Zaloguj się, aby obserwować  
Lukas813

Co rodzice mówią jak wiedzą, żę palicie papieorsy?

158 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2009 o 18:16, JayC napisał:

Prosta konkluzja: palenie nie jest niczym dobrym. Żaden to szpan, bo wszyscy moi kumple,
którzy palą, mają zwyczajnie u mnie przerąbane. I nie tylko u mnie, większość nastawiona
jest do palaczy negatywnie. Skończyło się "palisz fajkę = spoko z ciebie gość" - teraz
się piętnuje takich ludzi, przynajmniej w moim środowisku.


<wow>
ale jaja kopiecie ich? czy plujecie na nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 16:49, ejkers napisał:

<wow>
ale jaja kopiecie ich? czy plujecie na nich?


Nie no, aż tak to nie, to w końcu kumple, ale po prostu "jeździmy po nich" dość ostro, od czasu do czasu załapią po łbie, zwłaszcza kiedy trzymają fajkę w zębach, a najczęściej słuchają jak my narzekamy :) Ale tak narzekać to chyba nikt nie potrafi, co słabsi się łamią xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 23:05, Shiraco napisał:

Moi rodzice nic nie mówią , może dlatego że nie palę papierosów :P


Ja nie palę :( Ale kiedyś spróbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie palę, ponieważ jestem uczulony na ich dym i wogóle jak to śmierdzi to normalnie zwymiotować sie chce, lubie zapach tytoniu ale nie palonego. Nigdy nie bd palić ; d i pozatym drogie to jak .... paczka dobrych fajek 10 zł no prosze was...
Wole kupić sobie coś słodkiego albo prezent dziewczynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogóle nie wiem jak ten papieros smakuje... tylko teraz mozna zadać pytanie, czy tem temat jest właściwy dla osób under 18? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajki? Głowa mnie boli od dymu, robią się od nich żółte zęby, psują się płuca, laski na nie nie lecą, do tego są drogie. Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alkohol i fajki to zło :/ MJ to rozwiązanie.
Syntetyki wyniszczają organizm i majątylko zniszczyć ci mózg, abyś sam nie mógł myśleć, a oni dostawali kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,..Nic nie mówią ponieważ nie pale i nigdy nie paliłem :) ,... za to pali mój młodszy brat - nie podoba im się to lecz - brat ma już 24 lata więc jak jest tak głupi aby palić niech pali - ale powinien mieć pretensje tylko do siebie jak papierosy zniszczą mu zdrowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie pale i nigdy nie bede. Ten dym tak śmierdzi i w ogóle pełno chorób od tego świństwa jest... Nic mi palenie nie da, tylko odbierze i kase i zdrowie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 18:23, HeyBabyGirl napisał:

Ciekawe kiedy w Polsce wprowadzą zakaz palenia w miejscach publicznych ?



a przeszkadza ci to ze ktos idziei sobie pali?? masz z tym jakies problemy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej przeszkadza.
1. Śmierdzi (pamiętam, gdy raz po kilkugodzinnym pobycie w klubie/restauracji [czy co to tam było] moje ciuchy śmierdziały dymem) :P.
2. Dym papierosowy jest dużo gorszy dla biernych palaczy niż dla palących.

A teraz sobie wyobraź, że np. siedzisz na ławce, a ktoś przeszedł obok ciebie i pierdnął ci w twarz. Fajnie by ci było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 15:09, Lukasz924 napisał:

a przeszkadza ci to ze ktos idziei sobie pali?? masz z tym jakies problemy??


Tak i to bardzo nie dość że siebie trują/smrodzą/osłabiają to jeszcze ja mam wąchać/wdychać ten SYFFFFF
A po za tym tak jak wspomniał Revanchist palenie bierne jest dużo niebezpieczniejsze\trujące niż dla palącego .Więc wybacz jak się chcesz truć( skracać życie ) to proszę bardzo ale mnie w to nie mieszaj .

Jak będę wozić tonę odpadów radioaktywnych koło twojego domu to nie będziesz miał nic do tego , myśląc twoim tokiem myślenia raczej nie maż nic do zaprotestowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Np. na koncercie Sabatonu w Gdyni(3.04.2009) mieliśmy darmowe fajki!
Tylu palaczy tam było, że dym było czuć wszędzie, a koszulke miałem tak prześmiardniętą, jakbym palił przez kilak lat.. Nieważne czy wdychaliśmy, czy paliliśmy - i tak było to samo!!!

"smuteczek.info"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować