Zaloguj się, aby obserwować  
Hartus

Euro 2008 - temat ogólny

252 postów w tym temacie

Nie lubie Niemców, więc wolę żeby wygrała Turcja. Tylko, że kontuzje wyeliminowały tylu zawodników, że zostało tylko 13 zdrowych :/ Podobno bramkarz będzie grał w polu i jeden kontuzjowany zawodnik :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie cierpię i Niemców i Turków i mam nadzieje, że żadna z tych drużyn nie awansuje xD Ale ponieważ reprezentacja Turcji jest nieco zdziesiątkowana więc stawiam na zawsze silnych Niemców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałbym finał Turcja - Hiszpania i Hiszpania mistrzem, ale niestety i Rosja i Niemcy są aktualnie bardzo silne (Ruscy jakąś niesamowitą zwyżkę formy zaliczyli podczas turnieju). No zobaczymy dzisiaj jak będzie, wieczorem pierwszy półfinał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 09:50, jakoktochce napisał:

A ja nie cierpię i Niemców i Turków i mam nadzieje, że żadna z tych drużyn nie awansuje
xD Ale ponieważ reprezentacja Turcji jest nieco zdziesiątkowana więc stawiam na zawsze
silnych Niemców.


Ja również nie dawałbym wielkich szans Turcji.Niemcy są w bardzo dobrej formie pokazali to w meczu z Portugalią więc stawiam na nich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 15:38, tosz napisał:

kiedy i októrej jest mecz o 3 miejscse Turcja - Rosja ?

Na Mistrzostwach Europy nie rozgrywa się spotkań o 3 miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się jednak wydaje, że wygrają Niemcy. Stawiam na 2-1, bo obrona Niemiecka jednak jest bardzo solidna, a ataki solidnie wykonywane, dlatego technika Hiszpanii przy tym polegnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhh ... Jak się cieszę, że hiszpanie wygrali :] Nie tylko dlatego, że dokopali niemcom, ale również trzeba przyznać, że przez wszystkie mecze w mistrzostwach Europy grali wyśmienicie i pokazali swój talent oraz świetną technikę. No i w końcu Torres strzelił bramke :) Co prawda drugą w mistrzostwach, ale od dawna nie strzelił. Czuje jedynie nie dosyt, że Villa nie strzelił więcej bramek :P i że Hiszpania wygrała dosyć skromnie z Niemcami, mimo iż mieli naprawdę sporo sytuacji do strzelenia kolejnych bramek, które tylko potwierdziłyby ich klasę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować