Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard o SW: TOR i WoW-ie 2

62 postów w tym temacie

Zgadzam się że nie ma potrzeby tworzenia wow 2. na razie ten jest ok. I ma penwnie jeszcze kilka lat życia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy więc odpowiedni poziom doświadczenia, którym nie mogła się pochwalić żadna inna firma branżowa
Taaaa, zaraz się dowiemy, że to Blizaard w ogóle wymyślił MMO i wszyscy inni (Ci co byli przed nimi i za nimi) to od nich ściągają pomysły. Takie zadufanie często jest pierwszą oznaką, że zaczyna się tracić kontakt z rzeczywistością. Widać, że Blizzard powoli wpada w samozachwyt. Oby to się nie odbiło na ich grach bo już nie raz w różnych branżach tak bywało, że jak komuś wydawało się, że jest na szczycie i nikt i nic nie jest w stanie zepchnąć go z tego szczytu to sam spadał... na pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawde mowiac, to Blizzard - moze nie wymyslil MMO - ale przystosowal go tak by grali w niego wszyscy, przez co gatunek ten zostal zaowazony przez inne firmy, doceniony i dzieki Blizzardowi powstalo i powstaje tyle gier MMO. Zatem - Blizz przyczynil sie w duzej mierze do rozpowrzechnienia tego gatunku, a i zdefiniowal go na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przed wow''em było coś tamcichego i małego, a po wow''ie jest wow i nie chce sie skończyć. Nawet jak powstanie SW i będzie dobrą masówka to będzie raczej zależeć od użytkowników czy bardziej kręci ich świat warcraft''a czy gwiezdne wojny na miecze świetlne itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra konkurencja na pewno Blizzowi nie zaszkodzi. Ale i tak uważam, że WoW będzie jeszcze dłuuugo na szczycie... I jeszcze fakt, że Blizzard tworzy nowego MMORPG... Oby nie zaniedbał przez to swojego pierwszego MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to Pafun, twoja zazdrość się włączyła czy po prostu nie masz co robić tylko wchodzić tutaj i pierdolić takie głupoty. Masz podejście takie same jak te zasrane nic nie warte gazety o "gwiazdkach". Mają dobrze, to trzeba coś wymyślić, coś podpiąć a co. Jak ja was nienawidzę wy wieczni whinersi. Zawsze źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że Valve dałoby rade stworzyć świetnego MMO mają odpowiednią technologie (Source) są pomysłowi (Portal) i doświadczenie z platformom sieciową (Steam) no i oczywiście świetną licencje w postaci Half-Lifa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 12:31, TomsII napisał:

Co to Pafun, twoja zazdrość się włączyła czy po prostu nie masz co robić tylko wchodzić
tutaj i pierdolić takie głupoty. Masz podejście takie same jak te zasrane nic nie warte
gazety o "gwiazdkach". Mają dobrze, to trzeba coś wymyślić, coś podpiąć a co. Jak ja
was nienawidzę wy wieczni whinersi. Zawsze źle.

Ty masz jakieś problemy w domu czy co, a może zrobili drzwi otwarte w psychiatryku i udało ci się w końcu wyjść na świeże powietrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NCSoft miał na pewno większe doświadczenie w grach sieciowych niż Blizzard na długo przed WoWem, BioWare też miał duże doświadczenie w grach sieciowych choćby GB i NvN więc przestańcie pier***** głupoty i pisać codziennie po 5 newsow na temat WoWa. Jak ktoś chce słyszeć tylko o wowie to zagląda na worldofwarcraft.com a nie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2008 o 12:50, Pafun napisał:

Ty masz jakieś problemy w domu czy co, a może zrobili drzwi otwarte w psychiatryku i
udało ci się w końcu wyjść na świeże powietrze?


Jak narazie to wyglada ze to ty masz problemy w domu.
@TomsII mowi dobrze... rzygac sie chce jak widze na forum setki ludzi ktorzy by tylko czepiali sie duzych firm o byle gowno. Jak mozna tak jezdzic po calej firmie tylko dlatego ze ROBI NAJLEPSZE GRY. Pan z Blizza powiedzial poprostu wprost ze jego firma od zawsze ma duze doswiadczenie w rozgrywce online. Przechwalaja sie? Niby dlaczego? Taka jest prawda, Blizzard jeszcze nigdy nikogo nie zawiodl wiec sadze ze nalezy mu sie troche zaufana a nie czepiania sie ich bo sa zabogaci... zazdroscicie? Wiece lepiej niz oni? To do widzenia, idzcie zrobic gre lepsza... jestem pewny ze twoje doswiadczenie jest tak wielkie ze zrobisz gre ktora wbija w ziemie wszystkie pozycje zamieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś w WoWie zrobił porządnie pvp to bym nigdy nie pomyslał nawet o innym mmo, ale niestety WotLK nie wnosi powiewu świeżości w tej kwestii więc czekać na następny dodatek tylko może coś sie zmieni choc wątpie.

A Sams dobrze mówi i zycze bioware jak najlepiej niech udowodnią po raz kolejny do czego są zdolni, bo talentu im odmówić nie można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 13:08, diablolod napisał:

To do widzenia, idzcie zrobic gre lepsza... jestem pewny ze twoje doswiadczenie
jest tak wielkie ze zrobisz gre ktora wbija w ziemie wszystkie pozycje zamieci.

Ja jestem graczem, a nie mam firmy produkującej gry. Czy to oznacza, że nie mogę czegoś (np. gry) krytykować? Jeśli piwo jest wstrętne w smaku to czy muszę być właścicielem browaru by to stwierdzić? Używasz dziecinnej argumentacji i tyle. Fanbojostwo w WoWie jest tak widać bardzo duże i przysłania racjonalne myślenie. Jakakolwiek krytyka WoWa/Blizzarda jak widać choćby to tym forum oznacza zaraz narażanie się na wyzwiska i osobiste wycieczki bo ktoś ważył się skrytykować mają ulubioną grę/firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 11:45, Pafun napisał:

Mieliśmy więc odpowiedni poziom doświadczenia, którym nie mogła się pochwalić żadna
inna firma branżowa

Taaaa, zaraz się dowiemy, że to Blizaard w ogóle wymyślił MMO i wszyscy inni (Ci co byli
przed nimi i za nimi) to od nich ściągają pomysły. Takie zadufanie często jest pierwszą
oznaką, że zaczyna się tracić kontakt z rzeczywistością. Widać, że Blizzard powoli wpada
w samozachwyt. Oby to się nie odbiło na ich grach bo już nie raz w różnych branżach tak
bywało, że jak komuś wydawało się, że jest na szczycie i nikt i nic nie jest w stanie
zepchnąć go z tego szczytu to sam spadał... na pysk.

saga Baldur''s Gate tez nie byla pierwsza gra RPG, jednak przez wielu uwazana jest jako wlasnie ta najlepsza, niedoscigniony wzor, no i troche na wyrost prekursor gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pafun a w zasadzie powinno być Pawian. Mam duże problemy z czytaniem ze zrozumieniem wiesz o tym? Powiedz mi jaka inna firma przed Blizzardem w czasie Diablo 1 miała większy poziom doświadczenia w rozgrywkach sieciowych na wielką skalę? Mi nie przychodzi żadna, bo nawet MMO, które wtedy rządziły (Ultima) nie miały nawet 1/100 graczy, którymi mógł się już wtedy pochwalić Blizzard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deathscythe - statystyki oglądalności mówią same za siebie. tematy powiązane z Blizzardem cieszą się dużą popularnością wśród Gramowiczów, dlatego nie ma podstaw, by ich nie poruszać (tych tematów). poza tym nie wydaje mi się, byśmy przez to zaniedbywali inne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować