Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GeForce 180.44 - wersja beta sterowników

15 postów w tym temacie

Ja siedzę na 174.74
I dobrze działają, są w miarę stabilne. I nie wywołują bugów. Bet nawet nie testuję.

NVIDIA ma problemy ze sterami, jest ich cała masa, nie wiadomo, co za poprawki...
Lepiej niech biorą przykład z ATI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz ? ATI ma jeszcze większe problemy ze sterami , co chwilę wydają hotfixy do gier

Taa 2 razy dali hotfisa na far cry 2 i już stery lipne nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie RazorBMW, to ATI od zawsze ma problemy ze sterami i do dnia dzisiejszego nadal tak jest. Niech więc lepiej ATI bierze przykład od nVidia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im nowsze stery od nVidii tym więcej starszych gier nie chodzi poprawnie... Coraz bardziej żałuje że nie wziąłem czegoś od ATI zamiast GFa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TobiAlex , niewiem czy zauważyłeś ,że ATI staje się coraz lepsza w sterownikach, wystarczy czytać to co mówia o tym inni w testach na innych portalach itp.

Ja od zawsze uważałem że nvidia ma najlepsze sterowniki, nadal nierozumiem dlaczego zrezygnowali z zakładek, tak dobrze zawsze mi się na nich pracowało >_>

A tak w ogóle, to ja zacząłem mieć własnie problem z ICH sterownikami... tak tak ze sterownikami nvidia ... Chciałem nagrać nowe sterowniki - nie pamietam numerków - na starsze...Oby dwie wersja stabilna... No i zaczeły się , po nagraniu i zrestartowaniu były problemy z rozdzielczością, nie działał control panel .

Musiałem dokładnie usunąć sterownik - restart, zainstalować najnowszy - restart i dopiero wszystko działało...
Nvidia zaczyna się staczac nie tylko przez karty graficzne, praktycznie od roku nie słysze o niczym nowym, daja ciągle te same karty z podkręconym rdzeniem o 30 mhz, zmieniając numerki, mnie to juz poprostu zaczyna męczyć, i z wielką chęcią bym się na ATI przerzycił , tam widać postęp a nvidia była tak pewna siebie że staneła w miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne sterowniczek po zainstalowaniu komputer poprostu obudził sie ze snu :) Tylo trudno wyczytac co w nich jest nowego troche na forum wyczytałem, i wiele wnosi usprawnien nawet dla XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 12:42, K0j0t napisał:

Musiałem dokładnie usunąć sterownik - restart, zainstalować najnowszy - restart i dopiero
wszystko działało...


Bo tylko tak należy instalować nowe sterowniki:). Zauważ, że dll''ki uzywane przez system znajdują sie w trybie chronionym i nie mozna ich zmieniać, kasować itd. Dopiero po restarcie przestają być używane i można je nadgrać. Polecam używanie Driver Sweeper''a lub czegoś podobnego do "koszenia" śmieciowych sterowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować