Zaloguj się, aby obserwować  
Hartus

Euro 2008 - temat ogólny

252 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2006 o 17:50, kowalov napisał:

A co tu jest do napisania, impreza dopiero za dwa lata. Polska tradycyjnie sie nie dostanie.

Wiem, a co do Polski nie wiadomo. Przecierz ostatnio naśi dobrze sobie radzą. Pozatym mamy dość łatwą grupę. Tylko Portugalia może z nami wygrać, a dwie najlepsze dróżyny przechodzą dalej. Może będziemy awansować. Przecierz zawsze jest pierwszy raz. Za dwa lata zobaczymy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawiam browara ze nie. Zobaczycie nie wyjdzie nam na MŚ , zmienia trenera. Czesc tych zawodnikow ktorzy dobrze sobie radza ma juz swoje lata i ba bank nie bedzie grala tak jak teraz. A ci co wejda w ich miejsce beda nie przyzwyczajeni do tego trybu rozgrywek (bo niestety Janas na dzien dzisiejszyy rotacji jako tako w skladzie nie robie - a powinien). Jezeli chodzi i polska pilke to zawsze bede czarnowidzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 17:59, kowalov napisał:

Stawiam browara ze nie. Zobaczycie nie wyjdzie nam na MŚ , zmienia trenera. Czesc tych zawodnikow
ktorzy dobrze sobie radza ma juz swoje lata i ba bank nie bedzie grala tak jak teraz. A ci
co wejda w ich miejsce beda nie przyzwyczajeni do tego trybu rozgrywek (bo niestety Janas na
dzien dzisiejszyy rotacji jako tako w skladzie nie robie - a powinien). Jezeli chodzi i polska
pilke to zawsze bede czarnowidzem.

Ale w np. Portugali terz nie będą grali tak dobrze. Bo tam już Figo pewnie nie zagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grupa A


* Portugalia
* Polska
* Serbia i Czarnogóra
* Belgia
* Finlandia
* Armenia
* Azerbejdżan
* Kazachstan

Grupa B

* Francja
* Włochy
* Ukraina
* Szkocja
* Litwa
* Gruzja
* Wyspy Owcze

Grupa C

* Grecja
* Turcja
* Norwegia
* Bośnia i Hercegowina
* Węgry
* Macedonia
* Malta

Grupa D

* Czechy
* Niemcy
* Słowacja
* Irlandia
* Walia
* Cypr
* San Marino

Grupa E

* Anglia
* Chorwacja
* Rosja
* Izrael
* Estonia
* Macedonia
* Andora

Grupa F

* Szwecja
* Hiszpania
* Dania
* Łotwa
* Islandia
* Irlandia Północna
* Liechtenstein

Grupa G

* Holandia
* Rumunia
* Bułgaria
* Słowenia
* Albania
* Białoruś
* Luksemburg

Szcerze mówiąc Polska raczej nie ma szans :/ takie mam szczescie [i reprezentacje :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 18:04, choper napisał:

Ale w np. Portugali terz nie będą grali tak dobrze. Bo tam już Figo pewnie nie zagra.


W Portugalii zawsze graja dobrze, tak jak dajmy na to w Brazylii. Zreszta ich slaba gra jest na rowni z ''nasza'' dobra ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam nadzieje, że wkońcu uda się naszym zakwalifikowac do Euro. Wypadałoby w koncu to osiągnąć, tym bardziej ,ze grupa daje takie możliwości. Jeśli utrzymamy formę z eliminacji mundialowych i wyjdziemy z grupy na mundialu to sądzę, że tym razem uda nam się wywalczyć prawo gry w mistrzostwach starego kontynentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2006 o 18:04, choper napisał:

Ale w np. Portugali terz nie będą grali tak dobrze. Bo tam już Figo pewnie nie zagra.


ale mają C.Ronaldo [moze d3uzo on nie daje ale i tak jest doby i umie czasem dobrze zagrac]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 18:10, kowalov napisał:

> Ale w np. Portugali terz nie będą grali tak dobrze. Bo tam już Figo pewnie nie zagra.


W Portugalii zawsze graja dobrze, tak jak dajmy na to w Brazylii. Zreszta ich slaba gra jest
na rowni z ''nasza'' dobra ;-).

A czy my musimy wciągle mówić kto jest dobry. Niewiadomo czy np. Portugalia wogóle awansuje. Może pokona ją
Belgia albo nawet Kazachstan. Nobo poprzednie EURO wygrała Grecja a nikt na nią nie obstawiał oprócz kibiców greckich. Skoro grecji się udało to nam terz może się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 18:12, Norbi.7 napisał:


> Ale w np. Portugali terz nie będą grali tak dobrze. Bo tam już Figo pewnie nie zagra.


ale mają C.Ronaldo [moze d3uzo on nie daje ale i tak jest doby i umie czasem dobrze zagrac]

tak. jak strzela wolniaki to często trafia. ale u nas krzynówek potrafi nieraz walnąć lepiej. zresztą mamy wiele znakomitych piłkarzy takich jak żurawski, frankowski, smolarek, dudek, krzynówek bo gdyby byli słabi to nie brały by ich te wszystkie dobre kluby: CELTIK, LIVERPOOL, BAYER LEVERKUSEN, BORUSSIA DORTMUNT,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2006 o 18:22, choper napisał:

zresztą mamy wiele znakomitych piłkarzy takich jak żurawski, frankowski, smolarek, dudek, krzynówek
bo gdyby byli słabi to nie brały by ich te wszystkie dobre kluby: CELTIK, LIVERPOOL, BAYER
LEVERKUSEN, BORUSSIA DORTMUNT,

jeśli chodzi o Krzynówka czy Dudka to nie wiadomo czy w ogóle będą grać w kadrze(Dudek jak dziś nie zmieni klubu to się pożegna z MŚ i z reprezentacją) ja tylko liczę że Janas pozostanie trenerem po MŚ2006 - nie ma sensu budować od nowa kadry na następne mistrzostwa(znowu)-strata czasu, a Janas radzi sobie przyzwoicie(w Polsce nie widzę dla niego następcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 31.01.2006 o 18:07, Norbi.7 napisał:

Szcerze mówiąc Polska raczej nie ma szans :/ takie mam szczescie [i reprezentacje :P]


Niby czemu? Na 2 miejsce mamy tak samo szanse jak mieliśmy z tymi rywalami w eliminacjach do MŚ. Z naszą obecną formą mamy równe szanse z Belgami czy Serbami. Problem jest tylko taki, ze nie wiadomo jak ta forma będzie wyglądać w 2008r bo do tego czasu napewno sie dużo zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 18:12, Norbi.7 napisał:


> Ale w np. Portugali terz nie będą grali tak dobrze. Bo tam już Figo pewnie nie zagra.


ale mają C.Ronaldo [moze d3uzo on nie daje ale i tak jest doby i umie czasem dobrze zagrac]

Nie zapominajmy o Deco. Przeżywa w Barcelonie drugą młodość.Ale jakoś poza nim nie pałam sympatią do Portugalczyków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 18:33, paweusz napisał:

jeśli chodzi o Krzynówka czy Dudka to nie wiadomo czy w ogóle będą grać w kadrze(Dudek jak
dziś nie zmieni klubu to się pożegna z MŚ i z reprezentacją)

Już wiadomo że Dudek nie zmieni klubu ale wcale nie wiadomo czy pożegna się z kadrą. Słyszałem dziś głosy ze sztabu Janasa, że Dudek raczej pojedzie na Mistrzostwa (być może za zasługi), pytanie tylko czy będzie 1-szym bramkarzem.
To zależy czy będzie grał w klubie i jak często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2006 o 00:38, A-cis napisał:

pytanie tylko czy będzie 1-szym bramkarzem.
To zależy czy będzie grał w klubie i jak często.

piere0wszym bramkarzem? nic do niego nie mam, ale pierwszym bramkarzem moga byc ci którzy w ogóle grają na codzień-przykro mi bardzo-jeśli Dudek nie bedzie grał nie może jechać MŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dudek nie będzie pierwszym bramkarzem. Nie ma na to szans. Niech się cieszy jak zostanie trzecim bramkarzem, bo nie grał przez długi okres czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 08:08, paweusz napisał:

piere0wszym bramkarzem? nic do niego nie mam, ale pierwszym bramkarzem moga byc ci którzy w
ogóle grają na codzień-przykro mi bardzo-jeśli Dudek nie bedzie grał nie może jechać MŚ

Ja tylko napisałem to co powiedział jakiś zastępca Janasa (niestety nie pamiętam kto to był). Nie komentuję czy to rozsądne, czy nie.
W każdym razie tamten nie wykluczał nawet tego, że Dudek będzie 1-szym bramkarzem. Powiedział po prostu, że jeśli np. rywal Dudka w klubie odniesie kontuzję (przecież to nie jest niemożliwe) i Dudek zacznie bronić w każdym meczu, to wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować