Zaloguj się, aby obserwować  
neo45

Microsoft Word 2007

16 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2008 o 15:48, neo45 napisał:

Ktoś zna do niego klucz do instalacji??? jak tak to niech ktoś pomoże

psst... na opakowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 15:48, neo45 napisał:

Ktoś zna do niego klucz do instalacji??? jak tak to niech ktoś pomoże


Nie, ale wiem gdzie można znaleźć takowy klucz, a mianowicie idąc do sklepu z oprogramowaniem i kupując oryginała. W żaden inny sposób klucza nie otrzymasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie o to mi chodzi ja mam worda z dwutygodnika Komputer Świat i to jest wersja testowa na 60 dni a tam nigdzie nie ma klucza to jak ktoś zna to niech powie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 15:53, neo45 napisał:

Raczej nie o to mi chodzi ja mam worda z dwutygodnika Komputer Świat i to jest wersja
testowa na 60 dni a tam nigdzie nie ma klucza to jak ktoś zna to niech powie!!!


Aha takie coś...
To powinien być w tym "Komputer Świat" Popatrz do tej gazetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby był ten kod w gazecie to bym w ogóle nie umieszczał tego forum z pomocą o klucz do tego worda jak ktoś zna ten kod to niech powie jaki to kod!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 16:01, neo45 napisał:

Tak jakby był ten kod w gazecie to bym w ogóle nie umieszczał tego forum z pomocą o klucz
do tego worda jak ktoś zna ten kod to niech powie jaki to kod!!!


Nie bo jeśli to testowa 60 dniowa wersja programu to musi być klucz do tego programu bo ktoś może podać Tobie klucz ale który jest już w bazie danych firmy Microsoft, że został wykorzystany i nie zarejestrujesz tego programu więc sprawdź na stronie Microsoiftu czy mają jeszcze kody do testowych wersji Microsoft Office 2007 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była jakaś tam strona podana na płycie ale jak ją włączam to mi błąd strony wyskakuje to ja już nie wiem o co tu chodzi po prostu jak ktoś zna ten kod to niech mi go napisze jak może!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie tworzyc nowych tematow opisze moj problem tutaj :-). Chcialbym sie zapytac w jaki sposob moge obrocic tekst - chodzi o to żeby byl do gory nogami. Problem wystepuje w takiej sytuacj, ze dostalem od kolegi tekst. Musialem go sformatowac do A5 i musze tak to podrugowac zeby bylo na dwoch stronach jednej kartki. Jak drukuje drugą strone to tekst mam do gory nogami. Gdybym obrocil go juz w programie poszlo by szybciej. Prosze o jakiekolwiek sugestie jak to zrobic. Wiem, ze nie pisalem polskich znakow za co teraz przepraszam bo to z pospiechu. ;p Za wszystko dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy. Napisałem 2 rozdziały pracy, po czym połapałem się, że każdy rozdział musi mieć przypisy od nowa. Jak ustawić, aby od danej strony przypisy leciały od nr 1, a nie były kontynuowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować