Zaloguj się, aby obserwować  
Lukas813

Co rodzice mówią jak wiedzą, żę palicie papieorsy?

158 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2008 o 19:21, edeusz napisał:

> Ja nie palę, nie próbowałem i nie będę palił. Po prostu nie chcę się truć, zwłaszcza

> ze dym strasznie mnie dusi.
>
Tak się tylko mówi.A jak przyjdzie co do czego to nie zauważysz kiedy będziesz kolejnym
palaczem papierosów na tej planecie.


Zaufaj mi. Wystarczy, że poczuje dym nikotynowy łapie mnie taki kaszel, że ja dziękuję...

A z tą masturbacją było dobre. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 19:23, Manix69 napisał:

> > Ja nie palę, nie próbowałem i nie będę palił. Po prostu nie chcę się truć,
zwłaszcza
>
> > ze dym strasznie mnie dusi.
> >
> Tak się tylko mówi.A jak przyjdzie co do czego to nie zauważysz kiedy będziesz kolejnym

> palaczem papierosów na tej planecie.

Zaufaj mi. Wystarczy, że poczuje dym nikotynowy łapie mnie taki kaszel, że ja dziękuję...

A co astme masz?Mój kumpel też ma astme i też się dusi jak czuje dym.

Dnia 18.11.2008 o 19:23, Manix69 napisał:


A z tą masturbacją było dobre. :)

Taaaaaaaa.Ciekawe co mu mama zrobiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 19:25, edeusz napisał:

A co astme masz?Mój kumpel też ma astme i też się dusi jak czuje dym.


Nie astmę. Ale taką bardzo poważną alergię. U mnie połowa z klasy pali papierosy czy trawkę. Ja nawet jak bym mógł, to bym nie chciał.

Dnia 18.11.2008 o 19:25, edeusz napisał:

> A z tą masturbacją było dobre. :)
>
Taaaaaaaa.Ciekawe co mu mama zrobiła :D


No, chciałbym to widzieć. xDD


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 19:31, Manix69 napisał:

> A co astme masz?Mój kumpel też ma astme i też się dusi jak czuje dym.

Nie astmę. Ale taką bardzo poważną alergię. U mnie połowa z klasy pali papierosy czy
trawkę. Ja nawet jak bym mógł, to bym nie chciał.

Chciałbym byc w tej klasie :D

Dnia 18.11.2008 o 19:31, Manix69 napisał:

> > A z tą masturbacją było dobre. :)
> >
> Taaaaaaaa.Ciekawe co mu mama zrobiła :D

No, chciałbym to widzieć. xDD


A ja nie.To by był zbyt krwawy widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 19:31, Manix69 napisał:

Nie astmę. Ale taką bardzo poważną alergię. U mnie połowa z klasy pali papierosy czy
trawkę.

Która klasa / jaka szkoła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 19:34, KŁEJK napisał:

Która klasa / jaka szkoła ?


3 Gimnazjum. Ludzie spoko, tylko niestety, przesadzają z używkami...

Mnie nawet nie ciągnie do jarania, pochodzę z dobrego domu, mam pieniądzę, dobrze się uczę, zaje***tych rodziców, super przyjaciół i nieudaną masę "związków". Czego trzeba więcej od życia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku I klasy gimnazjum,już po akademi rozpoczęcia roku szkolnego od razu połowa chłopaków z klasy poszła do parku z kilkoma "spadochroniarzami",dostaliśmy kilka papierosków na spółe,no i palimy,większość od razu zaczeła kaszleść/dławić się/kilku się porzygało (w tym ja).No i tak było przez kilka pierwszych tygodni,większośc sobie odpuściłą to świnstwo,ale reszte to wciągło(niesety w tym i mnie).A teraz się z tym nałogiem ograniczam,bo wiem,że płace za swoją śmierć...szczerze nie polecam tego pieroństwa.Gdy ktoś was zachęci by sobie zapalić od razu odmówcie i odejdzcie.Jeżeli chodzi o sprawę Rodziców to gdy mnie za każdym razem przyłapano to mi po prostu mówiono,że głupio robie,obył się bez bicia,bo rodziciele wiedzą,że mam jeszcze troche oleju w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie palę , nie paliłem , nie będę palił. U mojego taty on wypala z dwa pudełka dziennie to już tak się przyczaiłem do tego że nic nie czuje ale na początku to tak waliło że mi się rzygać chciało. A palić to jakiś nie wiem wielki szpan w ogóle niby. Większy szpan to się przemóc przez kolegów i powiedzieć "Ja nie pale!". I tyle mam od powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac, ze probowalem juz wszystkiego :| (z czego jestem zadowolony, bo przynajmniej wiem, ze NAPRAWDE nie warto sie uzalezniac - od niczego; raz, ze wzgledu na zdrowie, a dwa ze nalog zzera czas i ka$e...). Moich rodzicow nie obchodzi czy pale (byle nie w domu), czy nie, bo wiedza ze i tak za tym nie przepadam... Wypalam moze pare paczek na rok, ale to tylko jak nie ma co robic. Co do narkotykow... lepiej nawet nie probowac - chyba ze jakies slabe, np. haszysz... i alkoholu... jak jest jakas wieksza impreza, to mozna sie troche napic... ale z umiarem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem wielkim wrogiem palenia. Rodzice palacze, śmiałem się z nich, że trują się za pieniądze... a teraz sam palę. Od pół roku. Cholera, co za ironia losu... Nerwy, nerwy, no i znalazłem "odprężacz". Kilka razy wyczuli ode mnie, ale skończyło się na pogadance, a teraz pogodzili się z tym, że palę. Oczywiście nie przy nich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Ja paliłem w 4 klasie nawet po 3-4 paczki dziennie z kumplami... Ale się opamiętałem na szczęście największy błąd jaki narazie popełniłem w życiu...Już nie będe palił:1.Za drogie są papierosy2.Wole kupić jakąś koszulke,gre,konsole zamiast wydawać na Papierosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mają powiedzieć ? Nic nie mogą bo przecież nie przestane palić jak powiedzą,że nie mogę. Ograniczam się z tym więc paczka starczy na tydzień jak jest normalnie. Jak jest jakaś impreza czy tym podobne to palę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pale papierosów bo wg. mnie to bez sensu :D Tylko szkodzi zdrowiu a uspokaja dopiero po tym jak popadniemy w nałóg chyba tak jest bo nigdy nie paliłem nałogowo tzn zapaliłem kiedyśtam więc wiem jak smakuje ale nic poza tym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stronię od wszelkich nałogów. Już nie raz proponowano mi ''''jaranie'''', alkohol i papierosy. Nigdy jeszcze nie wziąłem nic z tych rzeczy, tym bardziej narkotyków. Mimo, że mam już prawie 17 lat, jestem jednym z nielicznych chyba ludzi w moim wieku, który nie zażył jeszcze nic z tego co napisałem wyżej. Możecie mi nie wierzyć, ale taka jest właśnie prawda. Według mnie to strata pieniędzy a przede wszystkim zdrowia. Nie obchodzi mnie jakiś ''''trend'''' palenia, picia czy zażywania narkotyków, dla mnie nie ma to najmniejszego sensu. Radzę więc wam wszystkim, użytkownikom gram.pl aby stronić od używek tak jak ja, bez względu na wiek, czy jesteś dziećmi, nastolatkami czy dorosłymi osobami. Naprawdę będzie się na pewno lepiej z tym czuli a wasze zdrowie będzie o wiele lepsze. Dziękuje za uwagę i Pozdrawiam, weźcie sobie do serca to co napisałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 18:35, AthleticoFenix napisał:

A próbowałeś kiedyś rzucić? Jak to uczucie jak nie masz przy sobie papierosa ,a chce
ci się zapalić?

Denerwujące. Nawet bardzo. Ale wtedy zawsze skądś się zaopatrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować