Zaloguj się, aby obserwować  
Lukas813

Co rodzice mówią jak wiedzą, żę palicie papieorsy?

158 postów w tym temacie

Kiedyś paliłem. Złapali mnie kilka razy, a teraz nie pale i się cieszą. Wcześniej gdy mnie nakryli, to chwilę pokrzyczeli, a potem rozmawiali czasem ze mną, żebym przestał bo to największe cholerstwo, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz mnie przykryli jak paliłem trawę. Kurde, ale zadyma była, na całe podwórko, sąsiad się wściekł, bo nic nie mógł widzieć, a ojciec był ze mnie dumny, bo wypaliłem trawę i liście w wieku 5 lat nie spalając domu... :) Heh, co do głównego wątku tematu, nigdy nie paliłem papierosów i nie mam takiego zamiaru, na sam zapach dymu robi mi się nie dobrze, bo to jakby trucizna w powietrzu, na którą nikt nie zwraca uwagi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, jak widać przewidziałem to i owo ...

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=43279&pid=7

Prawie że idealnie się wstrzeliłem ;D. Ale nie miało być o tym. Primo - ja nie palę, nigdy nie próbowałem i jakoś zrozumieć fascynacji tym nałogiem nie potrafię. Denerwuje mnie za to co innego. Ano to że poziom gramu spada właśnie między innymi przez takie tematy jak to dzieci wymieniają się jakże interesującymi "doświadczeniami" -_-. Widzę że jak na razie w tym temacie udzielają się głównie osoby mające jakieś 13-15 lat. Naprawdę, nie mam na was słów. Taki wiek i już za palenie się biorą ... Ech, oszczędzę sobie więcej bo i po co się na marne produkować. Powiem tylko jedno - jakbym własnego syna czy córkę przyłapał na paleniu i to w takim wieku dostał(a)by niezły ochrzan. A gdzie byli wasi rodzice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 19:24, KŁEJK napisał:

/.../
/.../

Zabrałeś mi trochę treści posta, ale i tak napiszę.

Tak jak Kłejk przewidział, temat powstał. Ale czemu tylko jeden? Dlaczego nie stworzyliście co wasi rodzice myslą o śmieceniu trawkników, czy np. o przechodzeniu na czerwonym świetle? Przecież to lubicie. Hah, zawiedliście mnie. Do rzeczy. kolejny temat w którym dzieciaczki chwalą się swoimi doświadczeniami. Filmy erotyczne, teraz papierosy. Ok, rzeczy podstawowa. Tylko dlaczego tworzą i wypowiadają się dzieci w większosci z roczników ''94 (-1;x;+1). Tak wam schlebia to że pochwaliliście się że palicie, bądź spróbowaliście? Super. Jak to wyglądało? "-Koledzy,gdzie idziecie po szkole? -Wchodzimy, nie palisz, nie jesteś z nami. -Pale, pokaże wam. -Pokaż. -*zaciąga się krztusząc i płacząc*. -Teraz jesteś fajny, jestes z nami." Jeżeli zgadłem, to trzeba uzyć takiego francuskiego słowa, żenua (z takim akcentem). I czytac te posty mamy niby co, chwalić was? "Patrz ale kolkeś, w wieku 14lat (WTF?!) pali...łaaał". No cóż, fajnych macie kolegów, Jaki Gahn widzie fajnych rodziców, gratki moze jeszce mam napisać? Kolejny beznadziejny temat, kolejne posty dzieciarni która myśli że teraz jest trendi. Co to...ma być? Co teraz za ludzie się rodzą, gdzie ten wewnętrzny pomyślunek? No chyba...go nie ma.
Ja pierdziu...wu te ef?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 14:13, deyna11 napisał:

[m] papierosy.lepsza cola!


Radzę zachowywać kulturę i nie używać na forum wulgaryzmów. Nie zamieszczaj też obrazków nie związanych z tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moi rodzice nic nie mówią, bo... nie paliłem, nie palę i nie będę palił, bo po co sobie psuć życie. Jak dla mnie to palenie jest bez sensu, raz że to cholerstwo drogie, to dwa, że szkodzi, więc po co mam płacić za swoją śmierć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było blisko, ale mnie nie przyłapali. Teraz czasami ide z kuzynem zajarać na pole, jest przynajmniej co robić. Ale sądzę że reakcja ojca nie byłaby wcale taka zła, równy gość z niego. Czasami nawet piwka sie z nim napije, i jeszcze mnie do tego zachęca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 17:29, DartiReviMaster napisał:

Kiedyś było blisko, ale mnie nie przyłapali. Teraz czasami ide z kuzynem zajarać na pole,
jest przynajmniej co robić.

To nie lepiej pograć/poczytać/posłuchać muzyki/pograć w piłkę czy np. pobiegać z kuzynem/spotkać się ze znajomymi..?

Dnia 17.11.2008 o 17:29, DartiReviMaster napisał:

Ale sądzę że reakcja ojca nie byłaby wcale taka zła, równy
gość z niego. Czasami nawet piwka sie z nim napije, i jeszcze mnie do tego zachęca :)

Ja bym się tu nie chwalił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie pale, i nie zamierzam,swoje zdanie mam a i tak mam kazanie że jak mnie złapią z fajką to kupią mi całe pudło ruskich i będo mi kazali wypalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówią nic, ponieważ nie widzą. Nie widzą, bo nie palę. :D

No dobra, kiedyś spróbowałem i nic nadzwyczajnego w tym nie widziałem. Zawsze zastanawiałem się jak można się od tego uzależnić. Dodam, że jeszcze bardziej zastanawia mnie czemu wszyscy w mojej szkole (gimnazjum) palą papierosy, czy to też jest taki "szpan" ? Nie wystarcza już tabaka ? W ogóle wszystko co kierowane jest do osób pełnoletnich najwięcej odbiorców znajduje właśnie w niepełnoletnich. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He mi mamusia dała fajke jak miałem niecałe 9 lat bo powiedziałem że bardzo chce spróbować jak się skończyło nie musze tłumaczyć tak sie zaciagłem że cały dzien nad miską, kiblem,kranem, itd spędziłem. I tak od tego czasu nie pale i wszyscy wiedzą że nie znoszę papierosów. A fakt faktem mama potrafi paczkę wykopćić na dzień i wie jak mnie ten dym drażni. Jak tylko wchodzi do mojego pokoju z papieroskiem to już mnie zaczyna dusić i dławić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pale, za to podobało mi się zdrowe podejście rodziców... "Synu, jak masz palić po kryjomu jakiś badziew to powiedz, kupimy Ci jakieś lepsze..." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś czasami paliłem jak mama była u sąsiadki.Teraz też, ale nie tak często.A mojego kolege kiedyś przyłapała mama jak jarał fajki i masturbował się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 17:42, edeusz napisał:

Ja kiedyś czasami paliłem jak mama była u sąsiadki.Teraz też, ale nie tak często.A mojego
kolege kiedyś przyłapała mama jak jarał fajki i masturbował się.


OMG. xD

Ja nie palę, nie próbowałem i nie będę palił. Po prostu nie chcę się truć, zwłaszcza ze dym strasznie mnie dusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 19:10, Manix69 napisał:

Ja nie palę, nie próbowałem i nie będę palił. Po prostu nie chcę się truć, zwłaszcza
ze dym strasznie mnie dusi.

Tak się tylko mówi.A jak przyjdzie co do czego to nie zauważysz kiedy będziesz kolejnym palaczem papierosów na tej planecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować