Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony wierzy w dobre dziewiąte święta PS2

30 postów w tym temacie

Tyle tylko że wersja 60 GB PS3 ta która odtwarza gry z PS2 została oficjalnie wycofana ze sprzedaży. Teraz ciężko zdobyć tą wersję konsolki.

Ale Sony dobrze zrobiło, bo jeszcze nie chce zabijać kury znoszącej złote jaja, skoro PS2 jeszcze dobrze się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 18:58, mati2109 napisał:

Najlepiej jest kupić PS3 (troche dłużej pozbierasz i masz) ponieważ wtedy możesz grać
i w gry z wielkiej biblioteki PS2 oraz w nowe tytuły PS3!


Tjaa ale to było w wersji 60GB która nie jest do kupienia w sklepach, a na allegro z trudnością taką się znajduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kogoś to dziwi? Sam mam zamiar kupić w tym tygodniu PS2! Skoro gry, na których najbardziej mi zależy wychodzą jeszcze dodatkowo na PS2 to dlaczego miałbym płacić kilka razy więcej za PS3 czy X360 + jakiś dobry telewizor, bo na widok mojego obecnego ogarnia mnie pusty śmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy opłaca się na dzisiejsze czasy kupować PS2. W końcu za 2-3 stówki więcej ma się Xboxa... Oczywiście PS2 ma ogromną bibliotekę gier, ale czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z roku na rok PS2 ma się coraz gorzej , głównie pod względem tendencji spadkowej w kwestii nowych gier i jakoś nie zapowiada się na to żeby w tym roku nagle miało się to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować