Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram pytań: Przesłuchujemy CD Projekt Red - cz. 1

38 postów w tym temacie

Tego się można było spodziewać, ale parę maluteńkich szczegółów wyszło na jaw, być może następnym razem ukaże się jakiś konkretny news. Cieszy mnie fakt zamieszczenia mojego pytania o Białe Zimno i wiadomo którego Jakuba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 21:17, Nagaroth napisał:

"ale na pewno wyjaśnimy co się działo w tym okresie."
A więc Wiedźmin 2 albo dodatek będzie na pewno :)


Ot Sherlock ;) wiadome wiadome, tylko nie chcą się przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiele informacji zupełnie nowych i niespodziewanych. Ale dobrze zdać sobie sprawę z tego, że dodatki do Wiedźmina lub kolejne części to nie są już ''domysły graniczące z pewnością'', ale jednak znajdują jakieś potwierdzenie ze strony ludzi zaangażowanych w produkcję gry. Teraz już tylko pozostaje cierpliwie czekać na jakieś konkretne informacje (które pojawią się po kilku tygodniach lub miesiącach bicia piany na temat samej gry ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę powstrzymać się od złośliwego komentarza, że jak widzę "wywiad Gram.pl z CDP", czytam to "wywiad CDP z CDP". Niestety nadal nie jeste, przestawiony na to, że się odłączyliście od nich i jesteście niezależni, bo czasami (najczęściej?) odczuwam, że nie jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyliście obrobić na czas wszystkich odpowiedzi czytelników czy po prostu chcecie, abyśmy mieli o czym rozmawiać przez tydzień? A może po prostu przenosicie swoje nawyki z marketingu wszędzie tam, gdzie jest okazja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za szybko na te pytania :/ ludzie z REDow jeszze nic nie moga mowic choc kazdy wie ze dodatek jest w drodze, a silnik zapewne pozostanie ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 22:49, Vojtas napisał:

Nie zdążyliście obrobić na czas wszystkich odpowiedzi czytelników czy po prostu chcecie,
abyśmy mieli o czym rozmawiać przez tydzień? A może po prostu przenosicie swoje nawyki
z marketingu wszędzie tam, gdzie jest okazja?


Najprościej w świecie "czerwoni" podzielili pytania na kilka grup, każda z nich trafiła do innej osoby. Część już otrzymaliśmy - zgodnie z obietnicą publikujemy, resztę zapodamy jak tylko będą na nie odpowiedzi (wg planów - do najbliższej niedzieli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie jaki egoista - palca żałuje! :)
Z wywiadu nic noweg nie wynikło. Wiedźmin 2 na pewno będzie, tylko wiadomo nie chcą się przyznać(Tak samo jak Cliff nie chce sie przyznac ze bedzie GoW 2 na PC, albo Peter, iż robią Fable 2 na PC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie tutaj;]

W sumie aż mi sie zachciało znowu przejść Wiedźmaka i właśnie ściągam pudełko z pułki.

PS Michale S. Po co ci 10 palców ;] 8 wystarczy w zupełności a nam informacje by się przydały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden uzytkownik zadal to pytanie ale zbyt ogolnie - czy zamierzacie stworzyc "nieograniczony" swiat a la gothic czy pozostac przy "liniowej wersji" czyli akty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wywiad!! Jedno pytanie, które jest tak głupie. Będą się pytać o takie niezbyt interesujace rzeczy, zamiast o to co najważniejsze czyli czy będzie Wiedźmin 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam brak pływania czy skakania tak strasznie nie przeszkadza, jak betonowe krzaki. Oby tylko tego nie było w nowym "Wiedźminie". Pytanie tylko czy się da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować