Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 4 pod koniec 2009 roku

26 postów w tym temacie

Nie czuje sympatii do 4 cześć jaką darzyłem całą trylogie Gothic. Dla mnie 4 część mogła by się w ogóle nie ukazać bo dla mnie prawdziwą następczynią (inaczej nazwy ale sposób gry ma być ten z 1 i 2 części) jest nowe dzieło Pyranha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczne przeobrażenia? Spodobała mi się tylko opcja ujeżdżania bestii ale czas pokaże co nowi twórcy zaserwują. Dobrze, że na konsolę wyjdzie :) Byle by przez tą konsolowatość gra nie utraciła całkowicie klimatu. Jak dla mnie to mogą odświeżyć Gothica 1 pod względem grafy, dźwięku, AI i wielkości świata i będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekać warto... Jedna rzecz mnie zaniepokoiła a mianowicie wspomnienie o premierze dodatku do gothic 3 jakoby jego premiera ma być 5 grudnia br. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, po co zaśmiecać tak często rynek gier gniotami pod szyldem "Gothic". Dodatek w tym roku, czwórka za rok i ludzie jakoś zniosą wydawanie takiego syfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę zmartwiło mnie to, że w Gothica 4 będę mógł zagrać dopiero w 2009 roku, albo nawet i w 2010. :( Mam nadzieję, że nowe studio nie zniszczy jednej z najsłynniejszych serii. Liczę na to, że gra będzie trzymać klimat.
Ogromnym sentymentem darzę "Gotiki". Cóż, niech moc będie z nimi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poraz kolejny jest podawane że Gothic 4 wyjdzie na konsole... sa to informacje N I E P O T W I E R D Z O N E !!!!! W jednym z wywiadów, członek Spellbound zapytany czy naprawde Gothic 4 wyjdzie na konsole odpowiedział "Nic nam na ten temat nie wiadomo, ale chyba prasa wie lepiej od nas ;) " Niema jak to podawać fałszywe informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie saga Gothic zakończyła się na części trzeciej, która zamyka całą dotychczasową historię (po wybraniu ścieżki Xardasa)... Tak więc z "czwórką" nie wiążę wielkich nadziei, ba - nie zamierzam jej zakupić (chyba, że okaże się naprawdę godną kontynuacją serii, w co szczerze wątpię - gniot pokroju Fallbliviona raczej to nie będzie, ale...).

Czekam na Risen Piranii, mam nadzieję, że uda im się stworzyć coś wspaniałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Główny bohater będzie miał zdolność kontrolowania pór dnia i nocy

Fajnie, ale co to KOGO obchodzi? Ja chcę wiedzieć jak będzie wyglądać i działać gra a oni mi się chwalą takim czymś. Super ale co z tego?

Temat:

Dodatek kupie. 4 wątpie.

Czekam na Risen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie zbędne elementy jak kontrola dnia i nocy niewiele mnie obchodzi gdy brak podstawowych informacji - fabuły (no chyba że zmienią formę na h''n''sa) postaci czy miejsc, reszty.
I tak jak reszta - czekam na Risena. Swoją drogą nie wiedzieć czemu klimat zamknięcia w Gothic1 bardziej pasuje mi niż otwartość w G2. Może to będzie kluczem? Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2009? Czy przypadkiem pierwsze informacje nie mówiły o końcu 2010? Nagle rok pracy niepotrzebny? Ciekawe czy Jowood wymusi wypuszczenie gniota podobnego do 3 części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz jestem w trakcie ukańczania 2+NK(już 3,5 rozdzialu zaliczone), żeby nastepnie ukonczyc 3... i to wszystko przed premiera dodatku :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać na G4, przynajmniej zagram na konsoli nie martwiąc się o ścinanie itd. ale w Forsaken Gods może zagram jak komputer pozwoli, skoro G3 chodził na minimalnych z lekkimi zacięciami spowodowanymi problemami, bugami itp, to chyba się kurcze skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta seria skończyła się na drugiej części gry. Kolejne są robione jakby... na siłę. I dla zbycia kasy, bo gra działa właściwie tylko na tytule: "Gothic".

Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie powinni jeszcze w ogóle mówić.

Mogą zrobić tak jak Blizzard z Diablo III. Teraz jarają ludzie jaki G4 będzie super a potem JooWooD będzie popędzał Spellbounda i kicha wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować