy 500 z kawałkiem KB twardego
dysku :-) Teraz może do niczego, ale znając przemysł growy za jakiś czas takie kompy
to pewnie będzie standard.


Taka ilość RAMu będzie może standardem, ale wówczas Core i7 będzie prehistorykiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 15:20, Kawosz napisał:

Taka ilość RAMu będzie może standardem, ale wówczas Core i7 będzie prehistorykiem ;)

To się go zamieni na coś innego :-) Swoją drogą, to co prawda nie przeznaczenie dla graczy, ale programy graficzne gdy człowiek edytuje Prawdziwie monstrualny obrazek potrafią zżerać masę RARek. Zgodzę się że ten komp to lekkie przegięcie, ale tylko lekkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 15:25, ludwix1989 napisał:

"cena: 3800 dolarów (ponad 11 tysięcy złotych)."
"cena powyżej 2200 dolarów (ponad 6500 złotych)"

nie powinno byc przypadkiem euro zamiast dolarow?


Dolar teraz po ok 3 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie model tej obudowy widocznej na obrazku. Z tego co zauważyłem to jest to CoolerMaster, ale po raz pierwszy widzę taką fajna obudowę od tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak zapakować najdroższe części i wciskać ludziom ten kit, którzy nie wiedzą że sami mogą złożyć za sporo mniejszą sumę coś o podobnej wydajności jeżeli chodzi o np. gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 16:13, Zyniom napisał:

Ciekawi mnie model tej obudowy widocznej na obrazku. Z tego co zauważyłem to jest to
CoolerMaster, ale po raz pierwszy widzę taką fajna obudowę od tej firmy.



www.coolermaster.com/products/product.php?language=eu&act=detail&id=5366 tyle że czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12GB RAM? Tyle to chyba nawet typowy serwer nie potrzebuje... Ja tam mam połowę tej liczby i naprawdę starcza do wszystkiego i jeszcze jest co najmniej kilku GB zapas. Jedynym wyjątkiem, kiedy widzę sens użycia ponad 10GB RAM jest jednoczesne uruchomienie z 4-5 systemów operacyjnych. To potrafi zeżreć niesamowite ilości pamięci...

PS Ale fakt, że już teraz widzę PC-ty z ilością RAM-u większą niż 4GB może być niepokojący. Jeżeli producenci gier uznają, że skoro tyle się do kompów wsadza, to tyle można dać w wymaganiach, to naprawdę miliony osób będą musiały zainteresować się systemami 64-bitowymi...Niezły zysk dla Microsoftu będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na taki zestaw to dziwi mnie, że nie wpakowali tam dwóch Radków po 2GB...ale w sumie i tak pewnie niedługo będą karty z 4GB na pokładzie, które pobiją dwa Radeony na głowę. I jakby "mały" dysk...Phi :P Teraz 1TB to nic wielkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12GB RAM :D
Wszystkie Final Cuty, AVIDY, Premiery, programy do grafiki - rendering bez problemów :D
Gdyby się na tym dało tak samo łatwo dało postawić Mac OS X jak Windowsa na Macach to bym się poważnie zastanowił nad zakupem :P
Dokupiłoby się ze 3-4 HDD 1TB i jazda! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować