Zaloguj się, aby obserwować  
Hartus

Euro 2008 - temat ogólny

252 postów w tym temacie

Yeehaa! Obstawiłem, i wygrałem ^^ 142,56 zł wygranej ;-) Ale fart, ale mniejsza z tym. Po prostu cudny mecz, tak Francji dokopać, ach, nieczęsto można obejrzeć tak wykwintny mecz! Brawo, żeby tak Polacy z Chorwacją zagrali, ach, marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 23:02, Jaki Ganh1 napisał:

Yeehaa! Obstawiłem, i wygrałem ^^ 142,56 zł wygranej ;-) Ale fart, ale mniejsza z tym.
Po prostu cudny mecz, tak Francji dokopać, ach, nieczęsto można obejrzeć tak wykwintny
mecz! Brawo, żeby tak Polacy z Chorwacją zagrali, ach, marzenia...


Tak, ten mecz był piękny, Robben przaechodził samego siebie. To że Polacy tak zagrają z Chorwacją jest bardzo prawdopodobne. Ja obstawiam tak z 3-1 dla Chorwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 16:37, Laid back napisał:

Austriacy też sie pewnie wściekali za uznaną bramkę ze spalonego...


co do tej części Twojej wypowiedzi się zgodzę.
również, co do tego, że sędzia też człowiek - błędy popełnia... ok.
ale jeśli żeś nie widział, że ostatnie 10 minut sędzia po prostu chciał dyktować mecz pod Austriaków...
nie, nie chce być zatwardziałym Polakiem i cokolwiek by nie było, wołać sędzia CH**, bo to nie ma sensu.
przy pierwszej bramce błąd, ale to nie powód, żeby się rehabilitować kolejnym błędem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta tylko, że koleś naszym już wcześniej zwracał uwagę(bo nasi umieją jedynie faulować w obronie!!) + inteligent pan L i jego inteligentny faul w polu karnym tuż obok sędziego,więc karny dla Austriaków się należał, a to że 93 minuta co to za tłumaczenie(ma prawo więc je wykorzystał)!!

Przecież UEFA i FIFA mówią jednomyślnie takie sytuacje w polu karnym = karny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taki faul wg Ciebie to karny?
to wiesz, że gdyby dyktowano karne za tego typu przewinienia, mielibyśmy po 10-20 karnych w KAŻDYM meczu? zresztą, Boniek to powiedział po meczu.
rly, tak by to wyglądało. przepychanki w polu karnym zawsze były i zawsze będą. poza tym, wcześniej, gdy Austriacy mieli powtarzany rzut wolny, jeden z nich faulował Bąka... i co?! sędzia nic nie zrobił. a faul był niemal bliźniaczo podobny jak ten Lewandowskiego, z tym że Bąk nie położył się na ziemie.
kolejna sprawa... ten faulowany Austriak i tak nie miałby szans na otrzymanie piłki... dalej - to ciągnięcie za koszulkę było tak delikatne, że nie zdziwiłbym się, gdyby sędzia dał mu żółtą kartkę za udawanie przewinienia..
i nie mówię tego z pozycji zatwardziałego Polaka, który będzie za wszelką cenę bronił Polskiej reprezentacji [uważam zresztą, że bramka dla nas padła po spalonym. zresztą, pierwsza bramka dla Niemców w meczu z nami też padła imho po spalonym], ale z pozycji osoby, która interesuje się od dawna piłką nożną, od dawna gra i wie [choć na pewno nie jestem pr0 uber znawcą zasad] dość dobrze, za co i kiedy dyktuje się przewinienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tego [że sędzia sprzedał mecz] nie powiedziałem.
ale to, że przez ostatnie kilkanaście minut bardzo chciał dać Austriakom sytuację do strzelenia bramki... to już mogę założyć niemal jako pewnik.

dla mnie nie tyle, że nie było faulu, co... chodzi mi o to, że takich przepychanek jest mnóstwo i b. rzadko zdarza się, aby sędzia dyktował karnego za to. nie przypominam sobie okazji, żeby podczas tak ważnej imprezy piłkarskiej sędzia za taką błahostkę dyktował karnego!
serio, za faul [taktyczny] można by to uznać, gdyby Lewandowski złapał Austriaka gdy on wyprowadza kontrę. ale jeśli zawodnik nie ma szans dosięgnięcia piłki, a obrońca przepycha się z nim, to imho nie ma mowy o dyktowania karnego...

chyba już wszystko w tej materii powiedziałem, co mogłem. z mojej strony eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Holendrzy grają świetnie w ofensywie, a ich kontrataki... Miodzio. ;] Pokonać mistrzów i vice-mistrzów Świata to nie lada wyczyn. Na razie Holandia gra piękny futbol, i oby tak było do końca. Liczę, że wygrają Euro w genialnym stylu! Tego im życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 22:28, Chaotizz napisał:

Masz rację. Holendrzy grają świetnie w ofensywie, a ich kontrataki... Miodzio. ;] Pokonać
mistrzów i vice-mistrzów Świata to nie lada wyczyn. Na razie Holandia gra piękny futbol,
i oby tak było do końca. Liczę, że wygrają Euro w genialnym stylu! Tego im życzę.


Racja skoro potrafią strzelić bramkę w 20 sekund to czemu im sie ma nie udać również im tego życzę.Ale jeszcze kawałek do wygranej jest nie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>> Ale jeszcze kawałek do wygranej jest nie ? :P
Tak i to całkiem spory kawałek, ale wierzę, że Holendrzy dadzą sobie radę i ten kawałek pokonają w mgnieniu oka, po czym zatriumfują z pucharem w ręku. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 22:32, Chaotizz napisał:

>>> Ale jeszcze kawałek do wygranej jest nie ? :P
Tak i to całkiem spory kawałek, ale wierzę, że Holendrzy dadzą sobie radę i ten kawałek
pokonają w mgnieniu oka, po czym zatriumfują z pucharem w ręku. ;]


Wiesz ale są jeszcze Niemcy których również nie można lekceważyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemcy? Widać z ostatnich ich meczów, że w szczytowej formie nie są. Wątpię by to właśnie oni wygrali Euro. Już większe szanse mają Chorwaci. Portugalczycy też grają świetny futbol, jednakże mój typ to zdecydowanie Holandia. Ma świetnych piłkarzy, doskonałe kontry i bramkostrzelnych napastników. Obronę też niczego sobie, a to są cech dobrego zespołu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 22:43, Chaotizz napisał:

Niemcy? Widać z ostatnich ich meczów, że w szczytowej formie nie są. Wątpię by to właśnie
oni wygrali Euro. Już większe szanse mają Chorwaci. Portugalczycy też grają świetny futbol,
jednakże mój typ to zdecydowanie Holandia. Ma świetnych piłkarzy, doskonałe kontry i
bramkostrzelnych napastników. Obronę też niczego sobie, a to są cech dobrego zespołu.
;]


Tutaj w zasadzie ze wszystkim sie zgadzam ale w jednym nie. :P Niemcy nawet w najsłabszym składnie są silni... A żę Portugalia ma wygrać to nie wieżę :P już obstawiam bardziej na Chorwację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 22:40, Dekerinho6 napisał:

Wiesz ale są jeszcze Niemcy których również nie można lekceważyć ?


Jeszcze jest Portugalia, Hiszpania... żadnej drużyny nie można lekceważyć. Holandia w ćwierćfinale zagra albo z Rosją albo ze Szwecją więc powinni mieć prosto ale nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2008 o 23:05, jakoktochce napisał:

Jeszcze jest Portugalia, Hiszpania... żadnej drużyny nie można lekceważyć.


Raczej wątpię żeby Portugalia wygrała,i to samo myślę o Hiszpanii.

Holandia w

Dnia 14.06.2008 o 23:05, jakoktochce napisał:

ćwierćfinale zagra albo z Rosją albo ze Szwecją więc powinni mieć prosto ale nigdy nic
nie wiadomo.


Racja,nigdy nic nie wiadomo ale myślę że dadzą sobie rady.W końcu jaką formą dysponują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się wczoraj uśmiałem po meczu Czechy - Turcja. Normalnie Czesi chyba grają naszym ''sposobem'' skoro po prowadzeniu 2:0 przegrywają 2:3. Brawo dla Turcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować