Zaloguj się, aby obserwować  
Hartus

Euro 2008 - temat ogólny

252 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2008 o 13:15, Coxsik napisał:

A co sądzicie o bramce Holendórw tej pierwszej ze spalonego. W przerwie meczu Boniek
rozmawiał z sędzia jakimś tam i sędzia mówił że spalonego nie było bo zawodnik który
był poza boiskiem brał udział w grze. Wg mnie zawodnik poza linią nie bierze udziału
w grze i była to totalna gafa ze strony sędziego.
Zresztą nie pierwsza na tym turnieju. W meczu Rumunia Francja Rumuni dostawali żółte
kartki bardzo niezasłużenie a Francuzi nie dostawali prawie żadnych mimo że należały
się z 2 co namniej. Na razie sędziowie też grają na tych mistrzostwach i to niedobrze.


Jak dla mnie był ewidentny spalony, ale kibicowałem Holendrom to się cieszę że jednak została uznana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2008 o 13:34, Kraju92 napisał:

Jak dla mnie był ewidentny spalony, ale kibicowałem Holendrom to się cieszę że jednak
została uznana.



Nie był spalony bo Panucci zza linii boiska wbiegł na pole - dokładnie zostało to przeanalizowane przez UEFA na oficjalnej stronie Euro 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was używał może tego programu: ipla ( http://www.euro2008.polsat.com.pl/693/index.html) przez, którego niby można oglądać wszystkie mecze? Bo mam pewien problem z rejestracją: otóz w ogóle nie dochodzą mi e-maile z potwierdzeniem założenia konta co w rezultacie uniemożliwia mi oglądanie meczy przez tego playera. Pierwszy raz rejestrowałem konto jeszcze przed meczem Polaków z Niemcami- do dzisiaj nic nie mam w skrzynce e-mail. Teraz już robię "masówkę" kilka kont pocztowych po kilka loginów rejestruję ale to też nic nie daje. Miał ktoś z was podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 23:17, zpawelz napisał:

/.../

Specjalnie ściągnąłem ten program aby sprawdzić czy mi również wyskoczy taki błąd, ale otrzymałem maila zwrotnego jakieś 5 sekund po zatwierdzeniu rejestracji... Problem musi tkwić gdzieś po Twojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 23:25, Igor FCBayern napisał:

> /.../
Specjalnie ściągnąłem ten program aby sprawdzić czy mi również wyskoczy taki błąd, ale
otrzymałem maila zwrotnego jakieś 5 sekund po zatwierdzeniu rejestracji... Problem musi
tkwić gdzieś po Twojej stronie.


No właśnie teraz jak już im nawysyłałem tych kont to w końcu mi przyszły e-maile na dwa konta. Nie te z początku, nie te z końca ale te ze środka... W każdym razie już wszystko działa. Szkoda tylko, że akurat żaden mecz nie leci na żywo bo można by sprawdzić jak to się spisuje. Ale widzę, że całkiem pokaźne i ciekawe archiwum meczów, dobrze pogrupowane, mają. Fajna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 23:35, zpawelz napisał:

No właśnie teraz jak już im nawysyłałem tych kont to w końcu mi przyszły e-maile na
dwa konta. Nie te z początku, nie te z końca ale te ze środka... W każdym razie już wszystko działa.

No to teraz poczekaj jak Ci zaczną przychodzić nagle wszystkie spóźnione maile :D

Dnia 11.06.2008 o 23:35, zpawelz napisał:

Szkoda tylko, że akurat żaden mecz nie leci na żywo bo można by sprawdzić jak to się spisuje. Ale widzę, że > całkiem pokaźne i ciekawe archiwum meczów, dobrze pogrupowane, mają. Fajna rzecz.

No właśnie, jak to dokładnie działa? Jeżeli chodzi o sam odtwarzacz to nie mogę w nim niczego odtworzyć, bo na liście nie ma żadnych plików wideo. Jeżeli chodzi o archiwum to masz na myśli te fragmenty meczów na jakiejś stronie internetowej, do której prowadzi link na samej górze odtwarzacza? Jeżeli tak to fakt, trochę tego mają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, masz zakładkę "Media" (jest jeszcze zakładka News, Pokoje, Kontakty) a w niej są miniaturki, które po kliknięciu są od razu odtarzane: skróty meczów, analizy, akcji itdp itd. Wszystko bezpośrednio w programie. Nie wyświetla Ci miniaturek? Możesz nie spełniasz jakiś wymagań sprzętowych, przeczytaj na stronie i sprawdź czy wszystko masz. Działa tylko pod Windowsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i d**a :(. Rzut karny dla Austrii i dla nas to praktycznie koniec mistrzostw. Oczywiście rzutu za blokowanie przeciwnika nie powinno być, ale sędzia uważa inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musimy wygrac z chorwatami 3:0 a austria musi wygrac z niemcami 1:0. To jedyny scenariusz dobry dla nas, jeżeli chcemy wyjść z grupy. Niestety za bardzo nierealny, bo Chorwacja jest dobra, a Austria sobie nie poradzi z niemcami, chyba, że faulami.

Według mnie nie powinno być karnego, bo to nie była sytuacja karana tym rzutem. Zresztą ja nie dopatrzyłem się przewinienia ze strony Bąka, raczej Lewandowski położył się na austriaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 22:54, jakoktochce napisał:

Ale panowie. Ciągle mamy szansę! Wystarczy tylko rozgromić Chorwację 3 lub 4 do zera
i Austria musi wygrać z Niemcami 1:0 i gramy w ćwierćfinale ;D

Po tym, co dzisiaj pokazała Chorwacja, jeszcze przed meczem Polska-Austria miałem wątpliwości, czy nawet dzisiejsza ewentualna wygrana naszej reprezentacji wystarczy do zajęcia 2 miejsca po rozegraniu wszystkich meczów w grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 22:58, Pernia napisał:

Ehe, dalej mamy szansę. Nie żartuję, bo Skoro Austria kupiła mecz z nami, to może też
kupić mecz z Niemcami :)

Masz rację tylko że jak oni kupią to wejdą a my nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 23:06, Sir Hatton napisał:

Leo do arbitra:
- why?


- for money

Te słowa BARDZO DOBRZE oddają scenerię ostatnich minut meczu Polska - Austria
Widzieliście Bońka jaki wkurzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To był taki mały żarcik z mojej strony ;D Do tej pory w naszej grupie źle wytypował tylko pierwszy mecz. A przepowiadam... Niemcy - Austria 1:0 (Z uwagi na to, że Niemcom coś nie idzie w tym turnieju) oraz Chorwacja - Polska 2 lub 3:0. Chorwacja gra naprawdę wspaniałą piłkę na tym turnieju i według mnie zajdzie bardzo wysoko. Może nie finał ale w półfinale możemy ją zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 22:54, jakoktochce napisał:

Ale panowie. Ciągle mamy szansę! Wystarczy tylko rozgromić Chorwację 3 lub 4 do zera
i Austria musi wygrać z Niemcami 1:0 i gramy w ćwierćfinale ;D

Twój optymizm mnie zabija :D Ale masz rację, ludzie! Nadal mamy szansę! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To był taki mały żarcik z mojej strony ;D
Rzuć okiem np. na ten tytuł: http://www.wp.pl/r/8N293
Niezależnie od tego, że mogło dojść do opisywanej przeze mnie sytuacji (zajęcie 3 miejsca w grupie mimo wygranej z Austrią i porażki z Chorwacją) media i kibice już znaleźli winnego: zły sędzia odebrał nam szansę na oglądanie reprezentacji Polski w ćwierćfinale; ona wszak była przecież świetna.
Remis jest moim zdaniem wynikiem sprawiedliwym: obie drużyny nie radziły sobie pod bramką przeciwników, dwie zdobyte bramki (jedna ze spalonego, druga z kontrowersyjnego karnego) zmieniły go tylko z 0:0 na 1:1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować