Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram pytań: Przesłuchujemy CD Projekt Red - cz. 1

38 postów w tym temacie

A jakie mają być? Tak robimy wiedźmina 2 ale wyjdzie za 3 lata w cenie 100zł na pc i na konsolę w cenie 230 zl. Bez jaj :] Ja liczę na jakieś fpsy :D Albo tpsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 16:49, angar31 napisał:

A ja chciałem spytać kim jest ta kobieta stojąca koło Geralta na obrazku zapowidającym
newsa? Może... Ciri?

Nie, to jest to Dziecko Niespodzianka Eskela, ktore imie zapomnialem... chyba deidre?
To glowna postac modu "cena neutralnosci" od Redow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnego źródła wiem, że wiedźmin 2 jest juz w fazie produkcji :D i pojawią się w nim wiedźmini z innej krain. Wniosek? Moze pojawi sie kiedys multi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 23:06, Vojtas napisał:

Będzie ciąg dalszy czy postawiliście już na tym krechę?


Nie pracuję już w gram.pl, ale spytam chłopaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przed chwila ogladalem na tvn24 gale z wreczenia nagrod dla najlepszych ludzi polskiego biznesu. gratuluje tak wysokiej nagrody :)
ale ostatnia wypowiedz jednego z panow zalozycieli byla bardzo ciekawa... "oczekujcie na wiecej wiedzminow i innych gier" (sens ten sam, tresci dokladnej nie pamietam :P )
czy ktos z cdp skomentuje te slowa? prosze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W obliczu zapowiedzi Wieśka na konsolę i oburzenia ludu (w tym i mojego), że będzie coś "bardziej finalnego" niż ER, wypadałoby opublikować tą drugą część wywiadu. I dobrze by było, gdyby kilka pytań traktowało o W. na konsole. Mnie ciekawi, czy to jest lecenie sobie w kulki z graczami PC. Kupiłem ER, miała to być ostateczna wersja, a tu bach! Konsolowcy dostaną coś lepszego... -.-
Mam nadzieję, że mimo wszystko tak nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 20:03, fire.of.mind napisał:

przed chwila ogladalem na tvn24 gale z wreczenia nagrod dla najlepszych ludzi polskiego
biznesu. gratuluje tak wysokiej nagrody :)


Ja też to oglądałem. Michałowi życzę powrotu do pełnej sprawności - co tam gry, zdrowie najważniejsze. :)

Dnia 29.11.2008 o 20:03, fire.of.mind napisał:

ale ostatnia wypowiedz jednego z panow zalozycieli byla bardzo ciekawa... "oczekujcie
na wiecej wiedzminow i innych gier" (sens ten sam, tresci dokladnej nie pamietam :P )


Podobała mi się ta konsternacja hostessy, która chciała wręczyć Michałowi kwiaty, ale niestety on wolał trzymać kule. Nie ma to jak nieprzewidziane sytuacje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 29.11.2008 o 20:44, Vojtas napisał:

Ja też to oglądałem. Michałowi życzę powrotu do pełnej sprawności - co tam gry, zdrowie
najważniejsze. :)
Podobała mi się ta konsternacja hostessy, która chciała wręczyć Michałowi kwiaty, ale
niestety on wolał trzymać kule. Nie ma to jak nieprzewidziane sytuacje... ;)

no tak... widze ze niektorzy sa rownie upierdliwi i drobnostkowi co ja :P no ale mam co chcialem... "te slowa" zostaly skomentowane ;)
dziekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować